• Odwiedziny: 2119967
  • Do wakacji: WAKACJE!!! dni

Środa, 2018-08-22

Imieniny: Cezarego, Marii

W studiu programu "The Voice of Poland"

Wśród widowni ćwierćfinałowego odcinka programu „The Voice of Poland” znaleźli się uczniowie klas: 1a, 1d i 2c wraz ze swoją polonistką. W tym popularnym programie typu talent show zaprezentowało się dwanaścioro uczestników z czterech drużyn – Marii Sadowskiej, Natalii Kukulskiej, Andrzeja Piasecznego oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental oraz goście specjalni.

Wszyscy, którzy zdecydowali się na sobotni wyjazd, bawili się świetnie. Ten fantastyczny koncert był okazją nie tylko do pośpiewania i potańczenia razem z wykonawcami, ale także obserwacji kulisów powstawania tego typu programów telewizyjnych, poczucia niezwykle pozytywnej atmosfery, którą stworzyli uczestnicy, trenerzy i prowadzący, a także obejrzenia siebie na szklanym ekranie.