Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Maz.
tel. 25 758 21 22

Statystyki

  • Odwiedziny: 1647436
  • Do końca roku: 97 dni
  • Do wakacji: 270 dni

Kalendarium

Poniedziałek, 2017-09-25

Imieniny: Aureli, Kamila

Rok szkolny 2015/2016 - II semestr

NAJLEPSI UCZNIOWIE

UCZEŃ ROKU KLAS PIERWSZYCH: Klara Kościk 5,57

UCZEŃ ROKU KLAS DRUGICH: Jan Kudlak 5,38

UCZEŃ ROKU KLAS TRZECICH: Martyna Łokietek 5,33

 

KLASY PIERWSZE

1a:

Karolina Filipek 5,07

Angelika Krusiewicz 5,0

Weronika Rudzka 5,0

Patrycja Witkowska 5,0

Jakub Piotrkowicz 4,86

Maksymilian Przedlacki 4,86

Jakub Sobolewski 4,86

1b

Iga Szulc 5,29

Alicja Chmielarczyk 5,0

Weronika Aleksandrowicz 4,79

Justyna Luba 4,79

1c

Klara Kościk 5,57

Alicja Adamarek 4,79

1d

Angelika Kacalak 4,5 (najwyższy wynik w klasie)

2a

Martyna Dąbrowska 5,08

Kacper Nowak 4,83

Magdalena Szubińska 4,77

2b

Dorota Gruba 2b

2c

Angelina Sokolovska 4,15 (najwyższy wynik w klasie)

2d

Aleksandra Gańko 5,08

Jan Kudlak 5,38

3a

Martyna Łokietek 5,33

Jakub Barwiński 5,06

Sylwia Grabarczyk 5,0

Mateusz Grudziński 4,78

Jakub Teodorski 4,78

3b

Sara Górska 4,89

Wiktoria Maciejewicz 4,83

Maja Rychter 4,83

Weronika Rucińska 4,78

3c

Wiktoria Bielicka 5,24

Weronika Bielicka 5,06

Oliwia Gołębiowska 4,94

3d

Alicja Ratyńska 5,17

Ewa Rosa 5,17

Artur Prasuła 4,89

Marta Olkowicz 4,83

Milena Szopa 4,83

3e

Oliwia Godlewska 4,88

Natalia Woźnica 4,88

Daniel Kwiatkowski 4,77

 

 

KONKURSY SZKOLNE i POZASZKOLNE GM1

lp.

nazwa

zwycięzcy

1.

II edycja szkolnego konkursu Bezpieczny Internet 2016

1m. klasa 3b: Monika Melańczuk, Albert Nejman

2m. klasa 3c: Weronika Bielicka, Wiktoria Bielicka

klasa 1a: Karolina Filipek, Weronika Rudzka

3m. klasa 1b: Alicja Chmielarczyk, Iga Szulc

2.

IX Międzyszkolny Konkurs „Cichy Bohater” Bohaterowie w habitach organizowany przez GM1

 

etap międzyszkolny

kategoria literacka

2m. Jan Kudlak 2d

kategoria plastyczna i multimedialna

2m. Zofia Pachulska 3c

3.

VII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów organizowany przez GM1

 

etap powiatowy

udział: Natalia Woźnica 3e, Martyna Łokietek 3a, Sebastian Wąsowski 3d

4.

III Miejski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej dla Gimnazjalistów organizowany przez GM1

etap miejski

udział: Ewelina Sadoch 1b, Julia Sulej 2b, Wiktoria Maciejewicz 3b

5.

Powiatowy Konkurs Literacki Na skrzydłach wyobraźni organizowany przez GiLO

etap powiatowy

udział: Weronika Rudzka 1a

6.

Szkolny Konkurs dla Klas Trzecich Mistrz Genetyki

 

etap szkolny

1m. Alicja Ratyńska 3d

2m. Artur Prasuła 3d

3m. Sandra Napora 3c

7.

XII Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej dla uczniów gimnazjów organizowany przez GiLO

 

 

 

etap szkolny

Wiktoria Bielicka 3c, Oliwia Godlewska 3e

etap powiatowy

kategoria język francuski

2m. Oliwia Godlewska 3e

8.

Powiatowy Konkurs SuperGimbus 2016 organizowany przez Gimnazjum Salezjańskie

etap powiatowy

udział: Martyna Łokietek 3a

9.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Francji i Krajach Francuskojęzycznych

1m. Natalia Woźnica 3e

2m. Wojciech Kałuski 3b

3m. Wiktoria Bielicka 3c, Weronika Bielicka 3c

10.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Chrzcie Polski

1m. klasa 3d (P. Miernicka, B. Gręźlikowski, M. Bakuła)

2m. klasa 3b (W. Rucińska, M. Melańczuk, S. Górska)

3m. klasa 2c (M. Prasuła, J. Soszka, D. Grel) oraz klasa 1b (I. Szulc, R. Mroczek, K. Raubo)

11.

Szkolny Konkurs na Plakat "Bezkręgowce i kręgowce wokół nas"

1m. JuliaKrasuska 1c

12.

Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS

1m. Laura Kosieradzka 1c

2m. Klara Kościk 1c

3m. Iga Szulc 1b

13.

Szkolny Konkurs Plastyczny na Plakat Promujący Dzień Ziemi 2016

1m. JuliaKrasuska 1c

wyróżnienia: Angelika Krusiewicz 1a, Weronika Sarna 1a, Patrycja Rasin 1a, Adrian Lipiński 1a, Maksymilian  Przedlacki 1a

14.

Powiatowy Konkurs "W rocznicę Chrztu Polski" organizowany pod patronatem wiceminister Edukacji Narodowej Teresy Wargockiej

etap powiatowy

4m. Iga Szulc 1b, Michał Kubicki 2a, Janek Kudlak 2d

15.

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego na Najciekawsza Prezentację Multimedialną "Let's  Go To London"

1m. Wiktoria Maciejewicz 3b,

2m. Weronika Rucińska 3b i Martyna Jerzak 2d

3m. Wiktoria Bielicka 3c i Sylwia Grabarczyk 3a

16.

Szkolny Konkurs na Najciekawsze Przebranie "Everyone Is Irish On Saint Patrick's Day"

wyróżnienie: Michał Leszczyński 1d, Ahmed Kadir 1d, Oliwia Kwiatkowska 1d

17.

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego na Najciekawszy Album "Saint Patrick's Day"

1m. Oliwia Godlewska 3e

2m. Anna Nowicka 3e

3m. Maja Ostrowska 2d

18.

7 Wojewódzki konkurs Plastyczny "Tęczowy Świat Krzysia" organizowany przez Dom Dziecka w Równem

wyróżnienie: Sylwia Piotrowska 1d, Milena Szopa 3d

19.

Szkolny Konkurs o Tytuł Najlepszego Matematyka Klas Trzecich

1m. Artur Prasuła 3d

2m. Szymon Szymański 3c

3m. Oliwia Gołębiowska 3c

20.

Ogólnopolski Konkurs organizowany przez ZST w Białymstoku w związku z X Sejmikiem Szkół Karpackich

etap szkolny:

kategoria literacka

1m. Weronika Rudzka 1a, Iga Szulc 1b, Jan Kudlak 2d

kategoria plastyczna/multimedialna

1m. Weronika Bielicka 3c, Sylwia Grabarczyk 3a, Mateusz Szwaj 2a

21.

Międzyszkolny Powiatowy Konkurs Ortograficzny organizowany przez GiLO Mińsk Mazowiecki

etap powiatowy

udział: Martyna Łokietek 3a

22.

Szkolny Konkurs „Domino Matematyczne”

1m. Martyna Zając i Natalia Polit 3a

2m. Dariusz Pypeć i Anna Nowicka 3e

3m. Milena Szopa 3d, Grzegorz Szczęsny i Jan Kielak 1c

23.

Szkolny Konkurs „Najdłuższe rozwinięcie liczby PI”

1m. Paulina Miernicka 3d

2m. Oliwia Godlewska 3e

3m. Aleksandra Nogas 3d

24.

Szkolny Konkurs Multimedialny dla Klas Drugich „Łamigłówki Mądrej Główki”

1m. klasa 2d: Aleksandra Gańko, Piotr Szostak, Jan Kudlak

2m. klasa 2a: Magdalena Szubińska, Martyna Dąbrowska, Łukasz Królak

3m. klasa 2b: Magdalena Borys, Katarzyna Grzenda, Andrzej Mielec

25.

Szkolny Konkurs na Najładniejszy Zeszyt do Matematyki

1m. Aleksandra Gańko 2d, Agata Korzeń 3b

2m. Łukasz Jureczek 1c, Wiktoria Maciejewicz 3b, Weronika Rucińska 3b

3m. Agata Wojciechowska 2a, Milena Szopa 3d

26.

Szkolny Konkurs o Tytuł Najlepszego Matematyka Klas Pierwszych

1m. Karolina Filipek 1a

2m. Klara Kościk 1c

3m. Iga Szulc 1b

27.

Szkolny Konkurs „Mistrz Sudoku”

1m. Alicja Ratyńska 3d

2m. Artur Prasuła 3d

3m. Radek Marczak 1b

28.

Szkolny Konkurs „Rebusy Matematyczne”

1m. Aleksandra abramowska 3b

2m. Sara Górska 3b

3m. Agata Korzeń, Weronika Dziewulska 3b

29.

Szkolny Konkurs o Tytuł Mistrza Chemii Klas Trzecich  i Mistrza Chemii Klas Drugich

klasy drugie: Katarzyna Grzenda 2b

klasy trzecie: Alicja Ratyńska 3d

30.

Szkolny Konkurs „Najlepszy Romanista”

klasy trzecie: Oliwia Godlewska 3e

klasy drugie: Katarzyna Grzenda 2b i Dorota Gruba 2b

klasy pierwsze: Klara Kościk 1c

31.

Szkolny Konkurs na Najciekawszą Pracę Dodatkową w kategorii Model

1m. Weronika rudzka 1a

2m. Angelika Krusiewicz 1a, Patrycja Witkowska 1a

3m. Justyna Luba 1b

32.

Szkolny Konkurs na Najładniejszy Zeszyt do Geografii

klasy trzecie:

Wiktoria Macierewicz 3b

klasy drugie:

Magdalena Borys 2b

klasy pierwsze:

Patrycja Nowakowska 1b

33.

Szkolny Konkurs „Najpiękniejsze miejsca w Europie i na świecie”

1m. Weronika Rucińska 3b

2m. Wiktoria Macierewicz 3b, Maja Rychter 3b, Dagmara Poczęty 3b

3m. Alicja Ratyńska 3d, Oliwia Godlewska 3e, Ewa Rosa 3d

34.

Warszawski Konkurs „Atom i Cząsteczka” organizowany przez ZS nr 114 Gimnazjum nr 103 i ZS nr 116 Gimnazjum nr 102 w Warszawie

1m. Alicja Ratyńska 3d

2m. Sylwia Grabarczyk 3a i Oliwia Godlewska 3e

3m. Maja Rychter 3b

35.

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla Klas Drugich

1m. Andrzej Mielec 2b

2m. Magdalena Szubińska 2a

3m. Michał Składanowski 2b

36.

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla Klas Pierwszych

1m. Alicja Chmielarczyk 1b

2m. Iga Szulc 1b

3m. Weronika Aleksandrowicz 1b

37.

Szkolny Konkurs Matematyczny "Dzień liczby Pi"

1m. Aleksandra Gańko 2d

2m. Krystian Wójtowicz 2d

3m. Piotr Szostak 2d

38.

Szkolny Konkurs Matematyczny "Potęga pierwiastka"

1m. Aleksandra Gańko 2d

2m. Konrad Ostolski 2a

3m. Karolina Biernacka 2d

39.

XXXIX edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

etap powiatowy

udział: Jan Kudlak 2d,  Krystian Wójtowicz 2d, Kamila Księżopolska 2d

40.

VI Konkurs Plastyczny pod patronatem Starosty Mińskiego "PIĘKNEM MALOWANE - URODA ZIEMI MIŃSKIEJ" edycja pod hasłem "Cztery pory Mińska"

etap powiatowy

wyróżnienie: Oktawian Nogaj 2b

41.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym organizowany przez Urząd Miasta

etap powiatowy

udział: Jan Kudlak 2d,  Krystian Wójtowicz 2d, Komuda Szymon 2d

42.

Powiatowy Konkurs Informatyczny "GIM-BIT" pod patronatem Starosty Mińskiego "Szkoła zawodowa - najlepszy wybór" organizowany przez ZSZ nr 2

etap powiatowy

udział w drugim etapie: Hubert Zalewski 2d, Piotr Szostak 2d oraz Albert Nejman 3b, Monika Melańczuk 3b

43.

Szkolny Konkurs Plastyczny "Karta wielkanocna"

1m. Jan Kielak 1c

2m. Martyna Rozwadowska 1a

3m. Dorota Gruba 2b, Bartosz Płoszaj 1c

44.

Szkolny Konkurs Plastyczny "Pisanka wielkanocna"

1m. Klara Kościk 1c

2m. Miłosza Górski 1a

3m. Jakub Sobolewski 1a

45.

Szkolny Konkurs Plastyczny "Najładniejsza karta walentynkowa"

1m. Martyna Rozwadowska 1a

2m. Julia Krasuska 1c

3m. Klaudia Woźniak 1a

 

46.

Szkolny Konkurs "1050 rocznica Chrztu Polski" - dyktando

1m. Alicja Ratyńska 3d

2m. Klara Kościk 1c

3m. Weronika Rucińska 3b

 

 

ZAWODY SPORTOWE SZKOLNE i POZASZKOLNE  GM1

 

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCY

PIERWSZY SKŁAD – ALAN GRABEK

I MIEJSCE W MIEŚCIE, I MIEJSCE W POWIECIE, I W REGIONIE

MATEUSZ GRUDZIŃSKI, JAKUB TEODORSKI, MARCIN KACPROWICZ, MICHAŁ BIELIŃSKI, JAKUB BARWIŃSKI, MATEUSZ JACKIEWICZ, KACPER KIELAN, JAN ZWIERZ, KAROL KUCZKOWSKI, PIOTR KOSAKOWSKI, JAN KOŻUCH, HUBERT WĄSOWSKI, CZ. GAŃKO, S. ZIELIŃSKI.

 

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW – JACEK RUDZKI

II W MIEŚCIE I V W POWIECIE

MATEUSZ GRUDZIŃSKI, JAKUB TEODORSKI, MARCIN KACPROWICZ, MICHAŁ BIELIŃSKI, JAKUB BARWIŃSKI, MATEUSZ JACKIEWICZ, KACPER KIELAN, JAN ZWIERZ, PIOTR KOSAKOWSKI, ŁUKASZ JUREK, PIOTR KRZYŻANOWSKI, KACPER MISZKURKA, PATRYK PYSKA, RAFAŁ WÓJCICKI

 

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

I SKŁAD – MICHAŁ BOGUSZ

I MIEJSCE W MIEŚCIE, I MIEJSCE W POWIECIE, I W REGIONIE I IV W MAZOWSZU

ALEKSANDRA SMUGA, MARTYNA ZAJĄC, MARTA MAKOWSKA, OLGA LINDE, MARTYNA ŁOKIETEK, KLAUDIA ROMAN, ZUZANNA BANASIEWICZ, IZABELA WIERCIOCH, SYLWIA GRABARCZYK, MARTYNA ROZWADOWSKA, WERONIKA SARNA, WIKTORIA KONDRATIUK, NATALIA POLIT, DARIA SAGANOWSKA (TYLKO I RUNDA)

 

II SKŁAD – MARCIN SZULC

II MIEJSCE W MIEŚCIE, II MIEJSCE W POWIECIE

MARTYNA ROZWADOWSKA, WERONIKA SARNA, JULIA BAJEK, MARTYNA DĄBROWSKA, WANESSA KŁOSZEWSKA, WIKTORIA KONDRATIUK, KAROLINA PLOCHOCKA, MAJA ROZPARZYŃSKA, ANNA WOŹNICA, AGATA WOJCIECHOWSKA, MAGDALENA SZUBIŃSKA

 

III SKŁAD – MARCIN SZULC

IV MIEJSCE W MIEŚCIE, VIII MIEJSCE W POWIECIE

WERONIKA RUDZKA, KAROLINA CEGLIŃSKA, ZUZANNA CHYBICKA, KAROLINA FILIPEK, JULIA MADZIAR, WERONIKA PAROL, PATRYCJA RASIN, KLAUDIA WOŹNIAK, WERONIKA WĄSOWSKA, ANGELIKA KRUSIEWICZ

 

TENIS STOŁOWY – EDYTA KUNIKOWSKA

DZIEWCZĘTA

III MIEJSCE W MIEŚCIE I VIII W POWIECIE

IZABELA WIERCIOCH, WERONIKA RUDZKA

 

CHŁOCY – EDYTA KUNIKOWSKA

IV MIEJSCE W MIEŚCIE I IX W POWIECIE

JAN ZWIERZ, MICHAŁ BIELIŃSKI, JAKUB MOTYLEWICZ

 

PŁYWANIE – WSZYSCY NAUCZYCIELE

 

50M GRZBIETOWY KLASY I

3/4/11. WERONIKA RUDZKA

5/8. KLAUDIA WOŹNIAK

5/8/13. PATRYCJA WITKOWSKA

 

50M GRZBIETOWY KLASY I

1/1/4. RADOSŁAW MARCZAK

 

50M KLASYCZNY KLASY III

2/2/2. NATALIA KUĆ

2/4. MARTYNA BAKUŁA

 

50M KLASYCZNY KLASY II

1/5/12. PIOTR REDA

 

50M KLASYCZNY KLASY III

5/5/8. MARCIN KACPROWICZ

6/10. SZYMON SZYMAŃSKI

7/7/12. JAKUB BARWIŃSKI

 

50M DOWOLNY KLASY I

2/4/11. WERONIKA RUDZKA

4/7/13. KLAUDIA WOŹNIAK

5/8. MARTYNA ROZWADOWSKA

9/12/13. PATRYCJA WITKOWSKA

 

50M DOWOLNY KLASY II

5/7. KAROLINA PŁOCHOCKA

6/8. KATARZYNA GRZENDA

7/9. MARTYNA DĄBROWSKA

 

50M DOWOLNY KLASY III

1/1/1. NATALIA KUĆ

2/4/8. KLAUDIA ROMAN

3/5/9. MARTYNA BAKUŁA

4/6/11. IZABELA WIERCIOCH

 

50M DOWOLNY KLASY I

1/1/1. RADOSŁAW MARCZAK

7/9. SKRZYDLEWSKI ADRIAN

11/13. LUBASZKA PIOTR

 

50M DOWOLNY KLASY II

8/12. REDA PIOTR

9/13. PERZANOWSKI MICHAŁ

 

50M DOWOLNY KLASY III

4/4/8. MARCIN KACPROWICZ

8/9. SZYMAŃSKI SZYMON

9/11. KUŁAK MARCIN

 

SZTAFETA DZIEWCZĄT 6X25M – JACEK RUDZKI

I MIEJSCE W MIESCIE, II W POWIACIE I III W REGIONIE

NATALIA KUĆ, KLAUDIA ROMAN, MARTYNA DĄBROWSKA, MARTYNA DĄBROWSKA, KAROLINA PŁOCHOCKA, WERONIKA RUDZKA, KLAUDIA WOŹNIAK, PATRYCJA WITKOWSKA

 

SZTAFETA CHŁOPCÓW 6X25M – JACEK RUDZKI

II MIEJSCE W MIESCIE, II W POWIECIE I VI W REGIONIE

MARCIN KACPROWICZ, MATEUSZ GRUDZIŃSKI, SZYMON SZYMAŃSKI, PIOTR REDA, MICHAŁ PERZANOWSKI, RADOSŁAW MARCZAK, MAX PRZEDLACKI, ADRIAN LIPIŃSKI

 

UNIHOC CHŁOPCY – MARCIN SZULC

JUREK ŁUKASZ, DAWID GREL, DANIEL KWIATKOWSKI, DOMINIK ABRAMOWSKA, CEZARY GAŃKO, SEBASTIAN ZIELIŃSKI, MICHAŁ PSZONKA, MICHAŁ PERZANOWSKI, MICHAŁ WIECZOREK, MARCIN KUŁAK, PIOTR KOSAKOWSKI, RAFAŁ WÓJCICKI, (KRYSTIAN ZAWADZKI I MATEUSZ GRUDZIŃSKI – UDZIAŁ W I RUNDZIE)

 

 

UNIHOC DZIEWCZĘTA

I SKŁAD – MARCIN SZULC i EDYTA KUNIKOWSKA

I MIEJSCE W MIEŚCIE, 1 MIEJSCE W POWIECIE I I W REGIONIE I VII MAZOWSZU

ZUZANNA CHYBICKA, ANGELIKA KRUSIEWICZ, PATRYCJA WITKOWSKA, WIKTORIA KONDRATIUK, MAJA ROZPARZYŃSKA, ZUZANNA BANASIEWICZ, SYLWIA GRABARCZYK, IZABELA WIERCIOCH, ALEKSANDRA SMUGA (bez Mazowsza), ALICJA RATYŃSKA, WERONIKA JANUSZEWSKA (bez Mazowsza), MILENA MILIK, WERONIKA RUDZKA

 

II SKŁAD – MARCIN SZULC

II MIEJSCE W MIEŚCIE, IV MIEJSCE W POWIECIE

WERONIKA PAROL, WERONIKA RUDZKA, KLAUDIA WOŹNIAK, MARTYNA ROZWADOWSKA, ANGELIKA KACALAK, KAROLINA PŁOCHOCKA, ALEKSANDRA ROSOŁOWSKA, SARAGÓRSKA, ALEKSANDRA PADUCH, WERONIKA KASZEWSKA I WERONIKA ALEKSANDROWICZ – UDZIAŁ W I RUNDZIE)