• Odwiedziny: 2066059

Wtorek, 2018-06-19

Imieniny: Gerwazego, Protazego

Rendez-vous w Andersie – warsztaty z języka francuskiego

Rozpoczęliśmy cykl warsztatów językowych z języka francuskiego w klasach językowych kl. IB oraz kl. IIB. Pierwsze spotkania odbyły się 4 listopada 2015 r. w klasie IB (2 godziny lekcyjne) i 12 listopada 2015 r. w klasie IIB (2 godziny lekcyjne). Kolejne zajęcia już wkrótce.

Warsztaty odbywają się w ramach realizacji innowacji językowych z języka francuskiego w klasach językowych i cieszą się ogromną popularnością wśród uczniów. Dzięki warsztatom uczniowie mają możliwość komunikowania się z obcokrajowcami niemalże „na co dzień” (warsztaty będą odbywać się regularnie co dwa tygodnie), uczyć się języka w niekonwencjonalny sposób co wzmacnia motywację do nauki oraz poznawać kulturę i cywilizację prezentowaną przez rodzimych użytkowników języka. C’est SUPER, n’est-ce pas?