• Odwiedziny: 2070039

Sobota, 2018-06-23

Imieniny: Albina, Wandy

1a w Ignacowie

4 grudnia 2014 roku w ramach projektu wolontariackiego PZU uczniowie klasy 1a odwiedzili Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Ignacowie. Podczas spotkania mieli okazję poznać wychowanków, zwiedzić cały obiekt, a także zaprezentować swoje umiejętności sportowe. Obydwa pokazy - piłkarski i siatkarski spotkały się z ogromnym aplauzem wychowanków oraz wychowawców ośrodka. Dodatkowo uczniowie klasy sportowej rozegrali mecz piłki koszykowej pomiędzy mieszanymi drużynami składającymi się z zawodników MOSiR-u oraz podopiecznymi Ignacowa, a także rywalizowali ze sobą na torze przeszkód. Nie brakowało zaangażowania, emocji, radości i oklasków.

Po zakończeniu części sportowej gimnazjaliści przekazali wychowankom ośrodka słodycze zebrane podczas meczu charytatywnego oraz grę multimedialną (cymbergaj). Podziękowaniom nie było końca. Spotkanie zakończyło się wspólnym podwieczorkiem z kolegami i koleżankami z Ignacowa. To była wyśmienita zabawa oraz wspaniała lekcja tolerancji i empatii.

Fotografie ze spotkania znajdują się na stronie.