Czwartek, 2018-09-20

Imieniny: Eustachego, Faustyny

Majówka na piasku

W dniach 23-24 maja 2015 roku na obiekcie MOSiR przy ul. Sportowej w Mińsku Mazowieckim odbyły się turnieje siatkówki plażowej MAJÓWKA NA PIASKU w czterech kategoriach.

W turnieju dziewcząt gimnazjum wystartowało dziewięć drużyn, w tym sześć złożonych z uczennic Gimnazjum Miejskiego nr 1 w Mińsku Mazowieckim reprezentujących Siatkarski Ośrodek Szkolny. Imprezę zdominowały uczennice klas IIA i IA naszej szkoły, zajmując całe podium. Zwyciężczyniami 5-godzinnych zmagań zostały uczennice klasy IIA – Sylwia Grabarczyk i Aleksandra Smuga. Pozostałe stopnie podium zajęły uczennice klasy IA. Srebrne medale odebrały – Wiktoria Kondratiuk i Agata Wojciechowska, brązowe – Magdalena Szubińska i Wanessa Kłoszewska.

Dziewczęta oprócz medali otrzymały nagrody w postaci bonów na zakupy w sklepie sportowym, a zwyciężczynie także puchary.