Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Maz.
tel. 25 758 21 22

Statystyki

  • Odwiedziny: 1734464
  • Do końca roku: 42 dni
  • Do wakacji: 215 dni

Kalendarium

Niedziela, 2017-11-19

Imieniny: Elżbiety, Faustyny

Rok szkolny 2013/2014 - II semestr

 

II SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

 

UCZEŃ ROKU KLAS I
Martyna Łokietek - 5,36 

UCZEŃ ROKU KLAS II
Adrian Abelski  - 5,62  

UCZEŃ ROKU KLAS III
Dominik Kalinowski - 5,38

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE 

KLASY I
 

Martyna Łokietek (1a) - 5,36
Alicja Ratyńska (1d) - 5,21
Sara Górska (1b) - 4,93
Jakub Barwiński (1a) - 4,93
Oliwia Godlewska (1e) - 4,92
Wiktoria Bielicka (1c) - 4,86
Oliwia Gołębiowska (1c) - 4,79
Szymon Szymański (1c) - 4,79
Zofia Pachulska (1c) - 4,79
Ewa Rosa (1d) - 4,78

 

KLASY II

Adrian Abelski (2a) - 5,62
Maja Linosz (2c) - 5,38
Kaja Linosz (2c) - 5,38
Marcin Zagórski (2d) - 5,23
Sara Kaczmarek (2d) - 5,15
Łukasz Zagórski (2d) - 5,15
Mateusz Góras (2a) - 5,15
Piotr Parobczyk (2a) - 5,08
Magdalena Płoszaj (2c) - 5,0
Bartosz Mateusiak (2c) - 4,92
Patryk Niemyjski (2a) - 4,92
Ewelina Kurowska (2c) - 4,77
Aleksandra Reda (2c) - 4,77
Weronika Owczarczyk (2d) - 4,77

 

KLASY III

Dominik Kalinowski (3b) - 5,38
Sebastian Chłopik (3a) - 5,17
Natalia Kuć (3b) - 4,92
Karolina Gańko (3b) - 4,85

 

 

KONKURSY SZKOLNE I POZASZKOLNE

 

lp.

nazwa

zwycięzcy

opiekun/organizator

1.

VIII Powiatowy konkurs Ortograficzny dla Gimnazjalistów organizowany przez SNaP

etap powiatowy
udział: Sara Kaczmarek 2d, Martyna Łokietek 1a, Alicja Ratyńska 1d, Oliwia Gołębiowska 1c

p. H. Wielgołaska
p. M. Dąbrowa

2.

Szkolny Konkurs Ortograficzny Mistrz Ortografii Klas Drugich

Mistrz Ortografii Klas Pierwszych

I miejsce
Sara Kaczmarek 2d,

I miejsce
Martyna Łokietek 1a

p. H. Wielgołaska
p. M. Dąbrowa

3.

Powiatowy Konkurs Informatyczny „GIM-BIT”
o
rganizowany przez ZSZ nr 2

etap powiatowy
kwalifikacje: II miejsce,
quiz – udział:
Bartosz Mateusiak 2c, Aleksandra Reda 2c

p. M. Skwiecińska-Linosz

4.

Wojewódzki Turniej BRD i MTM na Mazowszu dla powiatu mińskiego organizowany przez Starostę Mińskiego i Burmistrza Miasta

etap powiatowy
udział: Izabela Wiercioch 1a, Jakub Motylewicz 1d, Bartłomiej Gręźlikowski 1d

p. A. Kaczmarczyk

5.

Szkolny Konkurs „Matematyka wokół nas”

etap szkolny
wyróżnienia: Bartek Sankowski 1c, Oliwia Żera 1c, Oliwia Gołębiowska 1c

p. D. Szarska

6.

Szkolny Konkurs „Najlepszy matematyk klas pierwszych GM1" 

etap szkolny
I miejsce Marek Składowski 1b,
II miejsce Ewa Rosa 1b,
III miejsce Mateusz Grudziński 1a

p. D. Szarska

7.

Szkolny Konkurs „Najlepszy matematyk klas drugich GM1”

etap szkolny
I miejsce Adrian Abelski 2a
II miejsce Sara Kaczmarek 2d
III miejsce Piotr Parobczyk 2a, Mateusz Góras 2a

p. D. Szarska

8.

Szkolny Konkurs „Najlepszy matematyk klas trzecich GM1”

etap szkolny
I miejsce Damian Kaczmarek 3b
II miejsce Natalia Kuć 3b
III miejsce Dominik Kalinowski 3b

p. D. Szarska

9.

VII Miejski Konkurs „Cichy Bohater” organizowany przez GM1 

etap miejski
kategoria literacka
I miejsce – Marcin Zagórski 2d
II miejsce – Łukasz Zagórski 2d
kategoria multimedialna
II miejsce – Iga Czerniawska i Julia Sulej 1b
III miejsce – Paweł Rolf 2d
kategoria plastyczna
I miejsce – Kaja i Maja Linosz 2c
II miejsce – Małgorzata Krzewska 2c
III miejsce – Zofia Pachulska 1c

p. H. Wielgołaska

10.

V Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów organizowany przez GM1

etap powiatowy – część pisemna
udział:
Sara Kaczmarek 2d,
Marek Składowski 1b,
Bartosz Zając 2c

p. A. Pałdyna,
p. J. Bartczak

11.

X Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej dla uczniów gimnazjów organizowany przez GiLO

II miejsce - Katarzyna Olko

p. K. Trojanek

12.

I Miejski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej dla Gimnazjalistów organizowany przez GM1

etap miejski
I miejsce - Tomasz Osica 3b,
udział: Sara Górska 1b,  Marek Składowski 1b, Sara Kaczmarek 2d, Elwira Kwiatkowska3b, Weronika Rucińska 1b

p. K. Trojanek

13.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny organizowany przez Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 i LO Meridan oraz Vistula Uniwersity w Warszawie

udział:
K. Kurzyński 1b
89 m. /500

p. M. Sokołowska

14.

Najlepszy Gimnazjalista powiatu mińskiego SUPERGIMBUS 2014
organizowany przez Salezjańskie Gimnazjum

etap powiatowy
quiz – udział:
Dominik Kalinowski 3b

p. E. Bieńko

15.

Powiatowe Zawody z Zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla Uczniów Gimnazjów organizowane przez Salezjańskie Gimnazjum

etap miejski
V miejsce
drużyna: C. Ryżko 3b, W. Widłaś 3b, K. Gańko 3b, J. Piasecki 3b, P. Wronka 3b

p. J. Rudzki

16.

Szkolny konkurs "Mistrz Fizyki klas II"

I miejsce Łukasz Zagórski 2d

p. M. Sabak

17.

Szkolny konkurs "Mistrz Chemii klas II"

I miejsce Magda Płoszaj 2c

p. M. Sabak

18.

Szkolny konkurs "Mistrz Chemii klas I"

I miejsce Oliwia Godlewska 1e

p. M. Sabak

19.

Szkolny konkurs fotograficzny "Sleeveface"

I miejsce Weronika Dziewulska Ib
II miejsce Jakub Woźnica IIIb
III miejsce Patrycja Jackiewicz IIIb 

p. M. Dąbrowa