Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Maz.
tel. 25 758 21 22

Statystyki

  • Odwiedziny: 1647440
  • Do końca roku: 97 dni
  • Do wakacji: 270 dni

Kalendarium

Poniedziałek, 2017-09-25

Imieniny: Aureli, Kamila

Rok szkolny 2010/11

 

I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

 

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE 

 

KLASA

UCZNIOWIE

ŚREDNIA

1a

Patrycja Klimkowska

5,08

1b

Joanna Duszyńska

4,92

1b

Marta Górnik

5,21

1b

Damian Szubiński

5,23

2a

Natalia Szostak

4,83

3a

Tomasz Śledziewski

5,08

3a

Alicja Zgódka

5,08

3a

Anna Zwierz

5,08

3a

Konrad Kuligowski

4,75

3b

Magdalena Krupa

5,0

 

  

UCZESTNICY KONKURSÓW

 

klasa 1a
Dorota Malinowska - III miejsce w szkolnym konkursie „Mistrz Sudoku"

klasa 1b
Marta Górnik - I miejsce w szkolnym konkursie „Mistrz Sudoku"
Magdalena Płusa - I miejsce w etapie szkolnym Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej - kategoria język francuski

klasa 2b
Agnieszka Dębała - I miejsce w konkursie plastycznym „Boże Narodzenie w     polskiej tradycji - ozdoba na choinkę"

klasa 3a
Anna Zwierz - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Piosenki Turystycznej TRAMP oraz Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej, Wicemistrz Ortografii Klas Trzecich, I miejsce w etapie szkolnym i udział w etapie miejskim Konkursu Recytatorskiego im. M. Chełmońskiej-Szczepankowskiej, II miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim „Młodzi Papieżowi"
Kamil Samson - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Piosenki Turystycznej TRAMP oraz Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej
Angelika Kawka - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Piosenki Turystycznej TRAMP, I miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym „Jesień w Mińsku"
Mateusz Nowicki, Adam Malinowski - Nagroda Specjalna w Powiatowym Przeglądzie Szkolnych Zespołów Tanecznych
Dominika Woźnica - Nagroda Specjalna w Powiatowym Przeglądzie Szkolnych Zespołów Tanecznych, III miejsce w mieście w zawodach pływackich
Katarzyna Kaczmarek - III miejsce w konkursie plastycznym „Zachowaj Trzeźwy Umysł"
Adam Malinowski - III miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim „Młodzi Papieżowi".
Adrian Krawczyński - II miejsce w szkolnym konkursie „Mistrz Sudoku"

klasa 3b
Martyna Bałka - Mistrz Szkolnej Ortografii Klas Trzecich
Joanna Kiełczykowska - I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim "Młodzi Papieżowi"
Magdalena Milewska - Wicemistrz Szkolnej Ortografii Klas Trzecich
Ewelina Zawadzka - II miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim "Młodzi Papieżowi", I miejsce w etapie szkolnym i udział w etapie miejskim Konkursu Recytatorskiego im. M. Chełmońskiej-Szczepankowskiej

  

 

 _____________________________________________________________________________________

 

II SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

 

 

UCZEŃ ROKU KLAS I
Damian Szubiński

 

UCZEŃ ROKU KLAS II
Natalia Szostak

 

UCZEŃ ROKU KLAS III
Tomasz Śledziewski

 

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE 

  

KLASA

UCZNIOWIE

ŚREDNIA

1a

Patrycja Klimkowska

5,0

1b

Joanna Duszyńska
Marta Górnik
Tomasz Michalski
Damian Szubiński

5,13
5,26
4,8
5,35

2a

Natalia Szostak
Aleksandra Gańko
Dominika Cholewińska

5,07
4,84
4,76

2b

Agnieszka Dębała

4,23

3a

Konrad Kuligowski
Łukasz Przybysz
Tomasz Śledziewski
Alicja Zgódka
Anna Zwierz
Michał Kielak
Adrian Krawczyński

5,42
4,75
5,5
5,33
5,18
4.58
4,58

3b

Magdalena Krupa
Martyna Bałka
Ewelina Zawadzka
Katarzyna Rosochacka

5,33
5,25
5,25
4,84

3c

Małgorzata Patoleta

4,58

 

 

 

UCZESTNICY KONKURSÓW

 

klasa 1a   
Kamil Garbacz - II miejsce w konkursie dla uczniów klas I na prezentację „Śladami Miłosza", udział w konkursie plastycznym w etapie ogólnopolskim "Czerwone maki na Monte Cassino", I miejsce w etapie szkolnym w "Turnieju BRD",  III  miejsce w konkursie "Bezpieczny w Internecie",
Klaudia Golcew - wyróżnienie w konkursie dla uczniów klas I na album poświęcony Czesławowi Miłoszowi,
Kamil Góral - zwycięstwo w turnieju klasowym dla uczniów klas I sprawdzającym wiedzę dotyczącą Czesława Miłosza,
Patrycja Klimkowska - Tytuł Mistrza Szkolnej Ortografii Klas Pierwszych, zwycięstwo w turnieju klasowym dla uczniów klas I sprawdzającym wiedzę dotyczącą Czesława Miłosza, I miejsce w szkolnym konkursie "Najlepszy matematyk klas I", udział w konkursie plastycznym w etapie ogólnopolskim "Czerwone maki na Monte Cassino", III miejsce w IV edycji Konkursu Miejskiego "Cichy Bohater" pod hasłem "Nasi rówiesnicy" w kategorii literackiej, II miejsce w szkolnym konkursie "Najlepszy informatyk GM1",  II miejsce w konkursie "Bezpieczny w Internecie",
Dorota Malinowska - I miejsce w powiatowym konkursie "Dzień Dobrych Uczynków",
Maciej Mirosz - II miejsce w etapie szkolnym w "Turnieju BRD",
Aleksandra Rozparzyńska - I miejsce w powiatowym konkursie "Dzień Dobrych Uczynków",
Arkadiusz Zwierz - zwycięstwo w turnieju klasowym dla uczniów klas I sprawdzającym wiedzę dotyczącą Czesława Miłosza, III  miejsce w konkursie "Bezpieczny w Internecie".

klasa 1b
Joanna Duszyńska - II miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. Windows Movie Maker), II miejsce w konkursie fotograficznym „Uczeń GM1 w obiektywie", wyróżnienie w konkursie dla uczniów klas I na prezentację „Śladami Miłosza", II miejsce w etapie szkolnym w "Turnieju BRD", II miejsce w konkursie "Bezpieczny w Internecie",
Marta Górnik - II miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. Windows Movie Maker), wyróżnienie w konkursie dla uczniów klas I na prezentację „Śladami Miłosza", III miejsce w szkolnym konkursie „Najlepszy matematyk klas I", II miejsce w etapie szkolnym w "Turnieju BRD", II  miejsce w konkursie "Bezpieczny w Internecie",
Kamila Gryz - II miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. Windows Movie Maker), wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Uczeń GM1 w obiektywie",
Paweł Kaźmierczak - I miejsce w konkursie dla uczniów klas I na prezentację „Śladami Miłosza",
Olga Konowrocka - wyróżnienie w konkursie dla uczniów klas I na album poświęcony Czesławowi Miłoszowi, wyróżnienie w konkursie dla uczniów klas I na prezentację „Śladami Miłosza", II miejsce w etapie szkolnym w "Turnieju BRD",
Kamil Kulewski - I miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. Windows Movie Maker), I miejsce w konkursie dla uczniów klas I na album poświęcony Czesławowi Miłoszowi, wyróżnienie w konkursie dla uczniów klas I na prezentację „Śladami Miłosza",
Jolanta Markowska - II miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. Windows Movie Maker),
Tomasz Michalski - III miejsce w Powiatowym Konkursie Informatycznym, I miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. Windows Movie Maker), II miejsce w szkolnym konkursie „Najlepszy matematyk klas I", tytuł „Najlepszy geograf wśród uczniów klas I", tytuł „Najlepszy informatyk klas I", II miejsce w etapie szkolnym w "Turnieju BRD", I miejsce w konkursie "Bezpieczny w Internecie",
Rafał Niedziałek - III miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. Windows Movie Maker),
Magdalena Nowak - II miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. Windows Movie Maker), tytuł Wicemistrza Szkolnej Ortografii Klas Pierwszych,
Magdalena Płusa - III miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej (kat. język francuski), tytuł Wicemistrza Szkolnej Ortografii Klas Pierwszych,
Marta Raubo - II miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. Windows Movie Maker),
Karina Sobotka - III miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. Windows Movie Maker),
Jasper Sołtysiewicz - I miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. Windows Movie Maker), wyróżnienie w konkursie dla uczniów klas I na prezentację „Śladami Miłosza",
Jost Sołtysiewicz - I miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. Windows Movie Maker), wyróżnienie w konkursie dla uczniów klas I na prezentację „Śladami Miłosza",
Damian Szubiński - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Pięknem malowane - uroda ziemi mińskiej", I miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. Windows Movie Maker), wyróżnienie w konkursie dla uczniów klas I na album poświęcony Czesławowi Miłoszowi, wyróżnienie w konkursie dla uczniów klas I na prezentację „Śladami Miłosza", tytuł „Najlepszy informatyk klas I", tytuł " Najlepszego historyka klas I", I miejsce w etapie szkolnym w "Turnieju BRD",  I miejsce w konkursie "Bezpieczny w Internecie", I miejsce w konkursie "Mije miasto Mińsk Mazowiecki - wczoraj, dziś, jutro",
Grzegorz Ulman - III miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. Windows Movie Maker), III miejsce w etapie szkolnym w "Turnieju BRD",
Karol Wyszyński - III miejsce w konkursie dla uczniów klas I na prezentację „Śladami Miłosza".

klasa 2a
Martyna Bakuła - I miejsce w konkursie fotograficznym „Uczeń GM1 w obiektywie", III miejsce w konkursie na kartkę wielkanocną,
Igor Jackiewicz - II miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. film), I miejsce w konkursie na kartkę wielkanocną,
Ewelina Maślankiewicz - III miejsce w konkursie fotograficznym „Uczeń GM1 w obiektywie",
Natalia Michalska - wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Uczeń GM1 w obiektywie", II miejsce w szkolnym konkursie "Najlepszy matematyk klas II", I miejsce w konkursie na kartkę wielkanocną,
Wiktoria Młynarska - I miejsce w szkolnym konkursie "Najlepszy matematyk klas II",
Mateusz Gajowniczek  - III miejsce w szkolnym konkursie "Najlepszy matematyk klas II",  II miejsce w konkursie na kartkę wielkanocną,
Dominika Cholewnicka  - tytuł „Najlepszy geograf wśród uczniów klas II",
Dawid Sawicki - tytuł " Najlepszego historyka klas II",
Magdalena Pajda - III miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Eko-Zdjęcie".

klasa 2b
Rafał Ankiersztein - III miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. film),
Anna Bakuła - I miejsce w powiatowym konkursie "Dzień Dobrych Uczynków",
Agnieszka Dębała - I miejsce w szkolnym konkursie "Eko-Plakat", I miejsce w powiatowym konkursie "Dzień Dobrych Uczynków",
Klaudia Ziółkowska - I miejsce w powiatowym konkursie "Dzień Dobrych Uczynków".

klasa 3a 
Tomasz Śledziewski -  tytuł " Najlepszego historyka klas III", II miejsce w szkolnym konkursie "Najlepszy fizyk GM1", II miejsce w szkolnym konkursie "Mistrz chemii klas II i III", VIII miejsce w etapie powiatowym  w "II Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów", wyróżnienie w IV edycji Konkursu Miejskiego "Cichy Bohater" pod hasłem "Nasi rówiesnicy" w kategorii literackiej,
Marta Kunikowska - I miejsce w powiatowym konkursie "Dzień Dobrych Uczynków",
Maria Bednarczyk - I miejsce w powiatowym konkursie "Dzień Dobrych Uczynków",
Katarzyna Kaczmarczyk - I miejsce w powiatowym konkursie "Dzień Dobrych Uczynków",
Konrad Kuligowski -  III miejsce w szkolnym konkursie "Najlepszy fizyk GM1", III miejsce w szkolnym konkursie "Mistrz chemii klas II i III", 
Alicja Zgódka - I miejsce w szkolnym konkursie "Najlepszy matematyk klas III", I miejsce w szkolnym konkursie "Mistrz chemii klas II i III", 
Adrian Krawczyński  -II miejsce w szkolnym konkursie "Najlepszy matematyk klas III", I miejsce w szkolnym konkursie "Najlepszy fizyk GM1", tytuł „Najlepszy geograf wśród uczniów klas III",
Kamil Samson - wyróżnienie w IV edycji Konkursu Miejskiego "Cichy Bohater" pod hasłem "Nasi rówiesnicy" w kategorii multimedialnej, 
Anna Zwierz - III miejsce w szkolnym konkursie "Najlepszy matematyk klas III", 
Jakub Kozłowski - udział w etapie powiatowym w "Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego".

klasa 3b
Karolina Antosiewicz - I miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. film), 
Kamila Augsburg - I miejsce w powiatowym konkursie "Dzień Dobrych Uczynków",
Martyna Bałka - I miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. film), I miejsce w powiatowym konkursie "Dzień Dobrych Uczynków", udział w konkursie plastycznym w etapie ogólnopolskim "Czerwone maki na Monte Cassino",
Joanna Czerwieniec - tytuł „Czytelnik Roku 2010/2011", II miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. film), I miejsce w powiatowym konkursie "Dzień Dobrych Uczynków", 
Sandra Czmoch - II miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. film),
Marek Gańko - III miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. film), udział w etapie powiatowym w "Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego", 
Joanna Kiełczykowska - II miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. film), III miejsce w szkolnym konkursie "Eko-Plakat", I miejsce w IV edycji Konkursu Miejskiego "Cichy Bohater" pod hasłem "Nasi rówiesnicy" w kategorii literackiej, 
Magdalena Krupa - II miejsce w konkursie fotograficznym „Uczeń GM1 w obiektywie", II miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. film), 
Mateusz Miętus - III miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. film), udział w etapie powiatowym w "Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego", 
Marlena Milewska - II miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. film), 
Krzysztof Rońda - I miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Eko-Zdjęcie",
Katarzyna Rosochacka - I miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym "Symetrie w otaczającym nas świecie",III  miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. film), II miejsce w szkolnym konkursie "Eko-Plakat",  II miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym "Eko-Zdjęcie",
Dagmara Ślińska - I miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. film),
Ewelina Zawadzka - II miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. film),
Katarzyna Zwierz - III miejsce w konkursie multimedialnym „Zareklamuj swoją szkołę" (kat. film).

klasa 3c 
Małgorzata Patoleta - I miejsce w  powiatowym konkursie "Dzień Dobrych Uczynków", wyróżnienie w IV edycji Konkursu Miejskiego "Cichy Bohater" pod hasłem "Nasi rówiesnicy" w kategorii literackiej.