Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Maz.
tel. 25 758 21 22

Statystyki

  • Odwiedziny: 2117303
  • Do końca roku: 136 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!! dni

Kalendarium

Piątek, 2018-08-17

Imieniny: Anity, Elizy

“Czytam, bo lubię”

Zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji projektu “Czytam, bo lubię”.

Jest wielu młodych ludzi, którzy chętnie sięgają po książkę i dzięki literaturze pragną się przenieść do świata wyobraźni, razem z bohaterami utworów przeżywać niesamowite przygody i oglądać niezwykłe miejsca. Mamy ogromną przyjemność zaprosić klas IV – VII do udziału w II Powiatowym Projekcie “Czytam, bo lubię”..

 

  Wszystkim uczniom, tym lubiącym czytać i tym, którzy jeszcze stronią od książki, proponujemy udział w projekcie składającym się z trzech konkursów.

  • I czytelniczego polegającego na rozwiązaniu testu sprawdzającego znajomość przeczytanej książki. W tym roku proponujemy utwór Małgorzaty Strękowskiej - Zaremby “Dom nie z tej ziemi”.
  • II literackiego w którym zadaniem uczestników jest napisanie opowiadania na dowolny temat (szczegóły regulaminie).
  • III plastycznego - w którym zadaniem uczestników jest wykonanie ilustracji do książki Małgorzaty Strękowskiej - Zaremby “Dom nie z tej ziemi”.

 

            Podsumowanie konkursów oraz wręczenie nagród laureatom odbędzie się podczas spotkania z autorką książki“Dom nie z tej ziemi”, PaniąMałgorzata Strękowską - Zarembą w Szkole Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim przy ul. Kopernika 9 w dniu 23.11.2017 r. o 10:00.

            Zachęcamy do zapoznania się z regulaminami konkursów. W razie wątpliwości prosimy kierować swoje pytania do p. Małgorzaty Szczęsnej, p. Anny Wasążnik, p. Małgorzaty Nowickiej, p. Bożeny Polkowskiej i p. Agnieszki Wodzińskiej.