Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Maz.
tel. 25 758 21 22

Statystyki

  • Odwiedziny: 1647433
  • Do końca roku: 97 dni
  • Do wakacji: 270 dni

Kalendarium

Poniedziałek, 2017-09-25

Imieniny: Aureli, Kamila

Rok szkolny 2013/2014 - semestr I

 

I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

 

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE 

 

KLASA

UCZEŃ

ŚREDNIA

2a

Adrian Abelski

5,38

 2c

Kaja Linosz

 5,15

 1a

Martyna Łokietek

 5,14

 2c

Maja Linosz

 5,08

 2d

Łukasz Zagórski

 5,07

 1a

Mateusz Grudziński

 5,07

 1a

Marcin Kacprowicz

 5

2d

Marcin Zagórski

5

2d

Sara Kaczmarek

5

1d

Alicja Ratyńska

4,86

1b

Sara Górska

4,86

 1a

 Jakub Barwiński

4,8

 

 

 

NAJLEPSZE KLASY 

  

KLASA

ŚREDNIA

1a

4,01

2c

 3,73

1d

 3,7

2a 

 3,6

 

 

  

100% FREKWENCJA

 

KLASA

UCZEŃ

2a

Adrian Abelski

 3a

Paweł Kołodziejski

 3b

Natalia Kuć

 2c

Ewelina Kurowska

 2c

Bartosz Mateusiak

 1a

Izabela Wiercioch

 

 

  

UCZESTNICY KONKURSÓW

 

 

klasa 1b
Anna Bednarczyk - 2. miejsce w Szkolnym Konkursie na Prezentację Multimedialną Miejsca Tuwima,
Iga Czerniawska - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie na Prezentację Multimedialną Miejsca Tuwima,
Sara Górska - 2. miejsce w Powiatowym Konkursie Przyrodniczo – Ekologicznym EKO-ŻAK organizowanym przez ZSM nr 1 Mińsk Mazowiecki,
Mikołaj Taras - 1. miejsce w Szkolnym Konkursie na Prezentację Multimedialną Miejsca Tuwima.

klasa 1c
Oliwia Żera - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Przyrodniczo – Ekologicznym EKO-ŻAK organizowanym przez ZSM nr 1 Mińsk Mazowiecki.

klasa 1d
Paulina Miernicka – laureatka etapu szkolnego XII Miejskiego Konkursu Recytatorskiego im. Michaliny Chełmońskiej – Szczepankowskiej,
Alicja Ratyńska – 3. miejsce w Szkolnym Konkursie Mistrz Sudoku GM1.

klasa 2a
Adrian Abelski – udział w finale Powiatowego Konkursu Bezpieczna droga do szkoły organizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, 1. miejsce w Szkolnym Konkursie Mistrz Sudoku GM1.

klasa 2b
Katarzyna Olko - 1. miejsce w XII Miejskim Konkursie Recytatorskim im. Michaliny Chełmońskiej – Szczepankowskiej organizowanym przez ZSM nr 1 Mińsk Mazowiecki.

klasa 2c
Bartosz Mateusiak – udział w finale Powiatowego Konkursu Bezpieczna droga do szkoły organizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego,
Kacper Piotrowski - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie na Prezentację Multimedialną Miejsca Tuwima.

klasa 2d
Sara Kaczmarek – udział w finale Powiatowego Konkursu Bezpieczna droga do szkoły organizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego,
Mateusz Smoliński - 3. miejsce w Szkolnym Konkursie na Prezentację Multimedialną Miejsca Tuwima.

klasa 3a
Agata Miętus – 2. miejsce w Szkolnym Konkursie Mistrz Sudoku GM1.

klasa 3b
Jakub Araszkiewicz - 1. miejsce w Powiatowym  Przeglądzie Patriotycznym Tu wszędzie jest moja Ojczyzna  organizowanym przez Gminne Centrum Kultury w Mrozach,
Tomasz Osica - 1. miejsce w Powiatowym  Przeglądzie Patriotycznym Tu wszędzie jest moja Ojczyzna  organizowanym przez Gminne Centrum Kultury w Mrozach.

 

 

 

UCZESTNICY ZAWODÓW 

 

 

piłka siatkowa dziewcząt
* Patrycja Prachniak 2a, Aleksandra Smuga 1a, Martyna Łokietek 1a, Martyna Zając 1a – powołane do reprezentacji młodziczek województwa mazowieckiego w ramach Siatkarskich Ośrodków Szkolnych organizowanych przez Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej. 

piłka koszykowa dziewcząt
* awans do mistrzostw regionu: Karolina Gańko 3b, Zuzanna Drewicz 3b, Martyna Rosa 3b, Elwira Kwiatkowska 3b, Kalina Bartnicka 3b, Justyna Maliszewska 3b, Patrycja Pietrzkiewicz 3b, Natalia Kuć 3b.

piłka nożna dziewcząt
* awans do mistrzostw regionu: Karolina Gańko 3b, Martyna Rosa 3b, Elwira Kwiatkowska 3b, Justyna Maliszewska 3b, Patrycja Pietrzkiewicz 3b, Natalia Kuć 3b, Natalia Kopczyńska 3b, Karolina Sadecka 3b, Patrycja Jackiewicz 3b, Kalina Bartnicka 3b, Weronika Kaszewska 1d, Aleksandra Paduch 1d, Milena Milik 1e, Mariola Iwanow 2a, Natalia Ostrowska 2a, Aleksandra Olszewska 2a, Kamila Młynarska 2d, Aleksandra Smuga 1a, Marta Makowska 1a, Izabela Wiercioch 1a, Zuzanna Banasiewicz 1a.

piłka ręczna  dziewcząt
* 3. miejsce w mistrzostwach powiatu mińskiego: Zuzanna  Banasiewicz 1a, Sylwia Grabarczyk 1a, Sara Górska 1b, Małgorzata Krzewska 2c, Marta Mąka 2c, Kamila Młynarska 2d, Aleksandra Smuga 1a, Marta Makowska 1a, Karolina Gańko 3b, Martyna Rosa 3b, Elwira Kwiatkowska 3b, Justyna Maliszewska 3b, Natalia Kuć 3b, Karolina Sadecka 3b, Zuzanna Banasiewicz 1a, Kalina Bartnicka 3b, Patrycja Prachniak 2a, Mariola Iwanow 2a.

Indywidualne biegi przełajowe
dziewczęta -  najlepsze  w mistrzostwach powiatu
Sandra Napora 1c, Zuzanna Banasiewicz 1a, Justyna Maliszewska 3b.

chłopcy najlepsi  w mistrzostwach powiatu
Szymon Staska 2a, Łukasz Bogusz 2a, Marcin Kacprowicz 1a, Antoni Gańko 2a.

piłka nożna chłopców
* udział w mistrzostwach regionu: Szymon Staska 2a, Łukasz Bogusz 2a, Alan Gańko  2a, Patryk Niemyjski 2a, Kacper Smoderek 2a, Jan Żydkiewicz 2a, Daniel Kozik 2a, Piotr Parobczyk 2a, Karol Noiszewski 2a, Adam Śpiewak 2a, Konrad Biesiada 2a, Krystian Flis 2a, Mateusz Góras 2a, Jakub Zatorski 2a, Antoni Gańko 2a.

piłka koszykowa chłopców
* 4. miejsce w mistrzostwach powiatu mińskiego: Szymon Staska 2a, Patryk Niemyjski 2a, Alan Gańko  2a, Mateusz Góras 2a, Jakub Woźnica 3b, Jakub Piasecki 3b, Tomasz Osica 3b, Jakub Araszkiewicz 3b, Jakub Jurek 3b, Kamil Miszkurka 3b, Kamil Cholewiński 3b, Damian Kaczmarek 3b, Karol Kołodziejczyk 3b, Daniel Świerżewski 2a, Karol Noiszewski 2a.

piłka ręczna  chłopców
* 5. miejsce w mistrzostwach powiatu mińskiego: Jakub Woźnica 3b, Jakub Piasecki 3b, Tomasz Osica 3b, Jakub Jurek 3b, Kamil Miszkurka 3b, Maciej Bałka 3b, Szymon Staska 2a, Patryk Niemyjski 2a, Alan Gańko  2a, Mateusz Góras 2a, Krystian Flis 2a, Jan Chocholski 2a, Konrad Biesiada 2a, Jan Żydkiewicz 2a, Kacper Smoderek 2a, Karol Noiszewski 2a, Daniel Świerżewski 2a, Łukasz Bogusz 2a.