• Odwiedziny: 2091343

Piątek, 2018-07-20

Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty

Regionalny Turniej Talentów

W dniach 28-29 listopada 2015 r. w Węgrowie odbył się Regionalny Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Rywalizowały ze sobą reprezentacje województw wschodniego regionu Polski.

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii dziewcząt młodszych rywalizowały dziewczęta z klas I-II gimnazjum (roczniki 2002-2001), natomiast w kategorii dziewcząt starszych - uczennice klas III gimnazjum i klas I szkół ponadgimnazjalnych (roczniki 2000-1999). Pierwszego seta rozgrywały dziewczęta z rocznika młodszego, drugiego - dziewczęta z rocznika starszego, ewentualnego trzeciego seta - zawodniczki wybrane przez trenerów.

Kolejność końcowa w kategorii klas I-II gimnazjum :

1. województwo mazowieckie,
  2. województwo podlaskie,
  3. województwo lubelskie,
  4. województwo warmińsko-mazurskie.

Kolejność końcowa w kategorii klas III gimnazjum/I ponadgimnazjalnych :

1. województwo mazowieckie,
  2. województwo lubelskie,
  3. województwo podlaskie,
  4. województwo warmińsko-mazurskie.

W turnieju wzięła udział Martyna Rozwadowska - uczennica klasy sportowej 1A Gimnazjum Miejskiego nr 1 w Mińsku Mazowieckim, która wraz z koleżankami zajęła I miejsce.