• Odwiedziny: 2066070

„Siatkarscy Przyjaciele Jedynki”

Nocny Turniej Siatkówki Zakładów Pracy

w Zespole Szkół Miejskich nr 1

W nocy z 17 na 18 października 2012 roku w godzinach 22.00 – 2.00 w hali widowiskowo–sportowej przy Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Mińsku Mazowieckim odbyły się zawody  siatkarskich drużyn zakładów pracy.

Głównym celem imprezy było sportowe spotkanie zakładowych środowisk, których pracownicy sympatyzują lub współpracują z naszymi szkołami: Szkołą Podstawową nr 1 im.  Mikołaja Kopernika i Gimnazjum Miejskim nr 1 im. Gen. Władysława Andersa.

Pierwsza edycja Turnieju jest nowatorską próbą nocnego grania w siatkówkę. Zagrały reprezentacje:

• Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim,
  • Związku Nauczycielstwa Polskiego w Mrozach,
  • Związku Nauczycielstwa Polskiego w Mińsku Mazowieckim.

Każda reprezentacja składała się z zawodniczek i zawodników pracujących lub sympatyzujących z daną instytucją.

W siatkarskim środowisku jest wiele imprez dla młodych zawodników, ale nikt nie organizuje zawodów dla pracowników firm i instytucji z terenu miasta i powiatu. Jest nam bardzo miło, że w/w reprezentacje przyjęły nasze zaproszenie. Pozytywne opinie o nocnym graniu zachęcają nas do zorganizowania w przyszłości zakładowej ligi siatkówki.