Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Maz.
tel. 25 758 21 22

Statystyki

  • Odwiedziny: 1647445
  • Do końca roku: 97 dni
  • Do wakacji: 270 dni

Kalendarium

Poniedziałek, 2017-09-25

Imieniny: Aureli, Kamila

Rok szkolny 2016/2017 - II semestr

NAJLEPSI UCZNIOWIE:
UCZEŃ ROKU  KLAS TRZECICH Jan Kudlak 5,87
UCZEŃ ROKU  KLAS DRUGICH Klara Kościk 5,38
UCZEŃ ROKU  KLAS PIERWSZYCH Dominika Złotkowska 5,77
NAJLEPSZE WYNIKI OSIĄGNĘLI:
1a:
Dominika Złotkowska 5,77
Maja Bałtowicz 5,23
Dominika Kuć 5,08
Patrycja Johna 5,0
Aneta Perzanowska 5,0
Weronika Celińska 4,92
Jakub Pałdyna 4,85
Mateusz Kurek 4,77
Mateusz Pędowski 4,77
1b:
Mikołaj Zagórski 5,69
Aleksandra Wiczuk 5,23
Aleksandra Czwarnóg 5,08
Karolina Płoszaj 5,0
Julita Piotrkowicz 4,92
Natalia Barańska 4,85
1c:
Agata Chodorek 5,62
Olga Bakuła 5,31
Oskar Szwach 4,75
1d:
Kamila Olko 4,08
2a:
Karolina Filipek 5,15
Weronika Rudzka 5,0
Jakub Sobolewski 4,92
Angelika Krusiewicz 4,77
Jakub Piotrkowicz 4,77
Maksymilian Przedlacki 4,77
Weronika Sarna 4,77
Patrycja Witkowska 4,77
2b:
Iga Szulc 5,31
Alicja Chmielarczyk 4,77
2c:
Klara Kościk 5,38
2d:
Bartosz Gryz 4,46
3a:
Martyna Dąbrowska 5,22
Magdalena Szubińska 5,22
Cezary Gańko 4,83
Konrad Ostolski 4,78
Kacper Nowak 4,78
3b:
Dorota Gruba 5,44
Magdalena Borys 5,11
Magdalena Radzio 4,88
Katarzyna Grzenda 4,78
3c:
Angelina  Sokolovska 4,67
3d:
Jan Kudlak 5,89
Aleksandra Gańko 5,17
Weronika Płoszaj 4,78

 KONKURSY SZKOLNE i POZASZKOLNE

lp
nazwa konkursu
zwycięzcy
1
 Szkolny Konkurs Matematyczny „Potęga pierwiastka”
I m. Aleksandra Gańko 3d
II m. Konrad Ostolski 3a
III m. Klara Kościk 2c
2
 Szkolny Konkurs „Mistrz Ortografii”
I m. Marta Nawrocka 1b
II m. Klara Kościk 2c
III m. Weronika Ankersztajn 1d
3
 Szkolny Konkurs Plastyczny „Maska karnawałowa”
I m. Kacper Parol 1b
II m. Mikołaj Zagórski 1b
III m. Magdalena Walas 1b
wyróżnienia: Filip Bieńkowski i Ola Wiczuk 1b
 XXVII Ogólnopolski Konkurs im. Jana Parandowskiego na opowiadanie olimpijskie organizator PKOL
I m. Karolina Filipek 2a, Patrycja Rasin 2a, Weronika Rudzka 2a
 Szkolny Konkurs „Wizytówka pierwiastka chemicznego”
1m. Julia Krasuska 2c
2m. Jan Kudlak 3d
3m. Julia Bajek 3a
 Szkolny Konkurs „Nietypowy układ okresowy”
1m. Magdalena Borys 3b, Anna Pęgowska 2b
2m. Dominika Popowska 1d
3m. Michał Perzanowski 3a
 Szkolny Konkurs „Mistrz chemii”
Klasy pierwsze – Mikołaj Zagórski 1b
Klasy drugie – Klara Kościk 2c
Klasy trzecie – Dorota Gruba 3b
 Szkolny Konkurs „Mistrz geografii”
Klasy pierwsze –Olga Bakuła 1c
Klasy drugie – Klara Kościk 2c
Klasy trzecie – Dorota Gruba 3b
 Szkolny Konkurs "Najlepszy Matematyk"
klasy pierwsze – Dominika Złotkowska 1a
klasy drugie – Alicja Chmielarczyk 2b
klasy trzecie – Dorota Gruba 3b
10 
 Szkolny Konkurs "Najpiękniejsze miejsce na wakacje"
1m. Julita Piotrkowicz
2m. Julia Krasuska, Ada Sałata
3m. Magdalena Radzio, Weronika Gibała, Magda Zawadka
11 
 Szkolny Konkurs "Najlepszy Romanista"
klasy pierwsze – Aleksandra Czwarnóg 1b
klasy drugie – Klara Kościk 2c
klasy trzecie – Oktawian Nogaj 3b
12 
 Szkolny Konkurs „Mistrz Fizyki”
klasy drugie – Klara Kościk 2c
klasy trzecie – Kamila Księżopolska 3d
13 
 II Szkolny Konkurs Przyrodniczy "Macierzanka"
1m. Konrad Ostolski 3a
2m. Aleksandra Gańko 3d
3m. Dorota Gruba 3b
14 
 Szkolny Konkurs Plastyczny na Plakat "Bezkręgowce i kręgowce są wśród nas"
1m.Anna Replin 1a
2m. Aleksandra Wiczuk 1b
3m. Julita Piotrkowicz 1b
15 
Szkolny Konkurs "Mistrz Sudoku"
1m. Konrad Ostolski 3a
2m. Jakub Szewczyk 3c
3m. Sita Turalska 2c
16 
 Szkolny Konkurs "Domino matematyczne"
1m. Anita Mówińska 3b
2m. Dorota Gruba 3b
17 
 Szkolny Konkurs "Najładniejszy zeszyt do matematyki"
1m. Magdalena Borys 3b
2m. Łukasz Jurek 2c
3m. Kamila Olko 1d, Dominika Popowska 1d, Aleksandra Gańko 3d
18 
 Szkolny Konkurs na Prezentację Multimedialną "Dlaczego warto uczyć się matematyki?"
1m. Jakub Sikorski 3a
2m. Patrycja Johna 1a
3m. Aleksandra Gańko 3d
19 
 Szkolny Konkurs "Mistrz Genetyki"
1m. Martyna Dąbrowska 3a
I wicemistrz - Dorota Gruba 3b
II wicemistrz - Jan Kudlak 3d
20
 III edycja Szkolnego Konkursu "Bezpieczny Internet 2017"
Kategoria plakat:
1m. Julia Miszczak, Daria Maślanik 1b
2m. Karolina Filipek 2a
3m. Jakub Sobolewski 2a, Klaudia Woźniak 2a
wyróżnienia: Jakub Ciszkowski 2a, Aleksandra Gańko3d
Kategoria wiedza:
1m. klasa 2d (Karol Olszewski, Patryk Oniśk)
2m. klasa 2a (Karolina Filipek, Weronika Rudzka)
3m. klasa 3b (Weronika Bakuła, Magdalena Borys)
i klasa 2c (Klara Kościk, Julia Krasuska)
21
 Konkurs na Najlepszego Gimnazjalistę Powiatu Mińskiego "Supergimbus 2017" organizowany przez Zespół Szkół Salezjańskich"
Tytuł: Najlepszy Gimnazjalista Miasta Mińsk Mazowiecki - Janek Kudlak 3d
22
 Eliminacje powiatowe jubileuszowego XXXX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" organizowany przez Oddział Powiatowy OSP Mińsk Mazowiecki
 udział: Janek Kudlak 3d
23
 Szkolny Konkurs Plastyczny "Najładniejsza kartka walentynkowa"
1m. Maja Łuniewska  1b
2m. Mikołaj Zagórski 1b
3m. Dominika Złotkowska 1a
wyróżnienia: Aneta Perzanowska 1a, Dominika Kuć1a
24
 Szkolny Konkurs Plastyczny "Pisanka wielkanocna"
1m. Julia Miszczak  1b
2m. Laura Kulik 1b
3m. Dominika Złotkowska 1a, Aneta Perzanowska 1a,
wyróżnienia: Klaudia Miszcuk 1a, Patrycja Johna 1a
25
 Szkolny Konkurs Plastyczny "Karta wielkanocna"
1m. Mateusz Szczepański 1a
2m. Anna Replin 1a
3m. Dominika Złotkowska 1a, Aneta Perzanowska 1a,
wyróżnienia: Martyna Nieprzecka 3c
26
 Szkolny Konkurs "Najlepszy Biolog"
1m. Dorota Gruba 3b
27
 Szkolny Konkurs "Dzień Ziemi"
1m. Julita Piotrkowicz
2m. Dominika Złotkowska
3m. Agata Chodorek
 28
Eliminacje powiatowe jubileuszowego XXXX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" organizowany przez Oddział Powiatowy OSP Mińsk Mazowiecki
udział: Janek Kudlak 3d
29 
Powiatowy Konkurs Informatyczny "GIM-BIT" "Wirtualny spacer po mojej miejscowości" organizowany przez ZSZ nr 1 Mińsk Mazowiecki
udział w II etapie:
Hubert Zalewski 3d, Piotr Szostak 3d
Aleksandra Gańko 3d, Ewa Gańko1d,
Kacper Oklesiński 3b, Andrzej Mielec 3b
30
 Szkolny Konkurs "Bądź fizyczny"
 1m. Magdalena Radzio
2m. Weronika Płoszaj
3m. Janek Kudlak
31
 Szkolny Konkurs "Gazetka ścienna z matematyki"
1m. Aleksandra Gańko 3d
2m. Dorota Gruba 3b
32
 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny HISTORIA MISIA WOJTKA - żołnierza spod Monte Cassino
 2m. Jan Kudlak 3d
33
 Szkolny Konkurs "Najładniejszy zeszyt do fizyki"
 1m. Magdalena Radzio
2m. Dorota Gruba, Klaudia Raczkiewicz
3m. Magdalena Borys, Anita Rajtar
34
 Szkolny Konkurs "Najładniejszy zeszyt ćwiczeń"
 1m. Magdalena Borys 3b
2m. Aleksandra Gańko 3d
3m. Wieronika Płoszaj 3d
35
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny HISTORIA MISIA WOJTKA - żołnierza spod Monte Cassino
2m. Jan Kudlak 3d
36
VIII Mazowiecki Konkurs Plastyczny "TĘCZOWY ŚWIAT KRZYSIA - ŻABY"
wyróżnienie- Kamila Księżopolska 3d, Jan Kudlak 3d