Poniedziałek, 2017-09-25

Imieniny: Aureli, Kamila

Kalendarium "Gim-zetki"

KALENDARIUM "GIM-ZETKI"

wrzesień 1999r. - założenie redakcji, której opiekunem zostaje pani Małgorzata Szczęsna.

wrzesień 2002 - czerwiec 2006r. - opiekę nad redakcją przejmuje pani Magdalena Dąbrowa.

2003r. - bierzemy udział w II edycji konkursu „Tygodnika Siedleckiego" - Redaktor Uczeń.

wrzesień 2003r. - „Gim-zetkę" można oglądać na wystawie „Prasa młodzieżowa dawniej i dziś" Towarzystwa Przyjaciół Mińska Mazowieckiego.

styczeń-luty 2006r. - konkurs na logo koła dziennikarskiego; autorkami zwycięskiego projektu są: Anna Hankus i Anna Szymańska z klasy IIId.

2006/2007r. - przez rok gazetkę wydają uczniowie pod kierunkiem pani Iwony Drożdż.

2007r. - do chwili obecnej - opieka nad redakcją wraca w ręce pani Magdaleny Dąbrowy.

czerwiec 2004r. - bierzemy udział w I Forum Młodego Dziennikarza organizowanym przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Mińsku Mazowieckim i Miejski Dom Kultury.

czerwiec 2004r. - zdobywamy I miejsce w konkursie redakcji Tygodnika „Co słychać?" na najlepszą gazetkę szkolną wśród szkół ponadpodstawowych - „Szkolna prasówka".

2008/2009r. - wydawanie gazetki wspomaga pani Anna Muszalska.

czerwiec 2009r. - otrzymujemy Laur IV Powiatowego Przeglądu Prasy Szkolnej przyznanyprzez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Węgrowie oraz Łochowskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk  „CD".

od września 2009r. - w wydawaniu „Gim-zetki" zaczyna pomagać nam pani Diana Saryusz-Szarska.

maj 2010r. - zdobywamy II miejsce w konkursie powiatowym dla redaktorów gazetek szkolnych organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Mińsku Mazowieckim.

wrzesień 2012r. - opiekę nad redakcją przejmuje pani Hanna Wielgołaska; "Gim-zetkę" tworzą uczniowie klasy humanistycznej.

wrzesień 2012r. - bierzemy udział w Powiatowym Konkursie Gazetek Szkolnych przebiegającym pod hasłem "Młodzi dziennikarze Papieżowi"; specjalny numer "Gim-zetki" wydają uczniowie klasy 3b pod kierunkiem pani Magdaleny Dąbrowy.