Czwartek, 2018-09-20

Imieniny: Eustachego, Faustyny

Mistrzostwa Gimnazjów Miasta Mińsk Mazowiecki

Dziewięć zespołów, cztery męskie i pięć żeńskich, dnia 17.01.2015 roku wzięło udział w Mistrzostwach Gimnazjów Miasta Mińsk Mazowiecki w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców. Trzy drużyny reprezentowały nasze gimnazjum.

Mistrzyniami miasta wśród dziewcząt zostały podopieczne trenerki Ewy Dobrodziej, uczennice II klasy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych: Zuzanna Banasiewicz, Klaudia Roman, Sylwia Grabarczyk, Martyna Zając, Izabela Wiercioch, Aleksandra Smuga, Martyna Łokietek, Natalia Polit, Olga Linde, Marta Makowska i Daria Saganowska. Wicemistrzyniami miasta zostały również dziewczęta z naszej szkoły, uczennice klasy III, których trenerem jest pan Marcin Szulc: Mariola Iwanow, Anna Krześlak, Julia Łukaszewska, Aleksandra Olszewska, Mariola Wójcik, Klaudia Znaniecka, Ada Zielińsk, Patrycja Prachniak i Ola Woźnica. Trzecie miejsce zajęły uczennice Gimnazjum Miejskiego nr 3. Kolejne miejsca należały do uczennic Gimnazjum Miejskiego nr 2 oraz trzeciej drużyny naszej szkoły, podopiecznych trenera Marcina Szulca, uczennic I klasy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych: Wiktorii Kondratiuk, Wanessy Kłoszewskiej, Julii Bajek, Karoliny Płochockiej, Mai Rozparzyńskiej Maja oraz Agaty Wojciechowskiej.

Mistrzami Mińska Mazowieckiego zostali natomiast uczniowie Gimnazjum Miejskiego nr 3 im. Janusza Kusocińskiego. Tytuł wicemistrzów Mińska Mazowieckiego przypadł uczniom Gimnazjum Miejskiego nr 2 im. Jana Pawła II, natomiast brązowe medale odebrali siatkarze naszego gimnazjum, podopieczni trenera  Jacka Rudzkiego: Adrian Abelski, Mateusz Grudziński, Mateusz Jackiewicz, Jakub Teodorski,  Daniel Świerżewski, Szymon Staska, Mateusz Góras, Jan Chocholski, Patryk Niemyjski, Piotr Parobczyk, Piotr Krzyżanowski, Kacper Miszkurka, Alan Gańko i Kacper Smoderek.

Dla najlepszych zawodniczek i zawodników turnieju nie zabrakło pamiątkowych medali i pucharów. Rozgrywki odbyły się w hali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 1.