Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Maz.
tel. 25 758 21 22

Statystyki

  • Odwiedziny: 1734538
  • Do końca roku: 42 dni
  • Do wakacji: 215 dni

Kalendarium

Niedziela, 2017-11-19

Imieniny: Elżbiety, Faustyny
Jesteś tutaj: Start / Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE  2016/2017

 

lp.

nauczyciel

rodzaj zajęć dodatkowych

terminy

1.

Bartczak Justyna

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z języka angielskiego

poniedziałek 8.00 – 8.45

poniedziałek 13.50 – 14.35

2.

Błaszczak Katarzyna

 

koło języka angielskiego (kl. 3d)

środa 14.45 – 15.30

3.

Czerwińska Małgorzata

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki

środa 14.45 – 15.30

4.

Częścik Ewa

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z fizyki i matematyki

wtorek 14.45 – 15.30

środa 14.45 – 15.30

czwartek 14.45 – 15.30 (kl. 2d)

5.

Dąbrowa Magdalena

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z języka polskiego;

poniedziałek 14.45 – 16.25

 

6.

Gajowniczek Honorata

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z geografii (kl. 1 i 2)

koło geograficzne

wtorek 14.45 – 15.30

 

środa 14.45 – 15.30

7.

Gajewska Mariola

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z historii

koło historyczne

wtorek 14.45 – 15.30

 

środa 14.45 – 15.30

8.

Grabek Alan

zajęcia sportowo – rekreacyjne

 

czwartek 8.00 – 8.45

9.

Grabowska Agnieszka

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z języka angielskiego

poniedziałek 8.00 – 8.45

wtorek 13.50 – 14.35

10.

ks. Karwacz Marek

 

Koło liturgiczne

sobota 09.30 -10.30

11.

Ks. Prus Kamil

 

Ruch – Światło - Życie

sobota 10.00 -11.00

12.

Kubicka Agnieszka

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z języka francuskiego;

koło historyczne

czwartek 14.45 – 15.30

 

poniedziałek 14.45 – 15.30

13.

Kulma Justyna

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z języka polskiego;

koło polonistyczne

czwartek 14.45 – 15.30

 

czwartek 8.00 – 8.45

14.

Kunikowska Edyta

 

zajęcia sportowo - rekreacyjne

poniedziałek 17.30 – 19.00

15.

Młot Barbara

Szkolne Koło Wolontariatu

 

wtorek 14.45 – 15.30

środa 13.50 – 14.35

16.

Łojek Sylwia

 

koło naukowe (kl. 1c)

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z biologii

poniedziałek 13.50 – 14.35

 

piątek 14.45 – 15.30

17.

Pałdyna Anna

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z języka angielskiego;

koło języka angielskiego

środa 14.45 – 15.30

 

środa 13.50 – 14.35

18.

Rudzki Jacek

 

zajęcia sportowo - rekreacyjne

poniedziałek 18.30 – 20.00

19.

Sabak Marzena

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z chemii i matematyki;

wtorek 13.50 – 14.35

piątek 14.45 – 15.30

20.

Skwiecińska – Linosz Magdalena

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki

czwartek 8.00 – 8.45

czwartek 13.50 – 14.35

21.

Stelmach Robert

zajęcia sportowo – rekreacyjne

 

poniedziałek 18.30 – 20.00

22.

Saryusz - Szarska Diana

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki

poniedziałek 14.45 – 15.30

czwartek 8.00 – 8.45

23.

Szulc Marcin

zajęcia sportowo – rekreacyjne

 

poniedziałek 18.30 – 20.00

24.

Trojanek Katarzyna

 

koło języka francuskiego (kl. 2c)

koło języka francuskiego DELF

poniedziałek 13.50 – 14.35

czwartek 13.50 – 14.35

25.

Wielgołaska Hanna

 

koło języka polskiego;

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z języka polskiego

poniedziałek 14.45 – 15.30

 

środa 14.45 – 15.30

26.

Dróżdż Iwona

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z języka polskiego

poniedziałek 8.00 – 8.45 (kl.2a)

czwartek 13.50 – 14.35 (kl.1c)