Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Maz.
tel. 25 758 21 22

Statystyki

  • Odwiedziny: 1647470
  • Do końca roku: 97 dni
  • Do wakacji: 270 dni

Kalendarium

Poniedziałek, 2017-09-25

Imieniny: Aureli, Kamila

Rok szkolny 2012/2013 - semestr I

I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

 

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE 

 

 

KLASA

UCZNIOWIE

ŚREDNIA

1c

Kaja Linosz

5,36

 1a

Adrian Abelski

 5,21

 1c

Maja Linosz

 5,21

 3b

Damian Szubiński

 5,18

 3b

Marta Górnik

 5,17

 1d

Sara Kaczmarek

 5,15

 1c

Magdalena Płoszaj

 5,07

1c

Antoni Zagórski

5,07

1c

Aleksandra Reda

5

1d

Marcin Zagórski

4,86

1d

Łukasz Zagórski

4,79

 1c

 Wiktoria Pereyma

 4,77

 3a

 Patrycja Klimkowska

 4,75

 

 

 

  

UCZESTNICY KONKURSÓW

 

 

 

KONKURS

ZWYCIĘZCY

OPIEKUN/ORGANIZATOR

Konkursy przedmiotowe organizowane przez KO:

język angielski

 

historia

 

geografia

udział w etapie rejonowym:

Marta Górnik 3b (58%)

Damian Szubiński 3b (66%)

 

Damian Szubiński 3b (61,36%)

 

Patrycja Klimkowska 3a (48,33%)

 

 

p. Anna Pałdyna

 

 

p. Małgorzata Roguska

 

p. Honorata Gajowniczek

Miejski Gimnazjalny Konkurs Historyczny „Z dziejów Mińska Mazowieckiego”

organizowany przez TPMM

etap miejski

II m. Tomasz Michalski 3b, Sebastian Chłopik 2a, Przemysław Malesa 2a

 

p. M. Roguska

Gra miejska w ramach projektu „Szkoła Humanitarna” PAH organizowana przez GiLO

Mińsk Mazowiecki

etap miejski

I m. Katarzyna Olko, Kaja Linosz, Ewelina Kurowska, Magda Płoszaj, Aleksandra Mąka (1c)

 

p. E. Bieńko

 

Szkolny konkurs

„Mistrz Sudoku GM1”

etap szkolny:

I m. Dorota Malinowska 3a,

II m. Patrycja Klimkowska 3a,

III m. Agata Miętus 2c 

 

p. D. Szarska

 

 

Powiatowy Konkurs Dziennikarski „Młodzi dziennikarze Papieżowi”

na gazetkę szkolną, którą chciałby przeczytać Jan Paweł II organizowany przez GM2, Szkoły Salezjańskie i Gimnazjum w Hucie Mińskiej

etap powiatowy:

I m. dla zespołu redakcyjnego "GIM - ZETKI": K. Gryz, M. Górnik, M. Płusa, J. Duszyńska,

P. Kościołko, O. Konowrocka,

M. Nowak, M. Raubo, K. Sobotka, M. Trąbińska, R. Kowalczyk,

K. Kulewski, K. Kurek,

T. Michalski, D. Szubiński,

K. Wyszyński, A. Zadrożny

 

 

 

 

p. M. Dąbrowa

 

 

Szkolny konkurs fotograficzny „Jesień w Mińsku”

etap szkolny:

I m. Joanna Duszyńska 3b,

II m. Magdalena Trąbińska 3b

i Patrycja Jackiewicz 2b,

III m. Martyna Sulejczyk 2a

wyróżnienie Kamila Gryz 3b

 

 

nauczyciele biblioteki, SU, p. M. Dąbrowa

 

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Spotkania z Buźką”organizowany przez platformę internetową SzkolnaStrona.pl

etap ogólnopolski:

kategoria najlepsza fotografia

I m. głosami internautów

Kamila Gryz 3b

I m. głosami jury Weronika Rek (absolwentka)

 

 

p. M. Dąbrowa

XI Konkurs Recytatorski

im. Michaliny Chełmińskiej

– Szczepankowskiej „Uśmiechnij się”

 

udział w etapie miejskim:

Katarzyna Olko 1b

 

nauczyciele biblioteki

 

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny

dla Klas Trzecich

Mistrz Szkolnej Ortografii Klas Trzecich: Olga Konowrocka 3b

Wicemistrzowie:

Marta Górnik 3b,

Patrycja Klimkowska 3a

 

p. M. Dąbrowa,

p. H. Wielgołaska

Powiatowy Konkurs Ortograficzny organizowany przez GiLO

udział w etapie powiatowym:

Olga Konowrocka 3b,

Marta Górnik 3b

 

p. M. Dąbrowa

Konkurs SU: Najładniej udekorowana sala lekcyjna

I m. klasa 2a,

II m. klasa 1b,

III m. klasa 3a

 

opiekunowie SU