• Odwiedziny: 2066076

Halowe turnieje piłki nożnej pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta

Halowe turnieje piłki nożnej

pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta

W kolejne dwie niedziele grudnia bieżącego roku w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Mińsku Mazowieckim odbyły się Halowe Turnieje Piłki Nożnej pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta  - pana Marcina Jakubowskiego.

8 grudnia 2013r. w II Lidze Mistrzów dla Najmłodszych  do rywalizacji stanęło 40 piłkarzy rocznik 2005 i 2006 na co dzień trenujących w UKS „Dąbrówka” i w grupach  prowadzonych przez Stowarzyszenie „Dwie Jedynki”. Zawodników losowo podzielono na drużyny. Każda grała pod opieką  trenera. W tę rolę wcielili się zawodnicy MOSiR-u  rocznik 1999 (uczniowie klasy sportowej GM1). Wybrano kapitanów drużyn, zawodnikom przypisano numery. Każda drużyna przyjęła własną nazwę. W tej edycji Ligi Mistrzów wystąpili: FC Barcelona, Arsenal Londyn, Chelsea Londyn, Bayern Monachium, Legia Warszawa, Real Madryt. Mecze rozgrywane były w systemie „każdy z każdym”. Na zakończenie chłopcy wzięli udział w konkursie rzutów karnych. Wszyscy uczestnicy Ligi Mistrzów zostali obdarowani słodkimi nagrodami.

15 grudnia 2013r. piękne sportowe widowisko obejrzeliśmy dzięki piłkarzom rocznik 1999. Do sportowej rywalizacji stanęli chłopcy z UKS Węgrów (dwie drużyny), UKS Chlebnia, Mazur Karczew i MOSIR Mińsk Mazowiecki (dwie drużyny – chłopcy z klasy sportowej GM1). Mecze rozgrywane były w systemie „każdy z każdym”. Dla najlepszych graczy Burmistrz Miasta ufundował wspaniałe puchary, medale i statuetki.

Klasyfikacja końcowa Halowego Turnieju Piłki Nożnej:

1 miejsce – MOSiR II Mińsk Mazowiecki

2 miejsce – MOSiR I Mińsk Mazowiecki

3 miejsce – UKS Węgrów II

4 miejsce – Mazur Karczew

5 miejsce - UKS Węgrów I

6 miejsce - UKS Chlebnia

Wyróżnieni zostali:

NAJLEPSZY STRZELEC – Dominik Marchelewicz  UKS Węgrów

NAJLEPSZY ZAWODNIK – Dominik Staluszka Mazur Karczew

NAJLEPSZY BRAMKARZ – Mateusz Góras MOSiR Mińsk Mazowiecki

W organizację zawodów aktywnie włączyli się Rodzice chłopców z klasy sportowej GM1, którym składamy serdeczne podziękowania.

Relacja i zdjęcia z turnieju znajdują się na stronie Urzędu Miasta Mińsk Mazowiecki