• Odwiedziny: 2091328

Piątek, 2018-07-20

Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty

Świąteczny Turniej Minisiatkówki

Na przełomie listopada i grudnia w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Mińsku Mazowieckim rozegrano Świąteczne Turnieje Minisiatkówki zorganizowane przez Siatkarski Ośrodek Szkolny oraz Klub MKS „Olimp”.

Łącznie w turniejach wzięło udział 37 drużyn: 14 dwójek, 12 trójek oraz 11 czwórek. O wygraną walczyło ponad 110 uczennic ze szkół podstawowych mińskich oraz z powiatu.

Każdy turniej składał się z uroczystego rozpoczęcia, przywitania, przypomnienia przepisów gry minisiatkówki oraz zaciętej walki o zwycięstwo najpierw w etapach grupowych, potem w finałach. Sędziowaniem oraz wsparciem młodszych koleżanek zajęły się uczennice I i II klasy S.O.S.

Trzy najlepsze drużyny w każdej kategorii wiekowej otrzymały medale, a dla wszystkich uczestniczek przygotowano słodycze. Najbliższe rozgrywki minisiatkówki już po nowym roku.