Środa, 2018-01-17

Imieniny: Antoniego, Henryki

Mecz piłki siatkowej

W niedzielę, 11 stycznia uczniowie i nauczyciele GM1 wybrali się na warszawski Torwar, żeby obejrzeć mecz piłki siatkowej AZS Politechnika Warszawska - SKRA Bełchatów. Na boisko w drużynie "Czarno-żółtych" wyszło aż czterech mistrzów świata: Mariusz Wlazły, Michał Winiarski, Andrzej Wrona i Karol Kłos.

Przed rozpoczęciem meczu władze PZPS podziękowały jeszcze raz kadrowiczom oraz kibicom za ubiegłoroczny sukces, jakim było zdobycie mistrzostwa świata.
             W wyniku zaciętego pojedynku Mistrzowie Polski przy pełnej hali pokonali Inżynierów 3:0. MVP meczu wybrany został przyjmujący PGE Skry Bełchatów - Michał Winiarski.
             Dodatkową atrakcją spotkania była obecność selekcjonera reprezentacji polskich siatkarzy - Stephane'a Antigi, który poprzedniego wieczoru w czasie gali Mistrzów Sportu zdobył tytuł Trenera Roku 2014, a także Orła - oficjalnej maskotki reprezentacji.