Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Maz.
tel. 25 758 21 22

Statystyki

  • Odwiedziny: 2119294
  • Do końca roku: 133 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!! dni

Kalendarium

Poniedziałek, 2018-08-20

Imieniny: Bernarda, Sabiny

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej

 

DZIEWCZĘTA

GRUPA D     MOSiR, SPORTOWA 1     28.09  9.00

GM 1 MM, PMS MM, JANÓW (nie dojechał), ŻAKÓW

 1. GM 1 MM – PMS MM     6:0

 2. PMS MM – ŻAKÓW        2:2

 3. GM 1 MM – ŻAKÓW       5:0

Kolejność w grupie

1. GM 1 MM              4 PKT     11:0    +11     AWANS D1

2. ŻAKÓW                1 PKT       2:7      -5        AWANS D2

3. PMS MM              1 PKT       2:8      -6

  

PÓŁFINAŁ    G         MROZY – JERUZAL – GM 1 MM – ZAMIENIE

 

08.10.2012               MROZY

1. MROZY – JERUZAL                  0:5

2. GM 1 MM – ZAMIENIE              5:0

3. MROZY – GM 1 MM                   0:9

4. JERUZAL – ZAMIENIE             7:0

5. MROZY – ZAMIENIE                 0:3

6. JERUZAL – GM 1 MM               2:0

Kolejność w grupie

1. JERUZAL            6 PKT            14:0    +14     AWANS G1

2. GM 1 MM            4 PKT            14:2    +12     AWANS G2

3. ZAMIENIE         2 PKT             3:12    -9

4. MROZY               0 PKT            0:17    -17

 

FINAŁ A                    GM 3 MM – GM 1 MM – 1 SULEJ

1. GM 3 MM – GM 1 MM                1:3

3. GM 1 MM – 1 SULEJÓWEK     2:2

FINAŁ A (kolejność)

1. SULEJÓWEK       3 PKT             6:3      +3

2. GM 1 MM              3 PKT             5:3      +2

3. GM 3 MM              0 PKT             2:7      -5

  

CHŁOPCY

GRUPA D     MOSiR, SPORTOWA 1     26.09  9.00

GM 3 MM, GM 1 MM, PMS MM, HALINÓW

1. GM 3 MM – GM 1 MM                3:2

4. GM 1 MM – HALINÓW              4:5

6. GM 1 MM – PMS MM                 4:6

Kolejność w grupie

1. GM 3 MM              5 PKT              11:5               +6       AWANS D1

2. HALINÓW           4 PKT              10:9              +1       AWANS D2

3. PMS MM               3 PKT             10:13              -3

4. GM 1 MM              0 PKT             10:14              -4

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

DZIEWCZĘTA 3 MIEJSCE W POWIECIE NA 17 ZESPOŁÓW

CHŁOPCY 15 MIEJSCE W POWIECIE NA 18 ZESPOŁÓW