Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Maz.
tel. 25 758 21 22

Statystyki

  • Odwiedziny: 2119918
  • Do końca roku: 131 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!! dni

Kalendarium

Środa, 2018-08-22

Imieniny: Cezarego, Marii

OSiR Włochy CUP 2015

            17 stycznia, w sobotę przed feriami drużyna MOSiR Mińsk Mazowiecki rocznik 2001 wzięła udział w silnie obsadzonym turnieju halowym „OSiR Włochy CUP 2015”.

          

            Po zaciętej rywalizacji młodzi mińszczanie okazali się bezkonkurencyjni i zasłużenie zwyciężyli, zostawiając za sobą drużyny m.in.: Marcovii Marki, Olimpii Warszawa, Drukarza Warszawa, RKS Okęcie, Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. W sumie w turnieju wystąpiło 14 drużyn z Warszawy oraz z województwa mazowieckiego.

            Chłopcy z MOSiR Mińsk Mazowiecki prowadzeni przez trenera Waldemara Osicę zaprezentowali się na stołecznej hali przy ul. Gładkiej z bardzo dobrej strony, prowadzili równą i skuteczną grę od pierwszego do ostatniego spotkania. Warte odnotowania jest również to, że do zawodników z Mińska trafiły wyróżnienia indywidualne: dla Czarka Gańko - statuetka najlepszego strzelca, a dla Jakuba Sikorskiego – najlepszego zawodnika turnieju.

            W 2. tygodniu ferii zimowych młodzi piłkarze z Mińska Mazowieckiego wyjeżdżają na obóz sportowy do Białego Dunajca, który zorganizowało wspólnie Gimnazjum Miejskie nr 1 oraz MOSiR Mińsk Mazowiecki. A wszystko to w ramach realizowanego z sukcesami w gimnazjum przy ul. Kopernika projektu klas sportowych o profilu piłka nożna. Jest to jedyna klasa sportowa o takim profilu w powiecie mińskim. Chłopców urodzonych w 2002 roku i w tym roku kończących podstawówkę serdecznie zapraszamy do kolejnej edycji klasy sportowej - niebawem opublikowane zostaną szczegóły dotyczące rekrutacji.

Więcej o młodych mińskich piłkarzach można przeczytać na stronach: www.mosirmm01.futbolowo.pl oraz www.mosirek.com.pl

 

 

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie