Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Maz.
tel. 25 758 21 22

Statystyki

  • Odwiedziny: 1647438
  • Do końca roku: 97 dni
  • Do wakacji: 270 dni

Kalendarium

Poniedziałek, 2017-09-25

Imieniny: Aureli, Kamila

Rok szkolny 2011/12 - semestr I

 

 

I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

 

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE 

  

KLASA

UCZNIOWIE

ŚREDNIA

1b

Natalia Kuć

4,86

 2a

 Patrycja Klimkowska

 4,81

2b

Joanna Duszyńska

4,91

2b

Marta Górnik

5,08

2b

Damian Szubiński

5,18

3a

Natalia Szostak

5,08

 

 

  

UCZESTNICY KONKURSÓW

 

klasa 1a
Martyna Sulejczyk - II miejsce w konkursie  fotograficznym „Jesień w Mińsku”,

klasa 1b
Zuzanna Drewicz - I miejsce w szkolnym konkursie na plakat „Polska gościnność również na stadionach”, II miejsce w wojewódzkim konkursie na plakat „Polska gościnność również na stadionach”,
Dominik Kalinowski - wyróżnienie w grze miejskiej organizowanej z okazji XI Dnia Papieskiego,
Natalia Kuć - II miejsce w szkolnym konkursie na plakat „Polska gościnność również na stadionach”,
Tomasz Osica - udział w Powiatowym Przeglądzie Patriotycznym (kategoria poezja),III miejsce w szkolnym konkursie na plakat „Polska gościnność również na stadionach”,

klasa 2a
Patrycja Klimkowska -  tytuł  „Mistrz Ortografii Klas II”,

klasa 2b
Joanna Duszyńska - II miejsce w konkursie fotograficznym „Uczeń GM1 na wakacjach”,wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Jesień w Mińsku”,II miejsce w konkursie „Mistrz Ortografii Klas II”,
Marta Górnik - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Literackim „List do Jana Pawła II” oraz grze miejskiej organizowanej z okazji XI Dnia Papieskiego,III miejsce w konkursie „Mistrz sudoku GM1”,II miejsce w konkursie „Mistrz Ortografii Klas II”,
Kamila Gryz - III miejsce w konkursie fotograficznym „Uczeń GM1 na wakacjach”,wyróżnienie w konkursie  fotograficznym „Jesień w Mińsku”,
Magdalena Płusa- tytuł „Mistrz Ortografii Klas II”,

klasa 3a
Martyna Bakuła - udział w Powiatowym Przeglądzie Patriotycznym (kategoria piosenka),
Ewelina Maślankiewicz - I miejsce w konkursie  fotograficznym „Jesień w Mińsku”,udział w Powiatowym Przeglądzie Patriotycznym (kategoria piosenka),
Natalia Michalska - III miejsce w szkolnym konkursie „Mistrz sudoku GM1”, I miejsce w konkursie fotograficznym „Uczeń GM1 na wakacjach”,III miejsce w konkursie  fotograficznym „Jesień w Mińsku”,udział w Powiatowym Przeglądzie Patriotycznym (kategoria piosenka),
Wiktoria Młynarska - I miejsce w Powiatowym Przeglądzie Patriotycznym (kategoria piosenka),
Katarzyna Pielasa -  tytuł „Mistrz Ortografii Klas III”
Paulina Plewnicka - udział w Powiatowym Przeglądzie Patriotycznym (kategoria piosenka),
Przemysław  Polit - I miejsce w szkolnym konkursie „Mistrz sudoku GM1”,
Cezary Rudzki - udział w Powiatowym Przeglądzie Patriotycznym (kategoria piosenka),
Arkadiusz Wielgo - II miejsce w szkolnym konkursie „Mistrz sudoku GM1”, udział w etapie rejonowym Konkursu Języka Angielskiego (Kuratorium Oświaty Warszawa).

 

  

 

UCZESTNICY ZAWODÓW SPORTOWYCH

 

 

DZIEWCZĘTA

III miejsce w mieście w biegu na 1000 m
J. Duszyńska

IV miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej
drużyna: J. Krupa, D. Malinowska, M. Rosa, N. Kuć, E. Kwiatkowska, K. Gańko, K. Bartnicka, K. Sadecka, Z. Drewicz

III miejsce w Sztafetowych Miejskich Biegach Przełajowych
drużyna: N. Kuć, M. Nowak, E. Kwiatkowska, P. Jackiewicz, W. Młynarska, J. Duszyńska, M. Górnik, E. Maślankiewicz, M. Bakuła, K. Sadecka

 

CHŁOPCY

I miejsce w powiecie w biegu na 1500 m
II  miejsce w regionie w biegu na 1500 m
K. Gręziak

V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej
drużyna: K. Garbacz, A. Zwierz, I. Jackiewicz, M. Gajowniczek, C. Rudzki, W. Widłaś, K. Gręziak, K. Banasiewic

udział w półfinałach Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej
drużyna: K. Gręziak, C. Rudzki, I. Jackiewicz, K. Garbacz, R. Niedziałek, A. Zwierz, K. Prus, D. Gawicki, M. Gajowniczek, P. Rolf, K. Banasiewicz, A. Rozbicki, J. Osica

III miejsce w Sztafetowych Miejskich Biegach Przełajowych
drużyna: J. Piasecki, K. Garbacz, R. Niedziałek, K. Gręziak, C. Rudzki, D. Kaczmarek, M. Ratyński, M. Bałka, P. Wronka, R. Banasiak

III miejsce w II Mikołajkowym Turnieju Koszykówki
drużyna mieszana: J. Duszyńska, M. Nowak, M. Bakuła, K. Garbacz, C. Rudzki, I. Jackiewicz, P. Polit