Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Maz.
tel. 25 758 21 22

Statystyki

  • Odwiedziny: 2136594
  • Do końca roku: 102 dni
  • Do wakacji: 274 dni

Kalendarium

Czwartek, 2018-09-20

Imieniny: Eustachego, Faustyny

VII Powiatowe Forum Klubów i Organizacji Sportowych

         

Dnia 23 października 2014 roku w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Mińsku Mazowieckim odbyło się VII Powiatowe Forum Klubów i Organizacji Sportowych.

 

 S.O.S. Mińsk Mazowiecki na VII Powiatowym Forum Klubów i Organizacji Sportowych

 

        Spotkanie rozpoczęło się od otwarcia nowo wybudowanej bazy lekkoatletycznej przy ZSZ nr 2. Następnie zaproszeni goście ze środowiska sportowego, samorządowego i naukowego mieli możliwość obejrzenia pokazu umiejętności siatkarskich zaprezentowanych przez dziewczęta trenujące w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym Gimnazjum Miejskiego nr 1 im. Gen. Władysława Andersa w Mińsku Mazowieckim. Po pokazie umiejętności siatkarskich zawodniczki zostały podzielone na trzy drużyny i rozegrały między sobą turniej drużyn mieszanych rocznikowo.

     Zaproszeni goście na sali konferencyjnej wzięli udział w posiedzeniu, podczas którego nie zabrakło wystąpień przedstawicieli środowiska sportowego, samorządowego i naukowego oraz debaty o problemach związanych z funkcjonowaniem klubów i organizacji sportowych w powiecie mińskim.

         Wręczono również sześć odznaczeń. Dwa Ministerstwa Sportu, cztery Szkolnego Związku Sportowego. W podziękowaniu za poświęcenie energii życiowej i wolnego czasu ZŁOTĄ ODZNAKĘ ZA ZASŁUGI DLA SPORTU z rąk przedstawiciela Ministerstwa Sportu i Turystyki otrzymał Sekretarz Zarządu MKS „Olimp” Mińsk Mazowiecki pan Adam Cichoń. Natomiast ODZNAKAMI HONOROWYMI ZA ZASŁUGI W ROZWOJU SPORTU MŁODZIEŻY SZKOLNEJ z ramienia Szkolnego Związku Sportowego zostali uhonorowani między innymi związani ze szkołą przy ulicy Kopernika pani Ewa Nowak-Witczak oraz pan Adam Cichoń.

 

 

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie