• Odwiedziny: 2066057

Wtorek, 2018-06-19

Imieniny: Gerwazego, Protazego

III Szkolny Dzień Języków Obcych

W poniedziałek, 26 września w naszej szkole odbył się III Szkolny Dzień Języków Obcych. Ideą jego obchodów było propagowanie wśród uczniów znaczenia znajomości języków obcych w dzisiejszych czasach. Mottem tego dnia był cytat: Znam języki obce - rozumiem świat”.

Na przerwach czekała niespodzianka: można było sprawdzić swoją wiedzę z zakresu języka angielskiego i francuskiego, biorąc udział w loterii językowej przygotowanej przez panią Katarzynę Błaszczak i panią Agnieszkę Kubicką, a prowadzonej przez uczniów z klasy 5C i 3C.

WYNIKI LOTERII

W KATEGORII JĘZYK ANGIELSKI:
I miejsce – Martyna Nieprzecka 3C
II miejsce – Emil Padzik 3C
III miejsce – Dominika Złotkowska 1A

W KATEGORII JĘZYK FRANCUSKI:
I miejsce – Łukasz Jurek 2C
II miejsce – Emil Padzik 3C
III miejsce – Karolina Płochocka 3A

W ramach Dnia Języków Obcych rozstrzygnięto też Konkurs na Najciekawszy Album „My dream job” (Mój wymarzony zawód). I miejsce zajęła Maja Ostrowska z 3D, natomiast wyróżniony został Michał Leszczyński z 2C.

Zwycięzcy loterii i konkursu otrzymują cząstkowe oceny celujące z przedmiotu oraz dyplomy. Wszystkim uczestnikom zabawy dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim życzymy wspaniałej przygody podczas nauki języków obcych!