Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Maz.
tel. 25 758 21 22

Statystyki

  • Odwiedziny: 1647425
  • Do końca roku: 97 dni
  • Do wakacji: 270 dni

Kalendarium

Poniedziałek, 2017-09-25

Imieniny: Aureli, Kamila

Rok szkolny 2014/2015 - I semestr

 

 

I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

 

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE

 

UCZNIOWIE

ŚREDNIA

Linosz   Maja 3c

5,4

Linosz   Kaja 3c

5,4

Kudlak   Jan 1d

5,36

Abelski   Adrian 3a

5,33

Zagórski   Marcin 3d

5,27

Kaczmarek Sara 3d

5,14

Zagórski   Łukasz 3d

5,13

Dorota   Gruba 1b

4,93

Góras   Mateusz 3a

4,87

Płoszaj   Magdalena 3c

4,8

Płoszaj   Weronika 1d

4,79

Łokietek   Martyna 2a

4,77

 

 

UCZNIOWIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ W NAUCE

 

KLASA

UCZNIOWIE

1a

Kacper   Nowak  4,71

Magdalena   Szubińska 4,64

Konrad   Ostolski 4,57

1b

Katarzyna   Grzenda 4,71

Radzio   Magdalena 4,54

Mielec   Andrzej 4,5

1d

Gańko   Aleksandra 4,57

Biernacka   Karolina 4,5

2a

Barwiński   Jakub 4,54

2d

Ratyńska   Alicja 4,71

2e

Woźnica   Natalia 4,5

3a

Piotr   Parobczyk 4,73

Patryk   Niemyjski 4,47

3b

Olko   Katarzyna 4,6

Sasin   Magdalena 4,6

3c

Reda   Aleksandra 4,73

Zagórski   Antoni 4,73

3d

Pustoła   Marcin 4,47

 

 

 

NAJLEPSZE KLASY

3c - średnia 3,9

1b - średnia 3,82

2a - średnia 3,51

 

 

 

KONKURSY SZKOLNE i POZASZKOLNE

 

 

lp.

nazwa konkursu

zwycięzcy

1.

IV Otwarty Konkurs Wiedzy o Historii  Mińska Mazowieckiego organizowany przez   TPMM

etap miejski

2 m. w kategorii gimnazja

Maja Linosz 3c

udział: Kaja Linosz 3c,

2.

Powiatowy Konkurs Przyrodniczo –   Ekologiczny EKO-ŻAK 2014

organizowany przez ZSM nr 1 Mińsk   Mazowiecki

 

etap powiatowy

turniej wiedzy

3 m. Sara Kaczmarek 3d

konkurs plastyczny

wyróżnienie: Oliwia Żera 2d, Jan Kudlak 1d

3.

Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania Prozy Kornela   Makuszyńskiego

organizowany przez Bibliotekę Publiczną

etap powiatowy

udział: Nikola Chlebowska 3b,

Natalia Jeziórska 3d

4.

Konkurs Pocztówka   do św. Jana Pawła

organizowany przez Szkoły Salezjańskie, GM2 i G w   Hucie Mińskiej

etap miejski

udział: Oliwia Żera 2d, Ewelina Kurowska 3c,   Kamila Młynarska 3d, Paweł Rolf 3d

5.

Powiatowy i Miejski Konkurs Plastyczny Boże Narodzenie na kartach świątecznych

organizowany przez GiLO i Urząd Miasta

udział: Jan Kudlak 1d, Małgorzata Świokło 1c,   Cezary Gańko 1a, Paulina Bolek 3d, Ida Rembowska 3b, Katarzyna Olko 3b

6.

Miejski Konkurs Ceny wolności i Dźwięki   wolności organizowany przez Stowarzyszenie „Dwie Jedynki”

część literacka - kategoria   indywidualna: 1 m.  Franciszek Kołodziejczyk   2d, 3 m.  Aleksandra Woźnica   3a

część literacka - kategoria grupowa: 1   m. Milena   Milik, Anna Nowicka, Natalia Woźnica 2d,

2 m. Paulina Miernicka i Ewa Rosa 2d,

3 m. Paweł Rolf, Marcin Zagórski i Łukasz Zagórski   3d

część plastyczna - kategoria   indywidualna: 1 m. Ewa Rosa 2d

część plastyczna - kategoria grupowa: I   miejsce - Oliwia   Żera, Adrian Szostak, Grzegorz Lamparski 2d,

2 m. Milena Szopa i Marta Olkowicz 2d           

wyróżnienia: Dominik Kulesza i Michał Rokicki 2d

część muzyczna

3m. Oliwia Godlewska oraz zespół Bez cenzury   Weronika Rucińska, Julia Sulej, Emilia Matejuk, Natalia Nowak, Martyna   Bakuła, Ola Paduch, Maja Rychter, Sara Górska i Paulina Miernicka

7.

Szkolny Konkurs Ortograficzny

Mistrz Ortografii Klas Trzecich

 1m.   Martyna Łokietek 2a

2m. Wojciech Kałuski 2b

3m. Marta Makowska 2a

8.

Szkolny Konkurs Ortograficzny

Mistrz Ortografii Klas Drugich

1m. Marta Mąka 3c

2m. Marcin Zagórski 3d

3m. Adrian Abelski 3a, Piotr Parobczyk 3a,   Magdalena Sasin 3b

9.

Szkolna Olimpiada Wiedzy o AIDS

1m. Emilia Matejuk 2e

2m. Wiktoria Bielicka 2c

3m. Małgorzata Krzewska 3c

10.

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania Utworów   Patriotycznych

1m. Arkadiusz Marczak 3c

2m. Dorota Gruba 1b

3m. Piotr Parobczyk 3a

11.

Szkolny Konkurs na Komiks

1m. Jan Kudlak, Przemysław Komorowski, Mateusz   Kosakowski 1d

12.

Szkolny Konkurs Recytatorski Poświęcony Twórczości
  Krzysztofa   Kamila Baczyńskiego

 

1 m. Piotr Parobczyk 3a  

wyróżnienia:
  Weronika Pietrzak  1d
  Przemysław Komorowski 1d Konrad Biesiada 3a
  Jan Chocholski 3a

13.

Szkolny Konkurs na plakat Ziemia we wszechświecie

1m. Piotr Krzyżanowski 1d, Jan Kudlak 1d, Piotr   Szostak 1d, Patryk Stańczuk 1d, Kacper Miszkurka 1d

14.

Powiatowy Konkurs Przyrodniczo –   Ekologiczny EKO-ŻAK 2014

organizowany przez ZSM nr 1 Mińsk   Mazowiecki

etap szkolny

1m. Agata Korzeń 2b, Sara Kaczmarek 3d

2m. Maja Rychter 2b

15.

Najlepszy Romanista Klas Trzecich

1m. Adrian Abelski 3a

16.

Najlepszy Romanista Klas Drugich

1m. Natalia Woźnica 2e

17.

Najlepszy Romanista Klas Pierwszych

1m. Weronika Płoszaj 1d

 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

 

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

 

DZIEWCZĘTA

30.09.2014 – MIASTO, 30.09.2014 – POWIAT, 08.10.2014 – REGION

 

KLASY I

1/2/25.            Julia Bajek                          

5/18.               Karolina Płochocka                       

6/23.               Maja Rozparzyńska                       

7/25.               Martyna Nieprzecka          

8/27.               Wanessa Kłoszewska       

9/28.               Wiktoria Kondratiuk                       

10/31.             Julia Gałązka                      

13/42.             Agata Wojciechowska       

20/54.             Magda Jednorowska         

22/59.             Martyna Dąbrowska          

 

KLSAY II

1/1/22 .           Izabela Wiercioch              

2/4/24.            Zuzanna Banasiewicz      

4/10.               Weronika Kaszewska       

5/11.               Patrycja Królak                   

8/26.               Sara Górska                        

9/27.               Martyna Bakuła                  

11/33.             Marta Makowska                

13/35.             Klaudia Roman                  

16/54.             Sylwia Grabarczyk             
17/55.             Aleksandra Smuga            

 

KLASY III

3/15.               Aleksandra Reda               

4/18.               Kaja Linosz                         

6/20.               Patrycja Mastalerz              

17/52.             Wiktoria Bartoń                   

18/53.             Maja Linosz                         

 

CHŁOPCY

30.09.2014 – MIASTO, 30.09.2014 – POWIAT, 08.10.2014 – REGION

 

KLASY I

1/4/30.            Michał Wieczorek              

2/5/35.            Ostolski Konrad                  

4/8.                 Kacper Nowak                    

6/17/40.         Jakub Sikorski                    

9/22.               Łukasz Królak                     

14/33.             Bartek Bieliński                  

15/36.             Sebastian Zieliński            

16/38.             Kamil Wronikowski            

18/42.             Michał Prasuła                   

19/44.             Jakub Szoszko                   

21/50.             Emil Leonardziak               

24/59.             Rafał Rudnicki                   

27/64.             Michał Bogusz                   

28/65.             Karol Uściński                    

29/66.             Michał Kubicki                    

30/67.             Mateusz Szwaj                   

KLSAY II

1/5/18.            Marcin Kacprowicz            

6/32.               Bartek Gręźlikowski                       

7/33.               Daniel Kwiatkowski                       

9/42.               Karol Kacpura                    

10/55.             Kacper Heintch                  

11/60.             Dominik Abramowski        

15/69.             Jakub Chojnacki                
16/70.             Konrad Kurzyński              

18/72.             Marcin Kułak                                  

 

KLASY III

3/4/16.            Szymon Staska                  

5/9/18.            Daniel Świerżewski                      

6/10/20.         Antoni Gańko                     

7/13.               Jakub Zatorski                    

10/20.             Arkadiusz Marczak            

15/39.             Maciej Żaczek                     

18/45.             Jan Chocholski                  

20/52.             Patryk Niemyjski                 

29/76.             Łukasz Zagórski                 

30/77.             Marcin Zagórski                  

 

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

 

DZIEWCZĘTA

10.10.2014 – MIASTO, 10.10.2014 – POWIAT, 16.10.2014 – REGION

1 MIEJSCE W MIEŚCIE, 1 MIEJSCE W POWIECIE i 8 MIEJSCE W REGIONIE

IZA WIERCIOCH, ZUZANNA BANASIEWICZ, JULIA BAJEK, WANESSA KŁOSZEWSKA, WERONIKA KASZEWSKA, MARTYNA BAKUŁA, ALICJA RATYŃSKA, ALEKSANDRA REDA, EWELINA KUROWSKA, KAMILA MŁYNARSKA, MARTYNA NIEPRZECKA.

 

CHŁOPCY

10.10.2014 – MIASTO, 10.10.2014 – POWIAT

2 MIEJSCE W MIEŚCIE, 3 MIEJSCE W POWIECIE

WALASEK ANDRZEJ, KOŻUCH JAN, GRUDZIŃSKI MATREUSZ, JACKIEWICZ MATEUSZ, PŁOWIAK  MICHAŁ, ZAKRZEWSKI PATRYK, WIECZOREK  MICHAŁ, KACPROWICZ MARCIN, WYDRA KAROL, MARCZAK ARKADIUSZ, KWIATKOWSKI DANIEL, KOŁODZIEJCZYK FRANCISZEK.

 

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĘTA

I MIEJSCE W MIEŚCIE, I III MIEJSCE W POWIECIE

MŁYNARSKA KAMILA, JANUSZEWSKA WERONIKA, IWANOW MARIOLA, IWANOW KRYSTYNA, SMUGA ALEKSANDRA, WIERCIOCH IZABELA, KASZEWSKA WERONIKA, MILIK MILENA, GÓRSKA SARA, GZOWSKA BARBARA, ROSOŁOWSKA ALEKSANDRA, MATEJUK EMILIA, MAKOWSKA MARTA, GRABARCZYK SYLWIA, GAŃKO ALEKSANDRA, NIEPRZECKA MARTYNA, OLKO KATARZYNA

 

 

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCY

 

PIERWSZY SKŁAD

I MIEJSCE W MIEŚCIE, I MIEJSCE W POWIECIE

GÓRAS MATEUSZ, GAŃKO ALAN, ABELSKI ADRIAN, ŻYDKIEWICZ JAN, AMODEREK KACPER, KOZIK DANIEL, BOGUSZ ŁUKASZ, BIESIADA KONRAD, STASKA SZYMON, GRUDZIŃSKI MATEUSZ, KACPROWICZ MARCIN,

 

DRUGI SKŁAD

II MIEJSCE W MIEŚCIE, II MIEJSCE W POWIECIE

FLIS KRYSTIAN, ŻACZEM MACIEJ, NIEMYJSKI PATRYK, NOISZEWSKI KAROL, ZATORSKI JAKUB, PAROBCZYK PIOTR, ŚWIERŻEWSKI DANIEL, ŚPIEWAK ADAM, CHOCHOLSKI JAN, GAŃKO ANTONI,

 

TRZECI SKŁAD

UDZIAŁ – poza konkursem

KLASA I A

 

 

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĘTA

 

II MIEJSCE W MIEŚCIE, III MIEJSCE W POWIECIE

MŁYNARSKA KAMILA, JANUSZEWSKA WERONIKA, IWANOW MARIOLA, SMUGA ALEKSANDRA, WIERCIOCH IZABELA, KASZEWSKA WERONIKA, MILIK MILENA, GÓRSKA SARA, MAKOWSKA MARTA, GRABARCZYK SYLWIA, OLKO KATARZYNA, OLSZEWSKA ALEKSANDRA, BANASIEWICZ ZUZANNA, MĄKA MARTA, PŁOCHOCKA KAROLINA, ROZPARZYŃSKA MAJA,

 

 

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

II MIEJSCE W MIEŚCIE, II MIEJSCE W POWIECIE

SMODEREK KACPER, STASKA SZYMON, ŚWIERŻEWSKI DANIEL, FLIS KRYSTIAN, GÓRAS MATUSZ, GAŃKO ALAN, BIESIADA KONRAD, CHOCHOLSKI JAN, ABELSKI ADRIAN, NIEMYJSKI PATRYK, ŻACZEJ MACIEJ, BOGUSZ ŁUKASZ, ŻYDKIEWICZ JAN, KOSAKOWSKI PIOTR, ZAGÓRSKI ANTONI, GRUDZIŃSKI MATEUSZ, MISZKURKA KACPER, KRZYŻANOWSKI PIOTR, ZAGÓRSKI ANTONI

 

PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT

II MIEJSCE W MIEŚCIE, IV MIEJSCE W POWIECIE

JANUSZEWSKA WERONIKA, IWANOW MARIOLA, SMUGA ALEKSANDRA, KASZEWSKA WERONIKA, MILIK MILENA, GÓRSKA SARA, MAKOWSKA MARTA, GRABARCZYK SYLWIA, OLKO KATARZYNA, OLSZEWSKA ALEKSANDRA, ROZPARZYŃSKA MAJA, MĄKA MARTA, MĄKA ALEKSANDRA, PŁOCHOCKA KAROLINA, KOWALCZYK KATARZYNA, KUROWSKA EWELINA,

 

PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW

II MIEJSCE W MIEŚCIE, II MIEJSCE W POWIECIE

SMODEREK KACPER, STASKA SZYMON, ŚWIERŻEWSKI DANIEL, FLIS KRYSTIAN, GÓRAS MATUSZ, GAŃKO ALAN, BIESIADA KONRAD, CHOCHOLSKI JAN, ABELSKI ADRIAN, NIEMYJSKI PATRYK, CHOJNACKI JAKUB, ZAGÓRSKI ANTONI, GRUDZIŃSKI MATEUSZ, MISZKURKA KACPER, KRZYŻANOWSKI PIOTR, NOISZEWSKI KAROL, PAROBCZYK PIOTR,

 

TURNIEJ ODKRYWCÓW TALENTÓW – WĘGRÓW                      

III MIEJSCE NA MAZOWSZU –KLASA IA

KONDRATIUK WIKTORIA, ROZPARZYŃSKA MAJA, PŁOCHOCKA KAROLINA, KŁOSZEWSKA WANESSA, WOŹNICA ANNA, BAJEK JULIA, DĄBROWSKAA MARTYNA, WOJCIECHOWSKA AGATA, SZUBIŃSKA MAGDALENA, JAKUBOWSKA WERONIKA.

 

IV MIEJSCE NA MAZOWSZU –KLASA  IIA

SAGANOWSKA DARIA, WIERCIOCH IZABELA, BANASIEWICZ ZUZANNA, ROMAN KLAUDIA, ŁOKIETEK MARTYNA, GRABARCZYK SYLWIA, SMUGA ALEKSANDRA, POLIT NATALIA, ZAJĄC MARTYNA, LINDE OLGA, MAKOWSKA MARTA,