• Odwiedziny: 2070079
  • Do wakacji: -1 dni

Sobota, 2018-06-23

Imieniny: Albina, Wandy

Trampoliny i wykład z chemii

13 dnia stycznia uczniowie klas 1a i 1d mieli tylko dwie lekcje. Ale za to JAKIE!

Najpierw było wychowanie fizyczne, które odbyło się w Hangarze 646 na warszawskim Gocławiu. Pod okiem profesjonalnych trenerów gimnazjaliści uczyli się trudnej sztuki akrobacji na trampolinach, rampie czy w basenie z gąbkami.

Drugą lekcją była chemia, ale również prowadzona w sposób niebanalny. W Technikum Nr 27 przy ulicy Saskiej dzięki efektownym i ciekawym doświadczeniom młodzi ludzie mieli okazję spojrzeć na chemię jako naukę znajdującą zastosowanie w wielu dziedzinach życia.

We wszystkich przeprowadzonych tego dnia zajęciach uczniom klas pierwszych towarzyszyli: wychowawczynie – pani Diana Szarska i pani Magdalena Dąbrowa oraz ksiądz Kamil Prus. Wszyscy zgodnie przyznali, że to był bardzo udany wyjazd. Takie lekcje mogłyby trwać nawet cały dzień!