Czwartek, 2018-01-18

Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty

Posprzątali świat!

W sobotę, 17 września uczniowie z klas: 1c, 2a, 2b, 2d i 3b wraz z nauczycielkami: panią Marzeną Sabak, panią Anną Pałdyną, panią Justyną Bartczak, panią Agnieszką Grabowską, panią Małgorzatą Czerwińską, panią Sylwią Łojek i panią Katarzyną Błaszczak wzięli udział w ogólnoświatowej akcji "Sprzątanie Świata".

Ta międzynarodowa kampania zapoczątkowana w Australii i odbywająca się na całym świecie w trzeci weekend września polega na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Jej celem jest wzrost świadomości ekologicznej społeczeństw. Młodzież z GM1 porządkowała teren przy wiadukcie, czyli ul. Wiśniową oraz cmentarz.