Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Maz.
tel. 25 758 21 22

Statystyki

  • Odwiedziny: 1643832
  • Do końca roku: 99 dni
  • Do wakacji: 272 dni

Kalendarium

Sobota, 2017-09-23

Imieniny: Bogusława, Liwiusza

Rok szkolny 2015/2016 - I semestr

 

UCZNIOWIE, KTÓRZY OSIĄGNĘLI NAJLEPSZE WYNIKI DYDAKTYCZNE
W I SEMESTRZE R.SZK. 2015/2016

 

klasa 1a
Karolina Filipek 4,93
Angelika Krusiewicz 4,79
Weronika Rudzka 4,86
Maksymilian Przedlacki 4,79
 Jakub Sobolewski 4,79

klasa 1b
Iga Szulc 5,43
Alicja Chmielarczyk 4,93

klasa 1c
Klara Kościk 5,07

klasa 2a
Martyna Dąbrowska 5,0

klasa 2b
Dorota Gruba 5,31

klasa 2d
Jan Kudlak 4,92

klasa 3a
Martyna Łokietek 4,87

 

 

KONKURSY SZKOLNE i POZASZKOLNE

 

lp.

nazwa

zwycięzcy

1.

Konkurs Biologiczny dla Gimnazjalistów organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie

udział w etapie rejonowym wiedza
o społeczeństwie
Jan Kudlak 2d

biologia
Alicja Ratyńska 3d Wiktoria Bielicka 3c

2.

Loteria językowa w ramach II Szkolnego Dnia Języków Obcych "Znam języki obce - rozumiem świat"

etap szkolny
1m. Wiktoria Bielicka 3c
2 m. Weronika Bielicka 3c
3m. Artur Prasuła 3d, Sebastian Wąsowski 3d

3.

Ogólnopolski Konkurs Literacki "Kartka z pamiętnika żołnierza II Korpusu Polskiego" organizowany przez Zespół Szkół w Grabowie nad Pilicą

etap ogólnopolski
2m. Jan Kudlak 2d

4.

Szkolny konkurs języka angielskiego na wykonanie albumu nt. "My dream job" ("Mój wymarzony zawód")

etap szkolny
1m. Wiktoria Maciejewicz 3b
2m. Anna Nowicka 3e
3m. Oliwia Godlewska 3e

5.

Powiatowy Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny EKO-ŻAK 2015 organizowany przez ZSM nr 1 Mińsk Mazowiecki

 

etap szkolny
turniej wiedzy
1 m. Dorota Gruba 2b
2m. Jan Kudlak 2d
3m. Oliwia Godlewska 3e

etap powiatowy
turniej wiedzy
1 m. Dorota Gruba 2b

konkurs plastyczny
udział: Aleksandra Abramowska, Weronika Bielicka, Wiktoria Bielicka, Aleksandra Gańko, Agata Korzeń, Dagmara Poczęty,  Jan Kudlak

6.

Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania Poezji i Prozy ks. Jana Twardowskiego organizowany przez Bibliotekę Publiczną

etap szkolny
1m. Emilia Matejuk 3e
2m. Piotr Szostak 2d
3m. Patrycja Rasin 1a

7.

Konkurs języka angielskiego na opowiadanie "Halloween ghost story"

 

etap szkolny
1m. Julia Rojek 3e
2m. Wiktoria Maciejewicz 3b
3m. Adam Zdanowicz 3c

8.

Ogólnopolski Konkurs Pisania w Języku Angielskim

 

etap szkolny
1m. Julia Rojek 3e
2m. Martyna Łokietek 3a

9.

A. Christmas card - konkurs na kartę świateczną bożonarodzeniową w języku angielskim

etap szkolny
1m. Oliwia Godlewska 3e
2m. Szymon Komuda 2d
3m. Anna Nowicka 3e

10.

I Powiatowy Konkurs Przyrodniczy dla Uczniów Gimnazjum "Macierzanka" organizowany przez GiLO Mińsk Mazowiecki

etap szkolny
1m. Alicja Ratyńska 3d
2m. Wiktoria Bielicka 3c, Sara Górska 3b

11.

II Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS

etap szkolny
1m. Laura Kosieradzka 1c
2m. Klara Koscik 1c
3m. Iga Szulc 1b, Jakub Żurek 1c

12.

VII Powiatowy Konkurs Informatyczny „GIM – BIT” organizowany przez ZSZ nr 2

udział:
I grupa: Monika Maleńczuk, Albert Nejman 3b
II grupa: Hubert Zalewski, Piotr Szostak 2d