Wtorek, 2017-12-12

Imieniny: Ady, Aleksandra

Uczyć każdy może!

Uczyć każdy może? Oczywiście! Udowodnili to uczniowie 3b – Dorota Gruba, Wiktoria Bakuła, Kacper Oklesiński i Michał Składanowski, którzy poprowadzili lekcję na temat poprawnej polszczyzny dla swoich młodszych kolegów z klasy 4b. Był to jeden z etapów projektu edukacyjnego. Biorą w nim udział również: Magda Radzio i Ola Zawadzka. Jego opiekunem jest pani Magdalena Dąbrowa.

W czasie piątkowych zajęć, 28 kwietnia czwartoklasiści obejrzeli stworzoną przez trzecioklasistów prezentację, która była doskonałą dawką wiedzy z języka polskiego. Następnie mieli do wykonania kilka zadań. Jednym z nich był przygotowany i przeprowadzony przez uczestników projektu interaktywny quiz polonistyczny na platformie Kahoot.

To było pełne emocji 90 minut, które przyniosły nie tylko doskonałą zabawę i wiele radości, ale również wiele pozytywnych ocen zarówno dla uczniów, jak i młodych nauczycieli.