• Odwiedziny: 2119919

Środa, 2018-08-22

Imieniny: Cezarego, Marii

Nocowanie w szkole :)

W naszym Gimnazjum dużą popularnością cieszą się „NOCOWANIA W SZKOLE”.

Spędzenie czasu w szkolnych zakamarkach, odkrywanie murów szkoły, sportowe spędzenie czasu w szkolnej hali gimnastycznej, pizza, kino, gry i zabawy są  nagrodą dla klasy. Uczniowie rozpoczynają o godzinie 21.00, a końca nie ma J (tzn. jest ok. godziny 6.00).

Już po raz drugi klasa I a miała tą przyjemność. Rozpoczęło się Turniejem Piłki Nożnej Halowej uczniowie przeciwko rodzicom. Następnie jak przystało na klasę sportową Turniej Piłki Siatkowej, po którym pożegnano rodziców.

Po turniejach pizza zjedzona ze smakiem i ciąg dalszy spędzenia aktywnego czasu na hali sportowej aż do 4.00. Następnie mała przerwa na odśpiewanie Kubie 100 lat, z okazji jego urodzin oraz zjedzenie tortu.

Nad ranem uczniowie obejrzeli horror pt. „Obecność”, następnie  porządki i pożegnanie.