Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Maz.
tel. 25 758 21 22

Statystyki

  • Odwiedziny: 1647469
  • Do końca roku: 97 dni
  • Do wakacji: 270 dni

Kalendarium

Poniedziałek, 2017-09-25

Imieniny: Aureli, Kamila

Rok szkolny 2014/2015 - II semestr

II SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

NAJLEPSI UCZNIOWIE

 

3a

Adrian Abelski 5,72

Mateusz Góras 5,16

Patryk Niemyjski 5,11

Piotr Parobczyk 5,11

Antoni Gańko 4,78

Daniel Świerżewski 4,78

3b

Katarzyna Olko 5,11

Magdalena Sasin 4,94

3c

Kaja Linosz 6,0

Maja Linosz 6,0

Magdalena Płoszaj 5,5

Aleksandra Reda 5,33

Antoni Zagórski 5,06

Bartosz Mateusiak 5,0

Wiktoria Bartoń 4,94

Ewelina Kurowska 4,78

Małgorzata Krzewska 4,78

Patrycja Mastalerz 4,78

Ewelina Kurowska 4,78

3d

Sara Kaczmarek 5,59

Łukasz Zagórski 5,39

Marcin Zagórski 5,39

Weronika Owczarczyk 4,83

Marcin Pustoła 4,83

2a

Martyna Łokietek 5,23

Jakub Barwiński 5,0

Sylwia Grabarczyk  4,77

2b

Maja Rychter 4,62

2c

Weronika Bielicka 4,85

Wiktoria Bielicka 4,83

Oliwia Gołębiowska 4,77

2d

Alicja Ratyńska 5,0

2e

Oliwia Godlewska 4,85

Daniel Kwiatkowski 4,77

1a

Martyna Dąbrowska 4,79

Kacper Nowak 4,79

Magdalena Szubińska 4,79

1b

Dorota Gruba 5,36

Oliwia Tomaszewska 4,86

Magdalena Borys 4,79

Katarzyna Grzenda 4,79

Magdalena Radzio 4,79

1c

Martyna Nieprzecka 4,43

1d

Jan Kudlak 5,78

Weronika Płoszaj 4,93

Aleksandra Gańko 4,86

 

Uczeń roku klas pierwszych: Jan Kudlak
Uczeń roku klas drugich: Martyna Łokietek
Uczeń roku klas trzecich: Kaja Linosz i Maja Linosz

 

 

 KONKURSY SZKOLNE i POZASZKOLNE

 

lp.

nazwa

zwycięzcy

opiekun/organizator

1.

I edycja szkolnego konkursu Bezpieczny Internet 2015 – kategoria wiedza

1m. klasa 3c: Kaja Linosz, Maja Linosz, Bartosz Mateusiak
2m. klasa 1b: Dorota Gruba, Bartosz Cybula, Piotr Sikorski
Klasa 2e: Natalia Woźnica, Oliwia Godlewska, Emilia Matejuk
Klasa 3b: Ida Rembowska, Weronika Plich, Zuzanna Nowakowska
3m. Patryk Niemyjski, Mateusz Góras, Aleksandra Woźnica

p. Magdalena Skwiecińska - Linosz

2.

I edycja szkolnego konkursu Bezpieczny Internet 2015 – kategoria plastyczna

etap szkolny
1m. Oliwia Żera 2d
2m. Adam Zdanowicz 2c
3m. Wiktoria Bielicka 2c

p. Magdalena Skwiecińska - Linosz

3.

Powiatowy Konkurs na zakładkę do Książki Związaną tematycznie z HIV/AID organizowany przez SANEPiD Mińsk Mazowiecki

etap powiatowy
1m. Jan Kudlak 1d
2m. Piotr Szostak 1d
3m. Przemysław Komorowski 1d
wyróżnienia: Wiktoria Kondratiuk 1a,  Martyna Dąbrowska 1a

p. Magdalena Skwiecińska - Linosz

4.

XXXVIII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież zapobiega pożarom organizowany przez z Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Mińsku Mazowieckim

etap szkolny
1m. Jan Kudlak 1d
2m. Kamila Księżopolska 1d
3m. Krystian Wójtowicz 1d
etap powiatowy
udział Jan Kudlak, Kamila Księżopolska

p. Magdalena Skwiecińska - Linosz

5.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea organizowany przez Międzynarodową Szkołę Meridan

etap szkolny
udział: uczniowie klasy 1d- Szymon Komuda, Piotr Szostak, Karolina Biernacka, Krystian Wójtowicz, Kamila Księżopolska, Jan Kudlak, Weronika Płoszaj, Weronika Pietrzak, Aleksandra Gańko, Piotr reda, Hubert Zalewski, Przemysław Komorowski

p. Magdalena Skwiecińska - Linosz

6.

IV Konkurs Plastyczny Pięknem Malowane – Uroda Ziemi Mińskiej pt. Za progiem domu organizowany przez liceum Plastyczne w Mińsku Mazowieckim

etap powiatowy
kategoria gimnazjum
2m. Paulina Górniak 3b

 

 

p. Agnieszka Kaczmarczyk

7.

VII Ogólnopolski Konkurs graficzno – Plastyczny Portret żołnierza walczącego o Monte Cassino organizowany przez SP nr 73 we Wrocławiu

etap ogólnopolski
2m. Andrzej Mielec 1b
3m. Nikola Chlebowska 3b
wyróżnienie – Aleksandra Zawadzka 1b

p. Agnieszka Kaczmarczyk

8.

Międzyklasowy  Turniej Wiedzy o Generale Władysławie Andersie

 

etap szkolny
1m. klasa 3c: Aleksandra Mąka, Antoni Zagórski, Arkadiusz Marczak

p. Magdalena Dąbrowa

9.

VIII Miejski Konkurs „Cichy Bohater” Historia w Jedynkach zaklęta organizowany przez GM1

 

etap miejski
kategoria literacka
3m. Paweł Rolf 3d
kategoria plastyczna
1m. Jan Kudlak 1d
2m. Kaja Linosz 3c
3m. Małgorzata Świokło
wyróżnienie – Paweł Rolf 3d, Weronika Bielicka 2c
kategoria multimedialna
wyróżnienie – Jakub Sikorski 1a

p. Hanna  Wielgołaska

10.

VI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów organizowany przez GM1

 

 

etap szkolny
1m. Marta Mąka 3c
2m. Antoni Zagórski 3c
3m. Piotr Parobczyk 3a
etap powiatowy
2m. Marta Mąka 3c

p. Anna Pałdyna

 

11.

II. Miejski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej dla Gimnazjalistów organizowany przez GM1

 

etap miejski
udział: Sara Kaczmarek, Natalia Nowak, Katarzyna Grzenda i Wiktoria Bakuła - duet, Julia Sulej, Weronika Rucińska, Wiktoria Maciejewicz i Maja Rychter - duet

p. Katarzyna Trojanek

12.

Miejski Konkurs Wiedzy o Historii Mińska Mazowieckiego organizowany przez TPMM i Urząd Miasta

etap miejski
3m. Kaja Linosz 3c, Maja Linosz 3c, Jan Kudlak 1d

p. Małgorzta Roguska

13.

Miejska Sesja  Historyczna dla Gimnazjalistów Mińsk Mazowiecki w czasie II wojny światowej organizowana przez GM2

 

etap miejski – prezentacja tematu: Zagłada Żydów na terenie Mińska Mazowieckiego
uczniowie klasy 3c: Ewelina Kurowska, Małgorzata Krzewska, Marta Mąka, Aleksandra Mąka, Antoni Zagórski

p. Małgorzta Roguska

14.

V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy na temat Ekologii i Ochrony Środowiska

EKOTEST 2015 organizowany przez Ogólnopolskie Centrum Edukacji w Warszawie

 

etap ogólnopolski
udział: Agnieszka Humięcka 3b, Nikola Chlebowska 3b, Karolina Chojnacka 3b, Maja Linosz 3c, Kaja Linosz 3c, Wiktoria Bartoń 3c, Magdalena Płoszaj 3c, Aleksandra Reda 3c, Bartek Mateusiak 3c, Ewelina Kurowska 3c, Patrycja Mastalerz 3c, Maja Wawrzyniak 3c

p. Sylwia Nicpoń

15.

Powiatowy Konkurs Literacki Na skrzydłach wyobraźni organizowany przez GiLO

etap powiatowy
udział: Adrian Abelski 3a, Sara Kaczmarek 3b, Jan Kudlak 1d

p. Justyna Kulma

16.

Szkolny Konkurs Mistrz Genetyki

 

etap szkolny
klasy trzecie
1m. Marcin Pustoła 3d
2m. Wiktoria Bartoń 3c
3m. Magdalena Sasin 3b

p. Sylwia Nicpoń

17.

XI Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej dla uczniów gimnazjów organizowany przez GiLO

 

etap powiatowy
kategoria język francuski
1m. Katarzyna Olko 3b
udział: Oliwia Godlewska 2e

p. Katarzyna Trojanek

18.

Szkolny konkurs Poznaj swoje ciało

 

etap szkolny
kategoria grupowa
1m. Paulina Miernicka, Jakub Motylewicz, Alicja Ratyńska 2d
kategoria indywidualna
1m. Alicja Ratyńska 2d, Marcin Pustoła 3d
2m. Anita Rajtar 1b, Maja Rychter 2b
3m. Oktawian Nogaj 1b, Magda Płoszaj 3c

p. Sylwia Nicpoń

19.

Szkolny Konkurs na plakat zachęcający do czytania lektur gimnazjalnych

 

etap szkolny
klasy pierwsze: 1m. Natalia Jackiewicz, Katarzyna Lamparska, Martyna Nieprzecka 1c; Szymon Komuda 1d;
klasy drugie: 1m. Mateusz Jackiewicz, Jakub Barwiński, Jan Kożuch 2a;
klasy trzecie 1m. Kaja Linosz, Maja Linosz 3c

p. Magdalena Dąbrowa

20.

Szkolny Konkurs Mistrz Chemii klas drugich

etap szkolny
1m. Alicja Ratyńska 2d

p. Marzena Sabak

21.

Diecezjalny Konkurs Wiedzy o Triduum Paschalnym

 

etap regionalny
8m. Jan Kudlak 1d

 

ks. Kamil Prus

22.

VI Turniej Zawodów m.st. Warszawy organizowany przez Technikum Chemiczne z Warszawy

etap regionalny
1m. Daniel Świerżewski, Mateusz Goras, Piotr Parobczyk 3a

p. Marzena Sabak

23.

Turniej Chemii Doświadczalnej organizowany przez Technikum Chemiczne z Warszawy

etap regionalny
9m. Aleksandra Reda, Weronika Ploszaj 3c

p. Marzena Sabak

24.

Szkolny Konkurs na Pracę Projektową

etap szkolny
2m. Kaja Linosz, Maja Linosz 3c

 

25.

Powiatowy Konkurs Gimbus 2015organizowany przez Gimnazjum Salezjańskie

etap powiatowy
udział: Łukasz Zagórski 3d

p. Honorata Gajowniczek

26.

Międzynarodowy  Konkurs Literacki w Słupsku

wyróżnienie
Sara Kaczmarek 3d

p. Hanna  Wielgołaska

27.

Szkolny Konkurs Mistrz Geografii

etap szkolny
1m. Łukasz Zagórski 3d

p. Honorata Gajowniczek

28.

Dzień Bezpiecznego Internetu – konkurs na krzyżówkę do specjalnego wydania Gimzetki

laureaci
Sandra Napora 2c, Katarzyna Lamparska 1c, Michał Skałdanowski 1b, Mateusz Góras 3a, Sara Kaczmarek 3b

p. Barbara Młot

29.

Szkolny Konkurs Mistrz geografii

etap szkolny
klasy trzecie
1m. Łukasz Zagórski  3d
klasy drugie
1m. Albert Nejman2b
klasy pierwsze
1m. Ola Gańko 1d

p. Honorata Gajowniczek

30.

Najpiękniejsze miejsca w Polsce, Europie, na Ziemi

etap szkolny
1m. Wiktoria Macierewicz
2m. Maja  i Kaja Linosz
3m. Adrian Abelski

p. Honorata Gajowniczek