Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Maz.
tel. 25 758 21 22

Statystyki

  • Odwiedziny: 2136903
  • Do końca roku: 102 dni
  • Do wakacji: 274 dni

Kalendarium

Czwartek, 2018-09-20

Imieniny: Eustachego, Faustyny

I Dzień Języków Obcych

           W piątek, 26 września 2014 roku w naszej szkole odbył się I Dzień Języków Obcych. Ideą jego obchodów było propagowanie wśród uczniów znaczenia znajomości języków obcych w dzisiejszych czasach. Mottem tego dnia był cytat: „Znam języki obce - rozumiem świat”.

 

          Na przerwach czekała niespodzianka: można było sprawdzić swoją wiedzę z zakresu języka angielskiego i francuskiego poprzez udział w loterii językowej, przygotowanej przez panią Katarzynę Błaszczak (z pomocą pani Katarzyny Trojanek w zakresie języka francuskiego), a prowadzonej przez uczniów z klasy 2E. Za udzielenie poprawnej odpowiedzi na wylosowane pytanie uczestnicy byli nagradzani lizakami.

           W ramach Dnia Języków Obcych rozstrzygnięto też Konkurs na Najciekawszy Plakat Klasowy Promujący Naukę Języków Obcych. Do konkursu przystąpiło 9 spośród 13 klas gimnazjum. Komisja konkursowa w składzie: pani Katarzyna Błaszczak, pani Justyna Kulma i pani Magdalena Skwiecińska - Linosz, przyznała I miejsce klasie IB. Wielu uczniów przygotowało również plakaty indywidualne, za które otrzymali ocenę celującą z języka obcego.

           Wszystkim uczestnikom dziękujemy, gratulujemy zwycięzcom i życzymy wspaniałej przygody podczas nauki języków obcych!

 

 

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie