Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Maz.
tel. 25 758 21 22

Statystyki

  • Odwiedziny: 1643833
  • Do końca roku: 99 dni
  • Do wakacji: 272 dni

Kalendarium

Sobota, 2017-09-23

Imieniny: Bogusława, Liwiusza

Rok szkolny 2011/12 - semestr II

   

II SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

 

 

UCZEŃ ROKU KLAS I

Natalia Kuć

  

UCZEŃ ROKU KLAS II

Damian Szubiński

  

UCZEŃ ROKU KLAS III

Natalia Szostak

 

  

NAJLEPSI UCZNIOWIE 

  

KLASA

UCZNIOWIE

ŚREDNIA

1a

Seastian Chłopik

4,87

1b

 Natalia Kuć

 4,87

1c

 Cezary Ryżko

 4,53

2a

 Patrycja Klimkowska

 4,75

2b

Joanna Duszyńska

4,76

2b

Marta Górnik

5,15

2b

Damian Szubiński

5,41

3a

Martyna Bakuła

4,88

 3a

 Dominika Cholewińska

5,05 

3a 

 Mateusz Gajowniczek

 4,77

 3a

 Aleksandra Gańko

 5,00

 3a

 Ewelina Maślankiewicz

 4,77

 3a

 Natalia Michalska

 4,88

 3a

 Wiktoria Młynarska

 5,38

 3a

 Magdalena Pajda

 4,83

 3a

 Paulina Plewnicka

 4,88

 3a

 Cezary Rudzki

 4,77

 3a

 Natlia Szostak

5,41 

 3a

Ewelina Wójcicka 

 4,77

 3b

 Agnieszka Dębała

 4,78

  

  

UCZESTNICY KONKURSÓW

 

 

klasa 1a

Sebastian Chłopik – tytuł „Mistrza Szkolnej Ortografii Klas I”,

Aleksandra Klęsk – tytuł „Wicemistrza Szkolnej Ortografii Klas I”,

 

klasa 1b

Jakub Woźnica - dwa wyróżnienia (fotografia i prezentacja multimedialna) w V edycji konkursu „Cichy Bohater”, II miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie „Generał Anders i jego żołnierze”,

Damian Kaczmarek - II miejsce w szkolnym konkursie „Najlepszy matematyk klas I”,

Kacper Nowakowski - III miejsce w szkolnym konkursie „Najlepszy matematyk klas I”,

 

klasa 2a

Patrycja Klimkowska – tytuł „Czytelnika Roku 2011/2012”, wyróżnienie w kategorii literatura w V edycji konkursu „Cichy Bohater”,

 

klasa 2b

I miejsce w szkolnym konkursie „Superklasa”,

Bartłomiej Banasiak – II miejsce w szkolnym konkursie „Najlepszy fizyk GM1”, I miejsce w szkolnym konkursie chemicznym dla klas II,

Joanna Duszyńska - I miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym „Zima w Mińsku”,I miejsce w kategorii fotografia w V edycji konkursu „Cichy Bohater”, wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Poezji i Prozy Francuskiej,

Marta Górnik – I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie „Generał Władysław Anders i jego żołnierze” (kategoria literacka), III miejsce w szkolnym konkursie „Najlepszy matematyk klas II GM1”, I miejsce w szkolnym konkursie znajomości języka francuskiego dla klas II, III miejsce w szkolnym konkursie chemicznym dla klas II, III miejsce w Powiatowym Konkursie na gazetkę ścienną dotyczącą zasobów wody i sposobów jej oszczędzania z okazji Światowego Dnia Wody,

Kamila Gryz – II miejsce w kategorii fotografia w V edycji konkursu „Cichy Bohater”, II miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym „Matematyka jest piękna”, III miejsce w Powiatowym Konkursie na gazetkę ścienną dotyczącą zasobów wody i sposobów jej oszczędzania z okazji Światowego Dnia Wody,

Olga Konowrocka - III miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym „Zima w Mińsku”, II miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie „Generał Władysław Anders i jego żołnierze”  (kategoria plastyczna), nagroda za plakat w powiatowym konkursie matematyczno-artystycznym „Piękno matematyki”,

Magdalena Płusa – II miejsce w kategorii fotografia w V edycji konkursu „Cichy Bohater”, II miejsce w szkolnym konkursie „Najlepszy matematyk klas II GM1”,

Marta Raubo – III miejsce w kategorii fotografia w V edycji konkursu „Cichy Bohater”, reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym,

Karina Sobotka – I miejsce w kategorii fotografia w V edycji konkursu „Cichy Bohater”,

Damian Szubiński - I miejsce w szkolnym konkursie „Najlepszy fizyk GM1”, I miejsce w szkolnym konkursie multimedialnym „Bliżej krajów frankofońskich”,

Magdalena Trąbińska – III miejsce w kategorii fotografia w V edycji konkursu „Cichy Bohater”,

 

klasa 3a

Natalia Michalska - III miejsce w konkursie fotograficznym „Matematyka jest piękna”, I miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym „Eko-zdjęcie”,

Wiktoria Młynarska - I miejsce w szkolnym konkursie znajomości języka francuskiego dla klas III,

Ewelina Wójcicka  - I miejsce w kategorii wiersz w szkolnym konkursie literackim „Generał Anders oczami młodych”, I miejsce w konkursie fotograficznym „Matematyka jest piękna”,

Natalia Szostak - II miejsce w szkolnym Konkursie Chemicznym dla klas II i III,

 

klasa 3b

Agnieszka Dębała - II miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym „Zima w Mińsku”, III miejsce w powiatowym konkursie na gazetkę ścienną dotyczącą zasobów wody i sposobów jej oszczędzania z okazji Światowego Dnia Wody, I miejsce w szkolnym konkursie Ekoplakat,

Emil Miros - III miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie „Generał Władysław Anders i jego żołnierze” (kategoria literacka).

Jakub Osica – I miejsce w kategorii opowiadanie w szkolnym konkursie literackim „Generał Anders oczami młodych”,

Weronika Rek – wyróżnienie w szkolnym konkursie fotograficznym „Zima w Mińsku”.

 

 

 

UCZESTNICY ZAWODÓW SPORTOWYCH

 

 

klasa 1a

Aleksandra Derlatka - III miejsce w powiecie i III miejsce w mieście w koszykówce, I miejsce w mieście, III w powiecie, X w regionie w pływaniu stylem grzbietowym na 50 m, I miejsce w mieście, II miejsce w powiecie i IX w regionie w pływaniu stylem dowolnym na 50 m, III miejsce w mieście i V w powiecie pływaniu sztafetowym,

Natalia Kołak - II miejsce w mieście i V w powiecie w biegu sztafetowym 4x 100 m, III miejsce w mieście i III miejsce w powiecie w koszykówce, udział w biegu „Powitanie wiosny 2012”,

Ilona Kurowska - VI miejsce w mieście i XV w powiecie w biegu na 300 m,XIV miejsce w Ogólnopolskim Biegu Ulicznym „Mazowiecka Piętnastka”, udział w biegu „Powitanie Wiosny 2012”

Paula Bielicka - udział w biegu „ Powitanie Wiosny 2012”,

 

klasa 1b

 

Kalina Bartnicka - III miejsce w mieście i X w powiecie w siatkówce, III miejsce powiecie w „Pokoleniowym Turnieju Piłki Siatkowej”, III miejsce w mieście i III miejsce w powiecie  w koszykówce, II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w piłce nożnej, IV miejsce w mieście i VIII w powiecie w pływaniu stylem dowolnym na 50m, III miejsce w mieście i V w powiecie w pływaniu sztafetowym 6x25m, I miejsce w mieście, II w powiecie i V miejsce w regionie  w unihocu,

Kamil Cholewiński - V miejsce w mieście i XII w powiecie w skoku w dal,II miejsce w mieście i V miejsce w powiecie w sztafecie 4x100m, II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w koszykówce,VI miejsce w mieście i X w powiecie w pływaniu stylem grzbietowym na 50m, X miejsce w mieście i XV w powiecie w stylu dowolnym na 50m, IV miejsce w mieście, VI miejsce w powiecie w pływaniu sztafetowym 6x25 m, IV miejsce wmieście i VIIII w powiecie w unihocu,

Zuzanna Drewicz - III miejsce w mieście i III miejsce w powiecie w koszykówce, IX miejsce w mieście i XII w powiecie w pływaniu stylem grzbietowym na 50m, VI miejsce w mieście i X w powiecie w pływaniu stylem dowolnym na 50m, II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w piłce nożnej,

Karolina Gańko - III miejsce w mieście i X w powiecie w siatkówce, III miejsce powiecie w „Pokoleniowym Turnieju Piłki Siatkowej”, III miejsce w mieście i III miejsce w powiecie w koszykówce, IV miejsce w mieście i IX miejsce w powiecie w sztafecie 4x100m, III miejsce wmieście i VII w powiecie w pchnięciu kulą 4 kg, II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w piłce nożnej, I miejsce wmieście, II w powiecie i V miejsce w regionie w unihocu, IV miejsce wmieście i IX w powiecie w tenisie stołowym, IV miejsce w mieście IV miejsce w powiecie w ringo,

Patrycja Jackiewicz - II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w piłce nożnej, IX miejsce w mieście, XVII w powiecie w biegu na 100m,

Dominik Kalinowski - IV miejsce w mieście, IV w powiecie i XIII w regionie w pływaniu stylem grzbietowym na 50m,VII miejsce w mieście i X w powiecie w pływaniu stylem dowolnym na 50m,II miejsce w mieście, II miejsce w powiecie i VI w regionie w pływaniu sztafetowym 6x25 m,IV miejsce wmieście i VIIII w powiecie w unihocu,

Natalia Kuć - III miejsce w mieście i X w powiecie w siatkówce, III miejsce powiecie w „Pokoleniowym Turnieju Piłki Siatkowej”, III miejsce w mieście i III miejsce w powiecie w koszykówce, X miejsce w mieście i XVIII w powiecie w biegu na 100m, IV miejsce w mieście i IX miejsce w powiecie w sztafecie 4x100m, II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w piłce nożnej, IV miejsce w mieście IV miejsce w powiecie w ringo, I miejsce wmieście, II w powiecie i V miejsce w regionie w unihocu,

Elwira Kwiatkowska - III miejsce w mieście i X w powiecie w siatkówce, III miejsce powiecie w „Pokoleniowym Turnieju Piłki Siatkowej”, III miejsce w mieście i III miejsce w powiecie w koszykówce, II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w piłce nożnej, III miejsce w mieście, V w powiecie i XIII w regionie w pływaniu stylem grzbietowym na 50m, III miejsce w mieście i VII w powiecie w pływaniu stylem dowolnym na 50m, III miejsce w mieście i V w powiecie w pływaniu sztafetowym 6x25m, I miejsce w mieście, II w powiecie i V miejsce w regionie w unihocu,

Justyna Maliszewska - I miejsce w mieście, III w powiecie i 12 w regionie w biegu na 100m, IV miejsce w mieście i IX miejsce w powiecie w sztafecie 4x100m, III miejsce powiecie w „Pokoleniowym Turnieju Piłki Siatkowej”,

Kamil Miszkurka - III miejsce w mieście, III w powiecie i XI w regionie w pływaniu stylem grzbietowym na 50m,V miejsce w mieście i VI w powiecie w stylu dowolnym na 50m,II miejsce w mieście, II miejsce w powiecie i VI w regionie w pływaniu sztafetowym 6x25 m,IV miejsce wmieście i VIIII w powiecie w unihocu,

Tomasz Osica - II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w koszykówce,

Jakub Piasecki - III miejsce w mieście i VII w powiecie w biegu na 300 m, II miejsce w mieście i V miejsce w powiecie w sztafecie 4x100m, XIV miejsce w Ogólnopolskim Biegu Ulicznym „Mazowiecka Piętnastka”, III miejsce w mieście i IX w powiecie w sztafetowych biegach przełajowych,XI miejsce w mieście i XII w powiecie w pływaniu stylem grzbietowym na 50m,VI miejsce w mieście i X w powiecie w stylu dowolnym na 50m,IV miejsce w mieście, VI miejsce w powiecie w pływaniu sztafetowym 6x25 m,

Patrycja Pietrzkiewicz - II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w piłce nożnej,

Martyna Rosa - III miejsce w mieście i X w powiecie w siatkówce, III miejsce w mieście i III miejsce w powiecie w koszykówce, II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w piłce nożnej, I miejsce w mieście, II w powiecie i V miejsce w regionie w unihocu,

Karolina Sadecka - III miejsce w mieście i X w powiecie w siatkówce, III miejsce powiecie w „Pokoleniowym Turnieju Piłki Siatkowej”, III miejsce w mieście i III miejsce w powiecie w koszykówce, IX miejsce w mieście i XXXIV w powiecie w indywidualnych biegach przełajowych, II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w piłce nożnej, I miejsce w mieście, II w powiecie i V miejsce w regionie w unihocu,

Wojciech Widłaś - I miejsce w mieście, I miejsce w powiecie i III regionie w pchnięciu kulą 4 kg,II miejsce w mieście i V miejsce w powiecie w sztafecie 4x100m, II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w koszykówce,III miejsce w mieście i VII w powiecie w piłce ręcznej,VI miejsce w mieście i VIII w powiecie w pływaniu stylem dowolnym na 50m,II miejsce w mieście, II miejsce w powiecie i VI w regionie w pływaniu sztafetowym 6x25 m,IV miejsce wmieście i VIIII w powiecie w unihocu,

Jakub Woźnica - IV miejsce w mieście i VIII w powiecie w pchnięciu kulą 4 kg, II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w koszykówce, III miejsce w konkursie „Radość sportu”,

Piotr Wronka - III miejsce w mieście i V w powiecie w pchnięciu kulą 4 kg,II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w sztafecie 4x100m,IV miejsce wmieście i VIIII w powiecie w unihocu,

 

klasa 1c

Cezary Ryżko - XII miejsce w mieście i 20 w powiecie pływaniu stylem dowolnym na 50m,

 

klasa 2a

Daniel Banasiak - VII miejsce w mieście i IX w pływaniu stylem dowolnym na 50m,IV miejsce w mieście i VI w powiecie w pływaniu sztafetowym 6x25m,

Jolanta Krupa - II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w piłce nożnej,III miejsce w mieście i X w powiecie w siatkówce,III miejsce powiecie w „Pokoleniowym Turnieju Piłki Siatkowej”,IV miejsce w mieście i 10 miejsce w powiecie w biegu na 100 m,II miejsce w mieście i V w powiecie w biegu sztafetowym 4x100m,I miejsce wmieście, II w powiecie i V miejsce w regionie w unihocu,IV miejsce wmieście i IX w powiecie w tenisie stołowym,

Dorota Malinowska - III miejsce w mieście i V w powiecie w pływaniu sztafetowym 6x25m,II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w piłce nożnej,I miejsce wmieście, II w powiecie i V miejsce w regionie w unihocu,

Arkadiusz Zwierz - IV miejsce w mieście i VI miejsce w powiecie w piłce nożnej, III miejsce w mieście i IV w pływaniu stylem klasyczny na 50m, IX miejsce w mieście i XIV w pływaniu stylem dowolnym na 50m, IV miejsce w mieście i VI w powiecie w pływaniu sztafetowym 6x25m,

 

klasa 2b

Joanna Duszyńska - III miejsce w mieście i X w powiecie w piłce siatkowej,III miejsce w mieście i III miejsce w powiecie w piłce koszykowej,III miejsce w mieście i 13 w powiecie w indywidualnych biegach przełajowych,III miejsce w mieście i XI w powiecie w sztafetowych biegach przełajowych,VI miejsce w mieście i XIII w powiecie w biegu na 100m, II miejsce w mieście i V w powiecie w biegu sztafetowym 4x100m,

Kamil Garbacz - II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w piłce koszykowej, III miejsce w mieście i VII w powiecie w piłce ręcznej, IV miejsce w mieście i VI miejsce w powiecie w piłce nożnej, II miejsce w mieście i II miejsce w powiecie w piłce siatkowej, VIII miejsce w mieście i XIII w pływaniu stylem dowolnym na 50m, IV miejsce w mieście i VI w powiecie w pływaniu sztafetowym 6x25m, III miejsce w mieście i IX w powiecie w sztafetowych biegach przełajowych,

Karol Kurek - II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w piłce koszykowej, II miejsce w mieście i II miejsce w powiecie w piłce siatkowej, II miejsce w powiecie w „Pokoleniowym Turnieju Piłki Siatkowej”, VII miejsce w mieście i XII w pływaniu stylem dowolnym na 50m, II miejsce w powiecie i VI w regionie w pływaniu sztafetowym 6x25 m, IV miejsce w mieście IV miejsce w powiecie w ringo,  III miejsce w mieście i IX w powiecie w sztafetowych biegach przełajowych,

Rafał Niedziałek - II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w piłce koszykowej, III miejsce w mieście i VII w powiecie w piłce ręcznej, IV miejsce w mieście i VI miejsce w powiecie w piłce nożnej, II miejsce w mieście i II miejsce w powiecie w piłce siatkowej, X miejsce w mieście i XV w pływaniu stylem dowolnym na 50m, IV miejsce w mieście i VI w powiecie w pływaniu sztafetowym 6x25m, Indywidualne biegi przełajowe, IV miejsce w mieście i XXVIII w powiecie w indywidualnych biegach przełajowych, III miejsce w mieście i IX w powiecie w sztafetowych biegach przełajowych, IV miejsce w mieście IV miejsce w powiecie w ringo,

Magdalena Nowak - III miejsce w mieście i III miejsce w powiecie w piłce koszykowej,

Karina Sobotka –III miejsce w mieście i V w powiecie w pływaniu sztafetowym 6x25m,

Adrian Zadrożny - II miejsce w mieście i II miejsce w powiecie w piłce siatkowej, II miejsce w powiecie w „Pokoleniowym Turnieju Piłki Siatkowej”, II miejsce w powiecie i VI w regionie w pływaniu sztafetowym 6x25 m,

klasa 3a

Martyna Bakuła - II miejsce w mieście i IV w powiecie w sztafecie olimpijskiej,X miejsce w mieście i XXXIX w powiecie w indywidualnych biegach przełajowych,III miejsce w mieście i VI w pływaniu stylem klasyczny na 50m, III miejsce w mieście i V w powiecie w pływaniu sztafetowym 6x25m,

Mateusz Gajowniczek - II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w koszykówce,III miejsce w mieście i VII w powiecie w piłce ręcznej,IV miejsce w mieście i VI miejsce w powiecie w piłce nożnej,II miejsce w mieście i II miejsce w powiecie w siatkówce,II miejsce powiecie w „Pokoleniowym Turnieju Piłki Siatkowej”,III miejsce w mieście i IX w powiecie w sztafetowych biegach przełajowych,I miejsce w mieście, I miejsce w powiecie i I miejsce w regionie w sztafecie olimpijskiej,IV miejsce w mieście i IX w powiecie w konkurencji skoku w dal,

Mateusz Gawicki - III miejsce w mieście i VII w powiecie piłce ręcznej,IV miejsce w mieście i VI miejsce w powiecie w piłce nożnej,I miejsce w zawodach sportowych i teście znajomości historii Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej,

Igor Jackiewicz - II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w piłce koszykowej, III miejsce w mieście i VII w powiecie w piłce ręcznej, IV miejsce w mieście i VI miejsce w powiecie w piłce nożnej, II miejsce w mieście i II miejsce w powiecie w siatkówce, I miejsce w regionie w „Majówce na Plaży” – Turniej Siatkówki Plażowej w kategorii gimnazjum, II miejsce w powiecie w „Pokoleniowym Turnieju Piłki Siatkowej”, III miejsce w mieście i IX w powiecie w sztafetowych biegach przełajowych, I miejsce w mieście, I miejsce w powiecie i I miejsce w Regionie w sztafecie olimpijskiej, III miejsce w mieście i V w powiecie w biegu na 100m, I miejsce w zawodach sportowych i teście znajomości historii mistrzostw Europy w piłce nożnej,

 

 

 

Ewelina Maślankiewicz - II miejsce w mieście i IV w powiecie w sztafecie olimpijskiej, VIII miejsce w mieście i XXXIII w powiecie w indywidualnych biegach przełajowych,

Natalia Michalska - I miejsce w mieście, II w powiecie i V miejsce w regionie w unihocu, I miejsce w zawodach sportowych i teście znajomości historii mistrzostw Europy w piłce nożnej. IV miejsce w mieście i VII w pływaniu stylem klasyczny na 50m, III miejsce w mieście i V w powiecie w pływaniu sztafetowym 6x25m,

Wiktoria Młynarska - III miejsce w mieście i X w powiecie w piłce siatkowej, III miejsce powiecie w „Pokoleniowym Turnieju Piłki Siatkowej”, III miejsce w mieście i III miejsce w powiecie w piłce koszykowej, III miejsce w mieście i XI w powiecie w sztafetowych biegach przełajowych, IX miejsce w mieście i XXXIV w powiecie w indywidualnych biegach przełajowych, II miejsce w mieście, III miejsce w powiecie i VIII w regionie w biegu na 800m, II miejsce w mieście i IV w powiecie w sztafecie olimpijskiej,

 

 

Magdalena Pajda - I miejsce w zawodach sportowych i teście znajomości historii mistrzostw Europy w piłce nożnej,

Paulina Plewnicka - II miejsce w mieście i IV w powiecie w sztafecie olimpijskiej,XI miejsce w mieście i XXXXIII w powiecie w indywidualnych biegach przełajowych,

Przemysław Polit - III miejsce w mieście, IV miejsce w powiecie i XI w regionie w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 50 m,III miejsce w mieście, IV miejsce w powiecie i XI w regionie w pływaniu stylem klasycznym na dystansie 50 m,II miejsce w mieście, II miejsce w powiecie i VI w regionie w pływaniu sztafetowym6x25 m,II miejsce w II Edycji „GRAND PRIX” w pływaniu w klasyfikacji na najszybszego pływaka,II miejsce w II Edycji „GRAND PRIX” w pływaniu w klasyfikacji na najwszechstronniejszego pływaka,

Marcin Prasuła - V miejsce w mieście, VII miejsce w powiecie w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 50 m,II miejsce w mieście, III miejsce w powiecie i IX w regionie w pływaniu stylem klasycznym na dystansie 50 m,II miejsce w mieście, II miejsce w powiecie i VI w regionie w pływaniu sztafetowym 6x25 m,III miejsce w II Edycji „GRAND PRIX” w pływaniu w klasyfikacji na najszybszego pływaka,III miejsce w II Edycji „GRAND PRIX” w pływaniu w klasyfikacji na najwszechstronniejszego pływaka,

Kamil Prus - IV miejsce w mieście, V miejsce w powiecie i XII w regionie w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 50 m,

Piotr Rolf - II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w koszykówce,III miejsce w mieście i VII w powiecie w piłce ręcznej,IV miejsce w mieście i VI miejsce w powiecie w piłce nożnej,II miejsce w mieście i II miejsce w powiecie w siatkówce,

Cezary Rudzki - I miejsce w mieście, II miejsce w powiecie i VII w regionie w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 50 m, I miejsce w mieście, II miejsce w powiecie i VIII w regionie w pływaniu stylem klasycznym na dystansie 50 m, II miejsce w mieście, II miejsce w powiecie i VI w regionie w pływaniu sztafetowym 6x25 m, I miejsce w II Edycji „GRAND PRIX” w pływaniu w klasyfikacji na najszybszego pływaka, I miejsce w II Edycji „GRAND PRIX” w pływaniu w klasyfikacji na najwszechstronniejszego pływaka, II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w piłce koszykowej, III miejsce w mieście i VII w powiecie w piłce ręcznej, IV miejsce w mieście i VI miejsce w powiecie w piłce nożnej, II miejsce w mieście i II miejsce w powiecie w piłce siatkowej, I miejsce w regionie w „Majówce na Plaży” – Turniej Siatkówki Plażowej w kategorii gimnazjum, II miejsce w powiecie w „Pokoleniowym Turnieju Piłki Siatkowej”, III miejsce w mieście i IX w powiecie w sztafetowych biegach przełajowych, I miejsce w mieście, I miejsce w powiecie i I miejsce w regionie w sztafecie olimpijskiej, I miejsce w mieście, II miejsce w powiecie i V miejsce w regionie w konkurencji pchnięcie kulą 5kg,

Daniel Wronka - I miejsce w mieście, I miejsce w powiecie i I miejsce w Regionie w sztafecie olimpijskiej,V miejsce w mieście i X w powiecie w konkurencji pchnięcia kulą 5kg,

 

klasa 3b

Rafał Banasiak - III miejsce w mieście i IX w powiecie w tenisie stołowym,III miejsce w mieście i IX w powiecie w sztafetowych biegach przełajowych,

Konrad Banasiewicz - II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w koszykówce,III miejsce w mieście i VII w powiecie w piłce ręcznej,IV miejsce w mieście i VI miejsce w powiecie w piłce nożnej,II miejsce w mieście i II miejsce w powiecie w siatkówce, I miejsce w zawodach sportowych i teście znajomości historii Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej,

Krystian Gręziak - II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w koszykówce,III miejsce w mieście i VII w powiecie w piłce ręcznej,IV miejsce w mieście i VI miejsce w powiecie w piłce nożnej,II miejsce w mieście i II miejsce w powiecie w siatkówce,II miejsce w powiecie w „Pokoleniowym Turnieju Piłki Siatkowej”,I miejsce w mieście, I miejsce w powiecie, II w regionie i IX w XIV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej,III miejsce w mieście i IX w powiecie w sztafetowych biegach przełajowych, I miejsce w mieście, I miejsce w powiecie i I miejsce w Regionie w sztafecie olimpijskiej, I miejsce w zawodach sportowych i teście znajomości historii Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej,

Jakub Młoduchowski - II miejsce w mieście i III w powiecie i XIV w regionie w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 50m,IV miejsce w mieście, VI miejsce w powiecie i VI w regionie w pływaniu sztafetowym 6x25 m,

Jakub Osica - II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w koszykówce,III miejsce w mieście i VII w powiecie w piłce ręcznej,IV miejsce w mieście i VI miejsce w powiecie w piłce nożnej,III miejsce w mieście i IX w powiecie w tenisie stołowym,

Adrian Rozbicki - II miejsce w mieście i IV miejsce w powiecie w koszykówce,III miejsce w mieście i VII w powiecie w piłce ręcznej,IV miejsce w mieście i VI miejsce w powiecie w piłce nożnej,II miejsce w mieście i II miejsce w powiecie w siatkówce,I miejsce w zawodach sportowych i teście znajomości historii Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.