Środa, 2018-01-17

Imieniny: Antoniego, Henryki

III Szkolny Dzień Języków Obcych

Z okazji Dnia Języków Obcych uczniowie klas VC i IIIC wraz z nauczycielami języków obcych - panią Katarzyną Błaszczak i panią Agnieszką Kubicką zapraszają na LOTERIĘ JĘZYKOWĄ, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 26 września podczas przerw śródlekcyjnych w godzinach 8:45 – 12:55.

Na wszystkich uczniów będą czekały losy z pytaniami z języka angielskiego i języka francuskiego (prosimy zabrać ze sobą długopis). Każdy chętny uczeń będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności językowe, odpowiadając na pytania dotyczące słownictwa oraz wiadomości kulturowych. Dla zwycięzców loterii przewidziane są dyplomy, nagrody oraz cząstkowe oceny celujące z języka angielskiego i języka francuskiego.

Przypominamy również o trwającym konkursie języka angielskiego na najciekawszy album na temat wymarzonego zawodu "My dream job".