Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Maz.
tel. 25 758 21 22

Statystyki

  • Odwiedziny: 1734510
  • Do końca roku: 42 dni
  • Do wakacji: 215 dni

Kalendarium

Niedziela, 2017-11-19

Imieniny: Elżbiety, Faustyny

Rok szkolny 2016/2017 - I semestr

 

SUKCESY SPORTOWE 

 

nazwa

zwycięzcy

XIX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa Miasta Mińsk Mazowiecki w sztafetowych biegach przełajowych

Organizator - Miejski Szkolny Związek Sportowy

1 miejsce - dziewczęta: Aneta Perzanowska 1a, Anna Replin 1a, Weronika Celińska 1a, Maja Bołtowicz 1a, Angelika Krusiewicz 2a, Klaudia Woźniak 2a Julia Bajek 3a, Karolina Płochocka 3a, Wiktoria Kondratiuk 3a, Agata Wojciechowska 3a,

1 miejsce - chłopcy: Łukasz Królak 3a, Kacper Nowak 3a, Konrad Ostolski 3a, Michał Wieczorek 3c, Adrian Drożdż 2a, Michał Rozbiewski 2a, Grzegorz Tomczak 2a, Miłosz Górski 2a, Radosław Marczak 2b, Jan Włodarek 1a, Franciszek Malka 1a

3 miejsce – chłopcy: Jakub Sikorski 3a, Bartosz bieliński 3a, Michał Kubicki 3a, Eryk Gójski 2a, Igor Lipka 2a, Achmed Khadir 2d, Adrian lipiński 2a, Igor Flis 2a, Kamil Kaczmarek 2b, Kacper Osica 1a

XIX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w sztafetowych biegach przełajowych

Organizator - Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

1 miejsce - dziewczęta: Aneta Perzanowska 1a, Anna Replin 1a, Weronika Celińska 1a, Maja Bołtowicz 1a, Angelika Krusiewicz 2a, Klaudia Woźniak 2a Julia Bajek 3a, Karolina Płochocka 3a, Wiktoria Kondratiuk 3a, Agata Wojciechowska 3a,

1 miejsce - chłopcy: Łukasz Królak 3a, Kacper Nowak 3a, Konrad Ostolski 3a, Michał Wieczorek 3c, Adrian Drożdż 2a, Michał Rozbiewski 2a, Grzegorz Tomczak 2a, Miłosz Górski 2a, Radosław Marczak 2b, Jan Włodarek 1a, Franciszek Malka 1a

4 miejsce – chłopcy: Jakub Sikorski 3a, Bartosz bieliński 3a, Michał Kubicki 3a, Eryk Gójski 2a, Igor Lipka 2a, Achmed Khadir 2d, Adrian lipiński 2a, Igor Flis 2a, Kamil Kaczmarek 2b, Kacper Osica 1a

XIX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa Miasta Mińsk Mazowiecki w indywidualnych biegach przełajowych

Organizator - Miejski Szkolny Związek Sportowy

klasy pierwsze – dziewczęta:
2 miejsce – Aneta Perzanowska  1a, 6 miejsce -  Anna Replin 1a, 7 miejsce Weronika Celińska 1a, 9 miejsce - Maja Bołtowicz 1a

klasy pierwsze – chłopcy:
1 miejsce - Jan Włodarek 1a, 2 miejsce - Kacper Napora 1a, 3 miejsce - Kacper Osica 1a, 5 miejsce Franciszek Malka  1a, 7 miejsce – Mateusz Prędowski 1a, 9 miejsce – Jakub Nojszewski 1a, 10 miejsce Jakub Pałdyna 1a

klasy drugie – dziewczęta:
1 miejsce Klaudia Woźniak 2a, 2 miejsce Angelika Krusiewicz 2a

klasy drugie – chłopcy:
1 miejsce – Radosław Marczak 2b. 3 miejsce – Michał Rozbiewski 2a, 4 miejsce Miłosz Górski 2a, 5 miejsce Igor Lipka 2a, 7 miejsce Kamil Kaczmarek 2b, 9 miejsce Igor Flis 2a, 10 miejsce Grzegorz Tomczak 2a

klasy trzecie – dziewczęta:
1 miejsce Julia Bajek 3a, 3 miejsce Maja Rozparzyńska 3a, 7 miejsce Wiktoria Kondratiuk 3a

klasy trzecie – chłopcy:
5 miejsce Michał Wieczorek 3c, 7 miejsce Konrad Ostolski 3b, 9 miejsce – Kacper Nowak 3a

XIX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w indywidualnych biegach przełajowych

Organizator - Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

klasy pierwsze – dziewczęta:
2 miejsce – Aneta Perzanowska 1a

klasy pierwsze – chłopcy:
1 miejsce - Jan Włodarek 1a, 2 miejsce - Kacper Napora 1a, 10 miejsce - Kacper Osica 1a

klasy drugie – dziewczęta:
1 miejsce - Klaudia Woźniak 2a, 3 miejsce - Angelika Krusiewicz 2a

klasy drugie – chłopcy:
1 miejsce – Radosław Marczak 2b, 3 miejsce – Michał Rozbiewski 2a, 4 miejsce - Miłosz Górski 2a, 6 miejsce - Igor Lipka 2a

klasy trzecie – dziewczęta:
3 miejsce - Julia Bajek 3a, 8 miejsce - Maja Rozparzyńska 3a

klasy trzecie – chłopcy:
10 miejsce -  Michał Wieczorek 3c

XIX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w Szóstkach Piłkarskich

Organizator - Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

dziewczęta
awans do półfinału 1 zespół: Renata Piekut 1a, Karolina Płoszaj 1b, Weronika Kniej 1d, Weronika Aleksandrowicz 2b, Patrycja Witowska 2a, Angelika Krusiewicz 2a, Zuzanna Chybicka 2a, Julia Krasuska 2c, Angelika Kacalak 2d, Karolina Płochocka 3a, Wiktoria Kondratiuk 3a, Maja Rozparzyńska 3a, Martyna Nieprzecka 3c

chłopcy
awans do półfinału 1 zespół: Jakub Wąsowski 2a, Michał Rozbiewski 2a, Miłosz Górski 2a, Adrian Lipiński 2a, Paweł Osica 2a, Maksymilian Przedlacki 2a, Jakub Piotrkowicz 2a, Igor Lipka 2a, Mateusz Prędowski 1a, Jakub Nojszewski 1a

awans do półfinału 2 zespół: Łukasz Królak 3a, Jakub Sikorski 3a, Krystian Zawadzki 3a, Kacper Nowak 3a, Konrad Ostolski 3a, Bartosz Bieliński 3a, Karol Uściski 3a, Michał Kubicki 3a, Kamil Wronikowski 3a, Mateusz Szwaj 3a

udział: 3 zespół: Dawid Strach 1a, Kacper Osica 1a, Franciszek Malka 1a, Kacper Napora 1a, Jakub Pałdyna 1a, Piotr Czajka 1a, Rafał Szubiński 1a, Eryk Wójcik 1a, Bartosz Skóra 1a

XIX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa Regionu Siedleckiego w indywidualnych biegach przełajowych

Organizator - Regionalny Szkolny Związek Sportowy w Siedlcach

klasy pierwsze – dziewczęta:
19 miejsce – Anna Replin  1a

klasy pierwsze – chłopcy:
3 miejsce - Jan Włodarek 1a
5 miejsce - Kacper Napora 1a

klasy drugie – dziewczęta:
2 miejsce - Klaudia Woźniak 2a
13 miejsce - Angelika Krusiewicz 2a
17 miejsce Partycja Witowska 2a

klasy drugie – chłopcy:
4 miejsce – Radosław Marczak 2b
14 miejsce Adrian Dróżdż 2a
15 miejsce – Michał Rozbiewski 2a
23 miejsce - Miłosz Górski 2a
29 miejsce - Igor Lipka 2a

 

XIX   Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa Miasta Mińsk Mazowiecki w   sztafetowych biegach przełajowych

Organizator   - Miejski Szkolny Związek Sportowy

1   miejsce - dziewczęta: Aneta Perzanowska 1a, Anna   Replin 1a, Weronika Celińska 1a, Maja Bołtowicz 1a, Angelika Krusiewicz 2a,   Klaudia Woźniak 2a Julia Bajek 3a, Karolina Płochocka 3a, Wiktoria Kondratiuk   3a, Agata Wojciechowska 3a,

1   miejsce - chłopcy: Łukasz Królak 3a, Kacper Nowak 3a,   Konrad Ostolski 3a, Michał Wieczorek 3c, Adrian Drożdż 2a, Michał Rozbiewski   2a, Grzegorz Tomczak 2a, Miłosz Górski 2a, Radosław Marczak 2b, Jan Włodarek   1a, Franciszek Malka 1a

3   miejsce – chłopcy: Jakub Sikorski 3a, Bartosz bieliński   3a, Michał Kubicki 3a, Eryk Gójski 2a, Igor Lipka 2a, Achmed Khadir 2d,   Adrian lipiński 2a, Igor Flis 2a, Kamil Kaczmarek 2b, Kacper Osica 1a

XIX   Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w   sztafetowych biegach przełajowych

Organizator   - Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

1   miejsce - dziewczęta: Aneta Perzanowska 1a, Anna   Replin 1a, Weronika Celińska 1a, Maja Bołtowicz 1a, Angelika Krusiewicz 2a,   Klaudia Woźniak 2a Julia Bajek 3a, Karolina Płochocka 3a, Wiktoria Kondratiuk   3a, Agata Wojciechowska 3a,

1   miejsce - chłopcy: Łukasz Królak 3a, Kacper Nowak 3a,   Konrad Ostolski 3a, Michał Wieczorek 3c, Adrian Drożdż 2a, Michał Rozbiewski   2a, Grzegorz Tomczak 2a, Miłosz Górski 2a, Radosław Marczak 2b, Jan Włodarek   1a, Franciszek Malka 1a

4   miejsce – chłopcy: Jakub Sikorski 3a, Bartosz bieliński   3a, Michał Kubicki 3a, Eryk Gójski 2a, Igor Lipka 2a, Achmed Khadir 2d,   Adrian lipiński 2a, Igor Flis 2a, Kamil Kaczmarek 2b, Kacper Osica 1a

XIX   Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa Miasta Mińsk Mazowiecki w   indywidualnych biegach przełajowych

Organizator   - Miejski Szkolny Związek Sportowy

klasy pierwsze – dziewczęta:

2   miejsce – Aneta Perzanowska  1a

6 miejsce -  Anna Replin 1a

7 miejsce Weronika Celińska 1a

9 miejsce - Maja Bołtowicz 1a

klasy pierwsze – chłopcy:

1   miejsce - Jan Włodarek 1a

2   miejsce - Kacper Napora 1a

3   miejsce - Kacper Osica 1a

5 miejsce Franciszek Malka  1a

7 miejsce – Mateusz Prędowski 1a

9 miejsce – Jakub Nojszewski 1a

10 miejsce Jakub Pałdyna 1a

klasy drugie – dziewczęta:

1   miejsce Klaudia Woźniak 2a

2   miejsce Angelika Krusiewicz 2a

klasy drugie – chłopcy:

1   miejsce – Radosław Marczak 2b

3   miejsce – Michał Rozbiewski 2a

4 miejsce Miłosz Górski 2a

5 miejsce Igor Lipka 2a

7 miejsce Kamil Kaczmarek 2b

9 miejsce Igor Flis 2a

10 miejsce Grzegorz Tomczak 2a

klasy trzecie – dziewczęta:

1   miejsce Julia Bajek 3a

3   miejsce Maja Rozparzyńska 3a

7 miejsce Wiktoria Kondratiuk 3a

klasy trzecie – chłopcy:

5 miejsce Michał Wieczorek 3c

7 miejsce Konrad Ostolski 3b

9 miejsce – Kacper Nowak 3a

XIX   Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w   indywidualnych biegach przełajowych

Organizator   - Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

klasy pierwsze – dziewczęta:

2   miejsce – Aneta Perzanowska 1a

klasy pierwsze – chłopcy:

1   miejsce - Jan Włodarek 1a

2   miejsce - Kacper Napora 1a

10 miejsce - Kacper Osica 1a

klasy drugie – dziewczęta:

1   miejsce - Klaudia Woźniak 2a

3   miejsce - Angelika Krusiewicz 2a

klasy drugie – chłopcy:

1   miejsce – Radosław Marczak 2b

3   miejsce – Michał Rozbiewski 2a

4 miejsce - Miłosz Górski 2a

6 miejsce - Igor Lipka 2a

klasy trzecie – dziewczęta:

3   miejsce - Julia Bajek 3a

8   miejsce - Maja Rozparzyńska 3a

klasy trzecie – chłopcy:

10 miejsce -  Michał Wieczorek 3c

XIX   Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w   Szóstkach Piłkarskich

Organizator   - Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

dziewczęta

awans   do półfinału 1 zespół: Renata   Piekut 1a, Karolina Płoszaj 1b, Weronika Kniej 1d, Weronika Aleksandrowicz   2b, Patrycja Witowska 2a, Angelika Krusiewicz 2a, Zuzanna Chybicka 2a, Julia   Krasuska 2c, Angelika Kacalak 2d, Karolina Płochocka 3a, Wiktoria Kondratiuk   3a, Maja Rozparzyńska 3a, Martyna Nieprzecka 3c

chłopcy

awans   do półfinału 1 zespół:   Jakub Wąsowski 2a, Michał Rozbiewski 2a, Miłosz Górski 2a, Adrian Lipiński   2a, Paweł Osica 2a, Maksymilian Przedlacki 2a, Jakub Piotrkowicz 2a, Igor   Lipka 2a, Mateusz Prędowski 1a, Jakub Nojszewski 1a

awans   do półfinału 2 zespół:   Łukasz Królak 3a, Jakub Sikorski 3a, Krystian Zawadzki 3a, Kacper Nowak 3a,   Konrad Ostolski 3a, Bartosz Bieliński 3a, Karol Uściski 3a, Michał Kubicki   3a, Kamil Wronikowski 3a, Mateusz Szwaj 3a

udział: 3 zespół:   Dawid Strach 1a, Kacper Osica 1a, Franciszek Malka 1a, Kacper Napora 1a,   Jakub Pałdyna 1a, Piotr Czajka 1a, Rafał Szubiński 1a, Eryk Wójcik 1a,   Bartosz Skóra 1a

XIX   Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa Regionu Siedleckiego w   indywidualnych biegach przełajowych

Organizator   - Regionalny Szkolny Związek Sportowy w Siedlcach

klasy pierwsze – dziewczęta:

19 miejsce – Anna Replin  1a

klasy pierwsze – chłopcy:

3   miejsce - Jan Włodarek 1a

5   miejsce - Kacper Napora 1a

klasy drugie – dziewczęta:

2   miejsce - Klaudia Woźniak 2a

13   miejsce - Angelika Krusiewicz 2a

17 miejsce Partycja Witowska 2a

klasy drugie – chłopcy:

4   miejsce – Radosław Marczak 2b

14 miejsce Adrian Dróżdż 2a

15 miejsce – Michał Rozbiewski 2a

23 miejsce - Miłosz Górski 2a

29 miejsce - Igor Lipka 2a

XIX   Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w   Szóstkach Piłkarskich

Organizator   - Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

dziewczęta

awans   do półfinału 1 zespół: Renata   Piekut 1a, Karolina Płoszaj 1b, Weronika Kniej 1d, Weronika Aleksandrowicz   2b, Patrycja Witowska 2a, Angelika Krusiewicz 2a, Zuzanna Chybicka 2a, Julia   Krasuska 2c, Angelika Kacalak 2d, Karolina Płochocka 3a, Wiktoria Kondratiuk   3a, Maja Rozparzyńska 3a, Martyna Nieprzecka 3c

chłopcy

awans   do półfinału 1 zespół:   Jakub Wąsowski 2a, Michał Rozbiewski 2a, Miłosz Górski 2a, Adrian Lipiński   2a, Paweł Osica 2a, Maksymilian Przedlacki 2a, Jakub Piotrkowicz 2a, Igor   Lipka 2a, Mateusz Prędowski 1a, Jakub Nojszewski 1a

awans   do półfinału 2 zespół:   Łukasz Królak 3a, Jakub Sikorski 3a, Krystian Zawadzki 3a, Kacper Nowak 3a,   Konrad Ostolski 3a, Bartosz Bieliński 3a, Karol Uściski 3a, Michał Kubicki   3a, Kamil Wronikowski 3a, Mateusz Szwaj 3a

udział: 3 zespół:   Dawid Strach 1a, Kacper Osica 1a, Franciszek Malka 1a, Kacper Napora 1a,   Jakub Pałdyna 1a, Piotr Czajka 1a, Rafał Szubiński 1a, Eryk Wójcik 1a,   Bartosz Skóra 1a

XIX   Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa Regionu Siedleckiego w   indywidualnych biegach przełajowych

Organizator   - Regionalny Szkolny Związek Sportowy w Siedlcach

klasy pierwsze – dziewczęta:

19 miejsce – Anna Replin  1a

klasy pierwsze – chłopcy:

3   miejsce - Jan Włodarek 1a

5   miejsce - Kacper Napora 1a

klasy drugie – dziewczęta:

2   miejsce - Klaudia Woźniak 2a

13   miejsce - Angelika Krusiewicz 2a

17 miejsce Partycja Witowska 2a

klasy drugie – chłopcy:

4   miejsce – Radosław Marczak 2b

14 miejsce Adrian Drożdż 2a

15 miejsce – Michał Rozbiewski 2a

23 miejsce - Miłosz Górski 2a

29 miejsce - Igor Lipka 2a

XIX   Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa Regionu Siedleckiego w   sztafetowych biegach przełajowych

Organizator   - Regionalny Szkolny Związek Sportowy w Siedlcach

1   miejsce - dziewczęta: Aneta Perzanowska 1a, Anna   Replin 1a, Weronika Celińska 1a, Maja Bołtowicz 1a, Angelika Krusiewicz 2a,   Klaudia Woźniak 2a Julia Bajek 3a, Karolina Płochocka 3a, Wiktoria Kondratiuk   3a, Agata Wojciechowska 3a,

1   miejsce - chłopcy: Łukasz Królak 3a, Kacper Nowak 3a,   Konrad Ostolski 3a, Jakub Sikorski 3a, Michał Wieczorek 3c, Adrian Drożdż 2a,   Michał Rozbiewski 2a, Grzegorz Tomczak 2a, Miłosz Górski 2a, Radosław Marczak   2b, Jan Włodarek 1a, Kacper Napora 1a

XIX   Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w   Szóstkach Piłkarskich

Organizator   - Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

półfinał   i finał - dziewczęta

awans   do finału i zawodów regionalnych

 zespół: Renata Piekut   1a, Karolina Płoszaj 1b, Weronika Kniej 1d, Weronika Aleksandrowicz 2b,   Patrycja Witowska 2a, Angelika Krusiewicz 2a, Zuzanna Chybicka 2a, Julia   Krasuska 2c, Angelika Kacalak 2d, Karolina Płochocka 3a, Wiktoria Kondratiuk   3a, Maja Rozparzyńska 3a, Martyna Nieprzecka 3c

półfinał   i finał – chłopcy

awans   do finału 1 zespół: Jakub Wąsowski 2a, Michał Rozbiewski   2a, Miłosz Górski 2a, Adrian Lipiński 2a, Paweł Osica 2a, Maksymilian   Przedlacki 2a, Jakub Piotrkowicz 2a, Igor Lipka 2a, Mateusz Prędowski 1a,   Jakub Nojszewski 1a

awans   do finału i awans do zawodów regionalnych

 2 zespół: Łukasz Królak   3a, Jakub Sikorski 3a, Krystian Zawadzki 3a, Kacper Nowak 3a, Konrad Ostolski   3a, Bartosz Bieliński 3a, Karol Uściski 3a, Michał Kubicki 3a, Kamil   Wronikowski 3a, Mateusz Szwaj 3a

XIX   Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa Województwa   Mazowieckiego w sztafetowych biegach przełajowych

Organizator   - Regionalny Szkolny Związek Sportowy w Siedlcach

13   miejsce - dziewczęta: Aneta Perzanowska 1a, Anna Replin   1a, Weronika Celińska 1a, Maja Bołtowicz 1a, Julita Piotrkowicz 1b, Angelika   Krusiewicz 2a, Klaudia Woźniak 2a Julia Bajek 3a, Maja Rozparzyńska 3a,   Wiktoria Kondratiuk 3a, Agata Wojciechowska 3a, Patrycja Witkowska 2a

4   miejsce - chłopcy: Łukasz Królak 3a, Kacper Nowak 3a,   Konrad Ostolski 3a, Jakub Sikorski 3a, Michał Wieczorek 3c, Adrian Drożdż 2a,   Michał Rozbiewski 2a, Grzegorz Tomczak 2a, Miłosz Górski 2a, Radosław Marczak   2b, Jan Włodarek 1a, Kacper Napora 1a