Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Maz.
tel. 25 758 21 22

Statystyki

  • Odwiedziny: 1643852
  • Do końca roku: 99 dni
  • Do wakacji: 272 dni

Kalendarium

Sobota, 2017-09-23

Imieniny: Bogusława, Liwiusza

Rok szkolny 2012/2013 - semestr II

 

II SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

  

UCZEŃ ROKU KLAS I
Kaja i Maja Linosz - 5,57 

UCZEŃ ROKU KLAS II
Sebastian Chłopik - 4,62  

UCZEŃ ROKU KLAS III
Damian Szubiński - 5,55

 

 

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE 

 

 

KLASA

UCZNIOWIE

ŚREDNIA

1c

Kaja Linosz

5,57

 1c

 Maja Linosz

 5,57

 3b

Damian Szubiński 

 5,55

 1a

Adrian Abelski

 5,43

1d 

Sara Kaczmarek

5,38 

 3b

Marta Górnik

5,36
1c

Magdalena Płoszaj

 5,29

 1d

Sara Kaczmarek

 5,15

 1d

Łaukasz Zagórski

 5,21

 1d

Marcin Zagórski

 5,21

 1a

Piotr Parobczyk

 5,14

 1a

 Patryk Niemyjski

 5,14

 3b

 Joanna Duszyńska

 5,00

 3b

 Tomasz Michalski

 5,00

 3a

 Patrycja Klimkowska

 5,00

 1c

 Aleksandra Reda

 5,00

 1b

 Katarzyna Olko

 5,00

 1c

 Bartosz Mateusiak

 4,93

1c

Antoni Zagórski

4,93

1c

Aleksandra Mąka

4,86

1

Weronika Owczarczyk

4,86

1a

Daniel Świerżewski

4,86

 1a

 Mateusz Góras

 4,86

 1b

 Magdalena Sasin

 4,86

 3b

 Kamila Gryz

 4,86

 3b

 Patrycja Kościołko

 4,86

 1c

 Ewelina Kurowska

 4,79

 

 

 UCZESTNICY KONKURSÓW I ZAWODÓW

  

klasa 1a
Kamila Młynarska - 5. miejsce w mieście, 11. miejsce w powiecie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA, 4. miejsce na1000 m w Powitaniu Wiosny z MOSiR-em.
Adrian Abelski - II miejsce w konkursie organizowanym przez GM2 z okazji Mińskiego Święta Języka Polskiego pod hasłem "MODA NA POLSKI".
Ada Zielińska - wyróżnienie kategoria literackaw Miejskim Konkursie „Cichy Bohater” organizowanym przez GM1 Mińsk Mazowiecki.
Daniel Świerżewski - Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Pływaniu: styl grzbietowy 4. miejsce w mieście i 10. miejsce w powiecie, 1. miejsce w powiecie, 4. miejsce w regionie w dwuboju nowoczesnym.
Jan Chocholski - Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Pływaniu: styl dowolny 7. miejsce w mieście i 13. miejsce w powiecie, (100 m) 5. miejsce w mieście, 14. miejsce w powiecie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA.
Konrad Biesiada – (100 m) 4. miejsce w mieście, 11. miejsce w powiecie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA.
Alan Gańko - (300 m)  6. miejsce w mieście, 14. miejsce w powiecie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA.
Adam Śpiewak - (300 m)  7. miejsce w mieście, 18. miejsce w powiecie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA.
Jan Żydkiewicz – (300 m)  8. miejsce w mieście, 19. miejsce w powiecie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA.
Daniel Kozik – III miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim „Niepełnosprawność i radość sportu” organizowanym przez GM3 Mińsk Mazowiecki (300 m)  9. miejsce w mieście, 20. miejsce w powiecie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA.
Piotr Parobczyk - (300 m)  10. miejsce w mieście, 21. miejsce w powiecie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA.
Karol Noiszewski - (300 m)  11. miejsce w mieście, 22. miejsce w powiecie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA, skok w dal 7. miejsce w mieście, 20. miejsce w powiecie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA.
Szymon Staska - (1000 m)  1. miejsce w mieście, 1. miejsce w powiecie i 8. miejsce w regionie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA.
Antoni Gańko - (1000 m)  4. miejsce w mieście, 13. miejsce w powiecie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA.
Jakub Zatorski - (1000 m)  5. miejsce w mieście, 14. miejsce w powiecie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA.
Łukasz Bogusz - (1000 m)  6. miejsce w mieście, 15. miejsce w powiecie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA.
Maciej Żaczek - (1000 m)  7. miejsce w mieście, 16. miejsce w powiecie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA.
Patryk Niemyjski -  skok w dal 6. miejsce w mieście, 19. miejsce w powiecie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA.

klasa 1b
Magda Sasin - I  miejsce w Szkolnym Konkursie „Mistrz Ortografii Klas I”. 

klasa 1c
Kaja Linosz – I miejsce kategoria prezentacja  w Miejskim Konkursie „Cichy Bohater” organizowanym przez GM1 Mińsk Mazowiecki, II miejsce w konkursie organizowanym przez GM2 z okazji Mińskiego Święta Języka Polskiego pod hasłem "MODA NA POLSKI", 12. miejsce w Ogólnopolskim Biegu Ulicznym – Mazowiecka Piętnastka.
Maja Linosz - 16. miejsce w Ogólnopolskim Biegu Ulicznym – Mazowiecka Piętnastka.
Paweł Matzanke – wyróżnienie kategoria literackaw Miejskim Konkursie „Cichy Bohater” organizowanym przez GM1 Mińsk Mazowiecki.
Aleksandra Reda – 1. miejsce w mieście, 2. miejsce w powiecie, 8. miejsce w regionie w dwuboju nowoczesnym, Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Pływaniu: styl dowolny 3. miejsce w mieście i 4. miejsce w powiecie i 11. miejsce w regionie, styl grzbietowy 1. miejsce w mieście i 2. miejsce w powiecie i 7. miejsce w regionie, sztafeta 2. miejsce w mieście i 4. miejsce w powiecie.
Małgorzata Krzewska - 1. miejsce w mieście, 2. miejsce w powiecie, 8. miejsce w regionie w dwuboju nowoczesnym, Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Pływaniu: styl grzbietowy 4. miejsce w mieście i 7. miejsce w powiecie, sztafeta 2. miejsce w mieście i 4. miejsce w powiecie.
Patrycja Mastalerz - 1. miejsce w mieście, 2. miejsce w powiecie, 8. miejsce w regionie w dwuboju nowoczesnym.
Maja Wawrzyniak – 1. miejsce w mieście, 3. miejsce w powiecie w Mistrzostwach Miasta i Powiatu w Piłce Nożnej
Aleksandra Mąka - Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Pływaniu: styl grzbietowy 5. miejsce w mieście i 9. miejsce w powiecie.
Wiktoria Bartoń - Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Pływaniu: styl grzbietowy 6. miejsce w mieście i 10. miejsce w powiecie, styl dowolny 4. miejsce w mieście i 9. miejsce w powiecie,
Antoni Zagórski - Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Pływaniu: styl grzbietowy 2. miejsce w mieście i 8. miejsce w powiecie, styl dowolny 5. miejsce w mieście i 10. miejsce w powiecie, , sztafeta 2. miejsce w mieście i 3. miejsce w powiecie.
Arkadiusz Marczak - Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Pływaniu: styl grzbietowy 1. miejsce w mieście i 5. miejsce w powiecie 13. miejsce w regionie, styl dowolny 1. miejsce w mieście i 1. miejsce w powiecie i 4. miejsce w regionie, , sztafeta 2. miejsce w mieście i 3. miejsce w powiecie.
Łukasz Goc - wyróżnienie kategoria literackaw Miejskim Konkursie „Cichy Bohater” organizowanym przez GM1 Mińsk Mazowiecki, Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Pływaniu: styl grzbietowy 5. miejsce w mieście i 11. miejsce w powiecie.
Kamil Kielak - wyróżnienie kategoria literackaw Miejskim Konkursie „Cichy Bohater” organizowanym przez GM1 Mińsk Mazowiecki.

klasa 1d
Sara Kaczmarek – laureatka piątego stopniaOgólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus  Historia organizowanej przez Amermedia Poznań.
Weronika Owczarczyk – II miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Nasze kobiety w obiektywie”, wyróżnienie w etapie powiatowym w Konkursie  Plastycznym w ramach powiatowych obchodów Światowego Dnia Inwalidów „Nasz wspólny świat” organizowanym przez ZSS Ignaców.
Grzegorz Dębała - wyróżnienie w etapie powiatowym w Konkursie  Plastycznym w ramach powiatowych obchodów Światowego Dnia Inwalidów „Nasz wspólny świat” organizowanym przez ZSS Ignaców.
Łukasz Zagórski - laureat piątego stopniaOgólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus  Historia organizowanej przez Amermedia Poznań.
Marcin  Zagórski - laureat piątego stopniaOgólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus  Historia organizowanej przez Amermedia Poznań, II miejsce w konkursie organizowanym przez GM2 z okazji Mińskiego Święta Języka Polskiego pod hasłem "MODA NA POLSKI".

klasa 2a
Sebastian Chłopik II miejsce w konkursie organizowanym przez GM2 z okazji Mińskiego Święta Języka Polskiego pod hasłem "MODA NA POLSKI", III miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy o Mińsku Mazowieckim dla Gimnazjalistów organizowanym przez TPMM, wyróżnienie kategoria literackaw Miejskim Konkursie „Cichy Bohater” organizowanym przez GM1 Mińsk Mazowiecki.
Monika Domańska - tytuł Czytelnik Roku 2012/2013.
Przemek Malesa -  III miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy o Mińsku Mazowieckim dla Gimnazjalistów organizowanym przez TPMM.

klasa 2b
Natalia Kuć – I  miejsce w Szkolnym Konkursie „Mistrz Ortografii Klas II”, 1. miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły w Wielgolesie, 2. miejsce w piłce nożnej Dni Powiatu Mińskiego, 10. miejsce w mieście, 26. miejsce w powiecie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA,
Karolina Gańko - II miejsce w konkursie organizowanym przez GM2 z okazji Mińskiego Święta Języka Polskiego pod hasłem "MODA NA POLSKI", 2. miejsce w piłce nożnej Dni Powiatu Mińskiego, 1. miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły w Wielgolesie.
Kalina Bartnicka - II miejsce w konkursie organizowanym przez GM2 z okazji Mińskiego Święta Języka Polskiego pod hasłem "MODA NA POLSKI", 1. miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły w Wielgolesie.
Maciej Bałka – I miejsce w etapie wojewódzkim w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Radość Kibica w Obiektywie” w ramach programu społecznego „Kibic przez duże K” organizowanym przez Komendę Główną Policji, 6. miejsce w mieście, 22. miejsce w powiecie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA.
Martyna Rosa - 2. miejsce w piłce nożnej Dni Powiatu Mińskiego, 1. miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły w Wielgolesie,
Justyna Maliszewska - 1. miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły w Wielgolesie, 4. miejsce w Ogólnopolskim Biegu Ulicznym – Mazowiecka Piętnastka.
Karolina Sadecka - 1. miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły w Wielgolesie, 3. miejsce w mieście, 3. miejsce w powiecie i 9 miejsce w regionie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA.
Elwira Kwiatkowska -  Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Pływaniu: styl klasyczny 2. miejsce w mieście i 5. miejsce w powiecie, styl dowolny 4. miejsce w mieście i 9. miejsce w powiecie, sztafeta 2. miejsce w mieście i 4. miejsce w powiecie, 19. miejsce w Ogólnopolskim Biegu Ulicznym – Mazowiecka Piętnastka.
Natalia Kopczyńska - 9. miejsce w mieście, 24. miejsce w powiecie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA.
Bartek Sobaś - wyróżnienie w etapie powiatowym w Konkursie  Plastycznym w ramach powiatowych obchodów Światowego Dnia Inwalidów „Nasz wspólny świat” organizowanym przez ZSS Ignaców.
Kamil Miszkurka - Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Pływaniu: styl klasyczny 2. miejsce w mieście i 4. miejsce w powiecie, 13. miejsce w regionie, styl dowolny 6. miejsce w mieście, sztafeta 2. miejsce w mieście i 3. miejsce w powiecie.
Dominik Kalinowski - Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Pływaniu: styl klasyczny 4. miejsce w mieście i 5. miejsce w powiecie, styl dowolny 9. miejsce w mieście.
Jakub Piasecki - Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Pływaniu: styl dowolny 5. miejsce w mieście, sztafeta 2. miejsce w mieście i 3. miejsce w powiecie, 14. miejsce w Ogólnopolskim Biegu Ulicznym – Mazowiecka Piętnastka, 5. miejsce w mieście, 11. miejsce w powiecie Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA, 3. miejsce Turniej Koszykówki Ulicznej PROBASKET CUP 2013.
Wojciech Widłaś - Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Pływaniu: styl dowolny 7. miejsce w mieście, sztafeta 2. miejsce w mieście i 3. miejsce w powiecie, 3. miejsce w Turnieju MIX Koszykówki o Puchar Starosty Mińskiego, Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA 2. miejsce w powiecie, 11. miejsce w regionie  w  sztafecie olimpijskiej, Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA pchnięcie kulą: 1. miejsce w mieście, 1. miejsce w powiecie, 2. miejsce w regionie, 9. miejsce Mazowsze, 3. miejsce Turniej Koszykówki Ulicznej PROBASKET CUP 2013.
Tomasz Osica - 3. miejsce w Turnieju MIX Koszykówki o Puchar Starosty Mińskiego, 4. miejsce Turniej Koszykówki Ulicznej PROBASKET CUP 2013.
Kamil Cholewiński - 3. miejsce w Turnieju MIX Koszykówki o Puchar Starosty Mińskiego, 5. miejsce wmieście, 14. miejsce w powiecie w skoku w dal Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA, 3. miejsce Turniej Koszykówki Ulicznej PROBASKET CUP 2013.
Jakub Araszkiewicz - 4. miejsce Turniej Koszykówki Ulicznej PROBASKET CUP 2013.

Jakub Woźnica – wyróżnienie kategoria literackaw Miejskim Konkursie „Cichy Bohater” organizowanym przez GM1 Mińsk Mazowiecki, 3. miejsce w Turnieju MIX Koszykówki o Puchar Starosty Mińskiego, 3. miejsce Turniej Koszykówki Ulicznej PROBASKET CUP 2013.

klasa 2c
-

klasa 3a
Patrycja Klimkowska – II miejsce w konkursie organizowanym przez GM2 z okazji Mińskiego Święta Języka Polskiego pod hasłem "MODA NA POLSKI".
Jolanta Krupa – 2. miejsce w powieciew  sztafecie olimpijskiej,
Kamila Dębicka  – 2. miejsce w powieciew  sztafecie olimpijskiej.
Jolanta Markowska – 2. miejsce w powieciew  sztafecie olimpijskiej.
Dorota Malinowska – 1. miejsce w mieście,2. miejsce w powiecie, 8. miejsce w regionie w dwuboju nowoczesnym, 21. miejsce w Ogólnopolskim Biegu Ulicznym – Mazowiecka Piętnastka.

klasa 3b 
Bartłomiej Banasiak – 2. miejsce w mieście, 3. w powiecie i 8. w regionie miejsce w pływaniu na50 m stylem klasycznym, 3. w mieście, 6. w powiecie i 8. w regionie miejsce w pływaniu na50 m stylem dowolnym, 2. miejsce w mieście i 3. w powiecie w sztafecie chłopców, 1. miejsce w mieście, 1. w powiecie i 4. w regionie w dwuboju nowoczesnym chłopców.
Joanna Duszyńska –2. miejsce w mieście, 2. w powiecie i 10 w regionie w sztafecie olimpijskiej, reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym.
Kamil Garbacz – udział w mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej, 2. miejsce
w mieście, 2. w powiecie i 11. w regionie w  sztafecie olimpijskiej chłopców klas III, 4. miejsce w mieście i 15. w powiecie w mistrzostwach powiatu w piłce nożnej, 2. miejsce w mieście i 4. w powiecie w mistrzostwach powiatu w koszykówce, reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym.
Marta Górnik – II miejsce w konkursie organizowanym przez GM2 z okazji Mińskiego Święta Języka Polskiego pod hasłem "MODA NA POLSKI", wyróżnienie kategoria literackaw Miejskim Konkursie „Cichy Bohater” organizowanym przez GM1 Mińsk Mazowiecki,  reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym.
Kamila Gryz – reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym.
Patrycja Kościołko - reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym.
Olga Konowrocka - I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Pięknem malowane – uroda ziemi mińskiej”, I miejsce w „Talentomanii” – przeglądzie talentów organizowanym przez GM2.
Karol Kurek – udział w mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej, 2. w mieście, 2. w powiecie i 11. w regionie w  sztafecie olimpijskiej chłopców klas III, 2. miejsce w mieście i 4. w powiecie w mistrzostwach powiatu w koszykówce, reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym.
Tomasz Michalski – II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Informatycznym „GIM-BIT”, II miejsce w konkursie organizowanym przez GM2 z okazji Mińskiego Święta Języka Polskiego pod hasłem "MODA NA POLSKI", udział w seminarium dla dyrektorów szkół – prezentacja osiągnięć uczniów GM1, III miejsce w mieście w konkursie wiedzy o Mińsku Mazowieckim dla gimnazjalistów.
Rafał Niedziałek – udział w mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej, 2. miejsce w mieście, 2. w powiecie i 11. w regionie w  sztafecie olimpijskiej chłopców klas III, 1. miejsce w mieście, 1. w powiecie i 4. w regionie w skoku w dal chłopców klas III, 4. miejsce w mieście i 15. w powiecie w mistrzostwach powiatu w piłce nożnej, 2. miejsce w mieście i 4. w powiecie w mistrzostwach powiatu w koszykówce.
Magdalena Nowak - reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym.
Grzegorz Ulman – udział w przeglądzie talentów „Talentomania”.
Karina Sobotka – 2. miejsce w mieście i 4. w powiecie w sztafecie dziewcząt 6x25 m.
Damian Szubiński – II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Informatycznym „GIM-BIT”, II miejsce w konkursie organizowanym przez GM2 z okazji Mińskiego Święta Języka Polskiego pod hasłem "MODA NA POLSKI", prezentacja na temat prawosławia w Mińsku Mazowieckim na Młodzieżowej Sesji Historycznej, udział w seminarium dla dyrektorów szkół – prezentacja osiągnięć uczniów GM1, IX miejsce w IV Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów organizowanym przez GM1.